Sta ce biti sa forumom?

Vasi prijedlozi i pitanja u vezi bol-chat foruma
Poruka
Autor/ica
Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: STA CE BITI SA FORUMOM?

#16 Post Postao/la ekrankaa »

Ferrari je napisao/la:
beba80 je napisao/la:
nnejra je napisao/la:Pa pretpostavljam da će neki forumaši i forumašice otići zbog raznih obaveza, zatim će neki novi doći, dati jedan novi ritam i stil , pa sve opet tako u krug. To su životni ciklusi .
slazem se al i stari forumasi ce se vracati jer to je zaraza i to lijepa.Sve vas pozdravljam
slazem se jer i'm Back posle toliko vremena :-) nadam se da ce josh doci na Forum ..


Ferrari gas gas :D
Ima da dodjes svaki dan provozas jedan krug makedonce momce [evojele9.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: STA CE BITI SA FORUMOM?

#17 Post Postao/la alyssa_27 »

Ferrari je napisao/la:
slazem se jer i'm Back posle toliko vremena :-) nadam se da ce josh doci na Forum ..
welcome back lonely [eusa_clap.gif] [bihbq3.gif]
slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Sta ce biti sa forumom?

#18 Post Postao/la sabinax »

Pa bit ce sta bude...il ce stagnirati ili ce zivnuti a mislim da to najvise ovisi o nama samima...jer sami ga stvaramo, obogacujemo i cinimo zanimljivim...ja mislim da dobra aktivnost ovisi o raznolikim i zanimljivim temama.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Sta ce biti sa forumom?

#19 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Nismo ni mi mladi kao nekada [icon_wave.gif]
Ma bit ce dokle je nas kad nas ne bude nema ni njega

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Sta ce biti sa forumom?

#22 Post Postao/la ra-ja »

Ako odlazis ...Z B O G O M [icon_flower.gif]

Hvala na trudu [icon_flower.gif]

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Sta ce biti sa forumom?

#25 Post Postao/la im_ex »

hmm ...
bol-chat forum a bez crvenog LAFF-a, nezamislivo mi, nekako
Znali smo lomiti pandju nas dvoje, al, eto, stvarno mi je zao sto odlazis.
Mislim, pomalo je i nefer sto odlazis, ispada da si zbog statusa Super Moderator bio dio nas, bolje reci dio tima.
Ostani, neka te s nama neobojenima, i mi smo raja! [mmmux2.gif]

Kako god, svako dobro u zivotu neka te prati, LAFF-e [icon_flower.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Sta ce biti sa forumom?

#26 Post Postao/la selma24 »

LAFFF je napisao/la:Ma evo da se nadopunim neki od mojih bliznjih prijatelja znaju da je moj acount izbrisan i da su ovo medju zadnjih javljanja na ovom portalu ne zbog toga sto ja ne zelim vec sto drugim smetam.;))
U zadnje vrijeme rijetko sam bio tu sada definitivno i vise nisam, ali mi to ni malo ne smeta.
Ovaj forum mi je dosta toga mnogo dao da upoznam ljude dobre volje kao i one druge manje voljne ;)
Lijepo zivotno iskustvo.

Ali sto je dosta bilo, bilo je pored toga napuhani Viper koje je u realnosti jedno obicno deriste je samo bio ubrzgivac moje odluke.
PS.Viper nikad ne zatvaraj vrata ljudima guzovima moze se lako desiti da ih nosom zatvoris (ti najbolje znas na koji i na kakav nacin sutra da hocu mozes ih zalupiti)

Eto toliko prijatelji moji ZBOGOM svima

[eusa_think.gif] [eusa_think.gif] zelim ti sve naj naj bolje laffe!!!! [evojele9.gif]
slika

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Sta ce biti sa forumom?

#28 Post Postao/la venecija »

LAFFF je napisao/la:Ma evo da se nadopunim neki od mojih bliznjih prijatelja znaju da je moj acount izbrisan i da su ovo medju zadnjih javljanja na ovom portalu ne zbog toga sto ja ne zelim vec sto drugim smetam.;))
U zadnje vrijeme rijetko sam bio tu sada definitivno i vise nisam, ali mi to ni malo ne smeta.
Ovaj forum mi je dosta toga mnogo dao da upoznam ljude dobre volje kao i one druge manje voljne ;)
Lijepo zivotno iskustvo.

Ali sto je dosta bilo, bilo je pored toga napuhani Viper koje je u realnosti jedno obicno deriste je samo bio ubrzgivac moje odluke.
PS.Viper nikad ne zatvaraj vrata ljudima guzovima moze se lako desiti da ih nosom zatvoris (ti najbolje znas na koji i na kakav nacin sutra da hocu mozes ih zalupiti)

Eto toliko prijatelji moji ZBOGOM svima
[evojele9.gif] ,,,,,cuvaj se..... [icon_flower.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Sta ce biti sa forumom?

#29 Post Postao/la andro »

LAFFF je napisao/la:Ma evo da se nadopunim neki od mojih bliznjih prijatelja znaju da je moj acount izbrisan i da su ovo medju zadnjih javljanja na ovom portalu ne zbog toga sto ja ne zelim vec sto drugim smetam.;))
U zadnje vrijeme rijetko sam bio tu sada definitivno i vise nisam, ali mi to ni malo ne smeta.
Ovaj forum mi je dosta toga mnogo dao da upoznam ljude dobre volje kao i one druge manje voljne ;)
Lijepo zivotno iskustvo.

Ali sto je dosta bilo, bilo je pored toga napuhani Viper koje je u realnosti jedno obicno deriste je samo bio ubrzgivac moje odluke.
PS.Viper nikad ne zatvaraj vrata ljudima guzovima moze se lako desiti da ih nosom zatvoris (ti najbolje znas na koji i na kakav nacin sutra da hocu mozes ih zalupiti)

Eto toliko prijatelji moji ZBOGOM svima


[evojele9.gif] kolega drago mi je da si se javio i da si licno ostalima saopstio da silom prilika "moras" da odes . Drago mi je da smo se upoznali i suradjivali . U svakom slucaju cujemo se . Sretno i sve najbolje
slika
slika

Zaključano