Ginekolog/urolog

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Poruka
Autor/ica
Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: ginekolog/urolog

#31 Post Postao/la bosanka100 »

O ženska me ubila skoro, ona meni - opusti se, pa kako da se opustim kad je ženska, tila sam vikat, dosta je, pusti me... [Happy.gif]
ona meni nabije ono koda sam žena koja je rodila...
neidem vise kod nje, prebacit cu se kod zgodnog ginekologa pa da bar budem opustena...
i nalaz mora cekat 1 mjesec, a to mi dugo, lijecim se od nedostatka željeza, pa neznam od cega mi je to. Jel se inace ceka nalaz 1 mj.?
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: ginekolog/urolog

#32 Post Postao/la diisaaa »

prije nisam isla kod ginekologa nikako ali u zadnjih pola godine sam bila cisto da vidim jel sve ok
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: ginekolog/urolog

#33 Post Postao/la beca »

ja sam samo jednom bila kod ginekologa i bas sam ljuta na sebe u vezi sa tim, trebale bismo bar jednom godisnje ici na rutinske preglede, ali mi sebi kazemo, ne osjecamo nikakve promjene, i ponekad se zavaravamo da ne trebamo i da je sve ok....trebala bi nas plasiti cinjenica, da kad dodje do ozbiljnijih problema, teze ih je rijesiti kad su vec u razvoju....


ici cu uskoro [cool.gif]

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Ginekolog/urolog

#34 Post Postao/la nnejra »

Mislim da je velika šteta što kod nas nije obavezno ići jednom godišnje na ginekološki pregled za sve punoljetne djevojke bez obzira na njihovu seksualnu aktivnost. Na taj način bi se spriječile mnoge loše stvari koje se kasnije dešavaju. Mnoge djevojke kasno otkriju da imaju ciste, začepljene jajovode i sl, a pogotovo karcinom na grliću materice. Mnoge ciste kao i začepljeni jajovodi su posljedica upala koje se nisu liječile na adekvatan način ili nisu nikako liječile. Naime, uzrok steriliteta mogu biti upravo začepljeni jajovodi koji se nakon dugo vremena teže liječe . A o tome muškarac ili žena ginekolog, to je izbor svake žene. A njihova grubost nema veze sa spolom, već sa njima kao osobama. Ja se lično ne bih složila sa tom tezom, tj. sa tezom da su muškarci ginekolozi nježniji od žena. Djevojke zanemarite stid, u pitanju je vaše zdravlje. I uostalom to je pregled kao i svaki drugi. I sve zavisi od toga kako vi to doživljavate, ako to shvatite samo kao i svaki drugi pregled neće biti osjećaja neugodnosti .

Sanguine
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1366
Pridružen/a: 21 Feb 2010 01:01

Re: ginekolog/urolog

#35 Post Postao/la Sanguine »

vidovita_dzemila je napisao/la:sve cure kažu da su ženki ginekolozi puno grublji u odnosu na muške koji su nježniji i kod kojih pregled rijetko boli

Å¡ta vi mislite o tome, kakva imate iskustva
Da, većina ženskih ginekologa su grube i nekako bezosjećajne. Ipak, ne osjećam se ugodno da me muškarac pregleda, pa sam promijenila dosta ginekologinja dok sam našla pravu.

Avatar
carobnjak_iz_voza
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 316
Pridružen/a: 19 Maj 2010 22:01

Re: Ginekolog/urolog

#37 Post Postao/la carobnjak_iz_voza »

U mene komsija ima majicu sa natpisom "nisam gineokolog ali mogu pogledati" [Happy.gif]

Avatar
carobnjak_iz_voza
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 316
Pridružen/a: 19 Maj 2010 22:01

Re: Ginekolog/urolog

#39 Post Postao/la carobnjak_iz_voza »

myka je napisao/la:i ja imam majicu pise nevina velikim slovima
A ispod sitnim slovima pise ''ovo je stara majica'' :D
[Happy.gif] volim te majice sa duhovitim natpisima...ima i ona" dnt panik I am muslim"

Odgovori