Talenti

Ovde mozete postaviti i pronaci video zapise zabavne muzike

Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Talenti

#1 Post Postao/la mrki62 »

Ovdje možete postavljati linkove zabavne muzike, dakle sve one za koje smatrate da su talenti .
Ja koristim priliku da postavim sinoćnu pobjednicu talenata u Sloveniji.
Slovenija ima talenat ; Lina Kuduzović , djevojčica sa tek sedam godina .
Vrijedno pažnje http://www.youtube.com/watch?v=SZ2qaDnm ... re=related
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Talenti

#3 Post Postao/la mrki62 »

papaya je napisao/la:apsolutno ne razumijem euforiju

Grozno je.

Mozda sam malo ostra, al dijete se samo dere, znaci glas nije vrijedan paznje.

Ali, Lina je slatka, ima hrabrost, samopouzdanje i sigurno ambicije da nauci da pjeva.
Izgleda da ti ne poznaješ pjesmu [muzikafo1.gif]
Haj da vidimo još jednu http://www.youtube.com/watch?v=ISR3L6JF ... re=related
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Talenti

#4 Post Postao/la ra-ja »

Nasuprot @papaye komentaru mislim da mala Lina ima super glas i dobro pjeva .. Nastarnu njen slatki lik...[icon_flower.gif]
Na kraku dokaz za to su publika kao i ziri koji sigurno ima sluha za muziku i kriterij za ocjenu .... :!:
Tako u pocetku imala je glas i Britne Spears; Kristina Aguliera, i mnoge druge ...koje su izrasle u vrsne pjevacice sveskog ranga... :!:

Vjerujem da ce i mala Lina ,naravno ako roditelji budu razvijali taj talenat u njoj, isto uspjeti...brano [eusa_clap.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Talenti

#5 Post Postao/la mrki62 »

Meni se sviđa što je publika nju ocijenila kao talenat, nevezano na nacionalnost.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Talenti

#7 Post Postao/la mrki62 »

papaya je napisao/la:Bez ljutnje...ali...samo su hteli da kopiraju one druge koji su pronasli velike talente u mladim godinama. Meni se zaista ne svidja.

Necu ni da pomislim koji li je talenat (koji je i spreman za slavu), lisen jedne velike sanse.

ovo je samo sou, jedno tako malo dijete nema sta da trazi tu na sceni
Nije to scena, to su bili razni talenti ; mađioničari , plesne grupe , svirači , pjevači itd.
Mala se je pokazala kao talenat većini , to još ne znači da je i tebi [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Talenti

#10 Post Postao/la mrki62 »

papaya je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=LyV6q-Ai ... re=related



ovde je talenat OCIGLEDAN
sad ne znam da li je to isti serijal, ali ovo je ubedljivo BOLJE
Da, al ljudstvo je odlučilo , međutim, zaista je bilo talenata,........... evo , pogledaj ovo ; http://www.youtube.com/watch?v=b0Msayfyuyc
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Talenti

#12 Post Postao/la ra-ja »

Ima mnogo u svijetu talentovanih ljudi, djece pa i starijih osoba, koje iz ko zna nekog razloga nisu imale sansu prije da se pojave na scenu...
Pa eto jedna od njih je i ta mala Lina . Ustvari, stvar ukusa ,ali ona ima dobar glas i smisla za pjesmu kao i izvodjenje. Vec sam rekla : ako roditelji budu razvijali dalje taj talent u njoj bice nesto od nje.... [icon_flower.gif]
Ujedno mislim da Lana, da bih se govorilo o njenog stvarnoj pjevackoj karieri kao pop zvijezdi isuvise mlada. Ona je jos malo slatko djete... [icon_flower.gif]
Dobro bi bilo da se za takvu djecu organizuje posebno emisija za odabir Talenta.. :!: Treba ipak glas skolovati.
U pubertetu djeca mjenjaju i stas i glas..Zato treba ogranici starosnu dog ucesnika za odabir, recimo od 14 pa na do? mogu uci u grupu odabira s konkurencijom izmedju sebe... [icon_flower.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Talenti

#13 Post Postao/la mrki62 »

papaya je napisao/la:momci su odlicni, svidja mi se. Sad bih trebala sve dapogledam :-)

Radi se o tome...zasto nisam za Linu...bas zato sto NAROD odlucuje. Sigurno su zvale sve mamice Slovenije, zato sto je tako slatka, kuzis? Meni licno to nije objektivno, sve te emisije, imas ih koliko hoces. U Njemackoj je pobedio tip koji je odzvizdao AVE MARIA...
Mislim, i papagaj mog komsije to moze :wink: ali stvar je u tome, kako je to bilo upakovano. Tip imao rak, izlecio se, nije zaposlen, cini mi se da je jedno vreme ziveo na ulici, prosio i sad kao dodje na binu, i zvizdi AVE MARIJA.
Ni meni ovakvoj "ladnoj zeni" nije bilo jednostavno...
Sve je to dobro promisljeno, dobar marketing da bi sto vise ljudi zvalo

Opet, samo moje misljenje i cestitam vam na talentu [evojele9.gif]
Ne znam kako je u Njemačkoj al ovdje je bio prvo predizbor, pa četvrtfinale, polufinale i na kraju finale.
Onaj ko je bio dobar je morao svaki put biti bolji nego prošli put.
Mala je talenat iz više razloga i mnogi adolescenti nisu uspjeli , jer lako je biti talenat ako treniraš 10 godina al njoj je tek sedam [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Talenti

#15 Post Postao/la ra-ja »

Ok @papaya ja prihvatam licno tvoje misljenje kao izvor tvoje maste ,zelje i volje [yell.gif]

Ja predlazem /to tebi payu za ljubav/da se organizuje ektra djeciji izabiranje talenta...kroz djeciju igru,,pjesmu i zabavu...To bi bila ujedno poucna emisija za kako za djecu tako i za roditelje [icon_flower.gif]

Znamo da ima djece nadarene cak od dvije godine.. :!:

Odgovori