Forumasi o forumasima

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
carobnjak_iz_voza
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 316
Pridružen/a: 19 Maj 2010 22:01

Re: Forumasi o forumasima

#286 Post Postao/la carobnjak_iz_voza »

@carobnjak_iz_voza , inteligentan muskarac , svjestan svog umijeca vladanja rijecima , svjestan i svojih kvaliteta i utjecaja na zenski rod nekad to i koristi sto smatram normalnim.Svidja mi se njegovo gotovo identicno razmisljanje i poimanje po vjerskim pitanjima, i na toj osnovi je vrlo drag srcu mom, izrazit smisao za humor kao i kod papaye [smile.gif
Ekro jesam ovo fkt ja :o ...zaboravila si reci da sam totalno smotan na forumu i da ti je pun kufer moji stupidnih pitanja [Happy.gif]

Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: Forumasi o forumasima

#287 Post Postao/la ekrankaa »

carobnjak_iz_voza je napisao/la:@carobnjak_iz_voza , inteligentan muskarac , svjestan svog umijeca vladanja rijecima , svjestan i svojih kvaliteta i utjecaja na zenski rod nekad to i koristi sto smatram normalnim.Svidja mi se njegovo gotovo identicno razmisljanje i poimanje po vjerskim pitanjima, i na toj osnovi je vrlo drag srcu mom, izrazit smisao za humor kao i kod papaye [smile.gif
Ekro jesam ovo fkt ja :o ...zaboravila si reci da sam totalno smotan na forumu i da ti je pun kufer moji stupidnih pitanja [Happy.gif]


iskreno , mislim da se ponekad samo dobro zabavljas na taj nacin i da ti je usput jednostavnije , pitati nego se pozabaviti istim [Happy.gif]
Linija manjeg otpora po tebi "nevaznih" stvari o kojima neces da razmisljas [Happy.gif] vec pitas [cool.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Avatar
carobnjak_iz_voza
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 316
Pridružen/a: 19 Maj 2010 22:01

Re: Forumasi o forumasima

#288 Post Postao/la carobnjak_iz_voza »

ekrankaa je napisao/la:
carobnjak_iz_voza je napisao/la:@carobnjak_iz_voza , inteligentan muskarac , svjestan svog umijeca vladanja rijecima , svjestan i svojih kvaliteta i utjecaja na zenski rod nekad to i koristi sto smatram normalnim.Svidja mi se njegovo gotovo identicno razmisljanje i poimanje po vjerskim pitanjima, i na toj osnovi je vrlo drag srcu mom, izrazit smisao za humor kao i kod papaye [smile.gif
Ekro jesam ovo fkt ja :o ...zaboravila si reci da sam totalno smotan na forumu i da ti je pun kufer moji stupidnih pitanja [Happy.gif]


iskreno , mislim da se ponekad samo dobro zabavljas na taj nacin i da ti je usput jednostavnije , pitati nego se pozabaviti istim [Happy.gif]
Linija manjeg otpora po tebi "nevaznih" stvari o kojima neces da razmisljas [Happy.gif] vec pitas [cool.gif]
Hvala mnogo na lijepim rijecima,jako si draga i zanimljiva osoba..ma sad bih te [smileycrushhx9.gif]

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Forumasi o forumasima

#289 Post Postao/la nnejra »

@nnejra , jako fina djevojka , sa izrazenom kulturom i stavom , inteligentna, volim je procitati [smile.gif]




Ekranka, nismo se puno družile i obično se kratko družimo na pendžeru, tako da si me iznenadila sa pronicljivošću. Hvala za pohvale na moj račun. Ja svoj stav dajem kada dođem na duže vrijeme.

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Forumasi o forumasima

#291 Post Postao/la im_ex »

papaya je napisao/la: @Im-Ex, [icon_chuckel.gif]
mrs, bona slika


sta je bilo? sta orem?
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Forumasi o forumasima

#295 Post Postao/la im_ex »

papaya je napisao/la:IMEX!!!!!


Izvini molim te!! Ja umesto da citiram ja sam obrisala tvoj post :?
Ajde ako se setis napisi opet, jako mi je zao

[oha.gif]

e, jbg, vise [baaa.gif]


.....................................................................................................


Mic_Sokoli, pasa74, Carobnjak_iz_voza, Baustelac :arrow: najmuskarcine bol-chat foruma
Ana-Marija - odjednom mi drago bice, nadam se da necu mijenjati misljenje
igla - nikad ne znam musko li je zensko li je
papaya - i opet pocela da ooRRRee
Gompoja Bebana_de - lomi se ona; zna ona puno toga sto mnogi ne znaju, vezano za zlocine koje su nad neduznim bosansko-hercegovackim zivljem pocinili zlocinci, pripadnici njene, srpske vjeroispovijesti; zna ona puno toga pa ih zato i ne brani, sto je za pohvalu; nije zlobna, nije nacionalista, druzeljubiva je, i pored svega, voli BiH srcem, i zato mi je posebno draga.
string - nedostaje
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Forumasi o forumasima

#297 Post Postao/la im_ex »

ujjj, gricnu me Bani za nogu

Gdje pise da te ne volim? dokle smo to dosle?
Samo sam ti ukazala da si pocela i opet da orrres, da ne kazes poslije da nisam raja sto te u startu ne klepih slika

myka - ma draga mi nesto, mora stoga sto ima smisao za humor :)
salim se, nije samo zbog toga - osjetim ju kao iskrenu

beca - uozbiljila se nekako naglo (a ko bi rek'o da je moguce) pa ne ferma rimme, steta; jako mi je zao sto se osjetno povukla s foruma

...
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Forumasi o forumasima

#298 Post Postao/la Bebana_de »

IM_ex je napisao/la:
papaya je napisao/la:IMEX!!!!!


Izvini molim te!! Ja umesto da citiram ja sam obrisala tvoj post :?
Ajde ako se setis napisi opet, jako mi je zao

[oha.gif]

e, jbg, vise [baaa.gif]
ovo cu morali pod hitno da citam i komentarise ciM malo vise vremena uFatim [Happy.gif]
ja vas volim sve
jesT da jedne manje, druge malo vise, a kad se izvaga opet vas volim sve podjednako [smile.gif]
detaljcice u iducem nastavku [icon_flower.gif]

.....................................................................................................


Mic_Sokoli, pasa74, Carobnjak_iz_voza, Baustelac :arrow: najmuskarcine bol-chat foruma
Ana-Marija - odjednom mi drago bice, nadam se da necu mijenjati misljenje
igla - nikad ne znam musko li je zensko li je
papaya - i opet pocela da ooRRRee
Gompoja Bebana_de - lomi se ona; zna ona puno toga sto mnogi ne znaju, vezano za zlocine koje su nad neduznim bosansko-hercegovackim zivljem pocinili zlocinci, pripadnici njene, srpske vjeroispovijesti; zna ona puno toga pa ih zato i ne brani, sto je za pohvalu; nije zlobna, nije nacionalista, druzeljubiva je, i pored svega, voli BiH srcem, i zato mi je posebno draga.
string - nedostaje
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Forumasi o forumasima

#299 Post Postao/la im_ex »

Gompojo, de to koriguj - ovako ispada da si i ti u administraciji, a i da si samo citirala moj komentar, odnosno da sam ja rekla to sto si ti [Happy.gif]

ajde, ne budi lijena; da te malo kostam vremena [mmmux2.gif]

:lol:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori