VeZa na NeTu -iluzija il stvarnost

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: VeZa na NeTu -iluzija il stvarnost

#92 Post Postao/la selma24 »

Ana_Marija je napisao/la:Prije no odgovorim na pitanje,napisat ću vam djelić svoje priče.

Odnedavno sam član ovdje,tačnije od prvog maja ove godine.Ne znam,nije mi se dalo da idem negdje sa drustvom kao svake godine jer mi je april bio veoma naporan mjesec i jedva sam cekala ovako neki praznik da malo ljencarim i odmaram kod kuce potpuno sama.Nikada do sada nisam bila ni na kakvim chatovima sa nepoznatim ljudima,bar u skorije vrijeme,sigurno zadnjih 5 godina nisam.Koristim facebook,skype i msn ali samo da sam u kontaktu sa rodbinom i prijateljima.
Međutim meni je na prvi maj iznenada palo na pamet da uđem na neki chat,cak nisam ni znala koji chatovi imaju kod nas,pa sam na googlu otkucala "chat",prvi rezultat koji je izbacio je bio upravo ovaj chat.
Registrujem se itd,i pogledam listu ljudi koji su online,i vidim jedan nick koji me privukao k sebi.Javim se,razgovarali smo,dam mu svoj facebook,i nastavimo razgovor tamo,naravno uz pregledanje slika na fb.Momak mi se toliko dopao,toliko razmisljamo na isti nacin-nevjerovatno.Nikada se ni sa kim nepoznatim nisam gledala preko kamere,ali sa njim je izuzetak...Osjecam da ga znam oduvijek,i u stvarnosti sam dobila potvrdu mog osjecaja u vezi toga.
Gledali smo se preko kamere,razgovarali,da bih mu dala i svoj broj telefona.A onda se javila zelja da se vidimo.Meni je to bilo potrebno da vidim da sve nije iluzija,virtuala,da nije plod moje maste,da nisam umislila da je on osoba kakvu zelim pored sebe.I u srijedu,tj.prije dva dana dogovorimo da se vidimo,on je udaljen par sati od mog grada.Cekam ga na autobuskoj očekujem ga sa druge strane autobuske da ce doci jer imaju dva ulaza,pognute glave sam,zamisljena,trema me hvata,kako ce sve ispasti,da li ce sve biti kao sto je bilo i preko neta,i dizem glavu a on stoji tik ispred mene sa osmjehom na licu koji je mnogo ljepsi u stvarnosti no sto to slike i kamera mogu docarati.Izgledalo mi je kao san,ko moja zelja da je tu kraj mene,a sada odjednom njegov lik,njegova pojava je tu ispred mene.I nakon par sekundi sto sam se sabrala,uslijedio je zagrljaj koji je bio toliko njezan,i pun ljubavi kao da smo skupa bar par godina,a nekao da se vidimo prvi put.Moji utisci su prelijepi,momak mi nije prosipao nikakvu lafinu,sasvim je ok,jednostavan...
Moram naglasiti da sam se ranije plasila razgovora ovako u virtuali sa nepoznatima,a on...kao da je uz mene oduvijek,on za mene nije stranac,osjecam ga toliko bliskim meni.
Kako ce sve biti ubuduce,ni sama ne znam,ali eto imala sam potrebu da ovo podijelim sa vama,jer zahvaljujuci bas ovom chatu upoznala sam njega,on je prvi koga sam upoznala ovdje.A sad moj odgovor na gore postavljeno pitanje i sami znate :)

Bas fino drago mi je Ana Marija!!! zasto i kod mene se tako slicno desilo i jos uvjek sam [inlove.gif] [inlove.gif] sa njim!!!!!
slika

Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: VeZa na NeTu -iluzija il stvarnost

#94 Post Postao/la ekrankaa »

Moja tema . moja tvrdnja..i na mojoj kozi se osjetila tocnom [icon_chuckel.gif]
Da, postoji veza na netu koja se nastavlja u stvarnosti [inlove.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: VeZa na NeTu -iluzija il stvarnost

#95 Post Postao/la ra-ja »

Drago mi je da je neko iz iluzije presao u stvarnost...jer ste uvijek pobijali moje cinjenice... :!:

A ja sam jos uvijek u iluzijama [laugh.gif]

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: VeZa na NeTu -iluzija il stvarnost

#98 Post Postao/la venecija »

Iluzija........da!
Stvarnost....samo ako zelis.....!!
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: VeZa na NeTu -iluzija il stvarnost

#99 Post Postao/la ra-ja »

Veza na netu je budalastinja sve dotle dok se nesretnete i konstatujete da li ste ostali isti od momenta ...kada ste se upoznali, i da li ljubav postoji i traje [icon_flower.gif] .

Ovo je isto praviti razanj a zec u sumi.!!

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: VeZa na NeTu -iluzija il stvarnost

#100 Post Postao/la venecija »

Ra-Ja je napisao/la:Veza na netu je budalastinja sve dotle dok se nesretnete i konstatujete da li ste ostali isti od momenta ...kada ste se upoznali, i da li ljubav postoji i traje [icon_flower.gif] .

Ovo je isto praviti razanj a zec u sumi.!!
Jedina pametna,sa tvoje strane.....do sada....... [oha.gif] ....iluzija....... [icon_e_ugeek.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: VeZa na NeTu -iluzija il stvarnost

#101 Post Postao/la selma24 »

Ana_Marija je napisao/la:Super Selma,i meni je drago zbog tebe,i zbog nas obje.Nadam se da cemo razuvjeriti one koji su ubjeđeni da je ovo sve iluzija,da je veza na netu iluzija,a ne ljubav.


Kod mene je ljubav,i sretna sam sto sam njega upoznala ovdje....!!!pa jbg svako svoje misljenje ima..... ja znam sta se meni desilo..... uhhhhh [inlove.gif] [inlove.gif] [inlove.gif]
Ana_Marija [evojele9.gif] [Happy.gif]
slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: VeZa na NeTu -iluzija il stvarnost

#102 Post Postao/la alyssa_27 »

kristalina je napisao/la:Ako se odnos između dvoje ljudi koji održavaju komunikaciju putem neta , za njih zove ,, veza ,, tada je ta ista veza , ujedno i stvarnost . Iza određenoga nika , nalaze se stvarni ljudi koji svoje stvarne misli prenose pisanim putem . U tom smislu , odnos je stvaran a nikako sanjarenje .
Ljudi mogu živjeti jedno pored drugoga a biti miljama daleko i potpuni stranci . Isto tako moguće je živjeti kilometrima daleko a biti emotivno blizu , i time razbiti svaku iluziju .
Nisu potrebne ni kamere ni , msn glas ... da emocija postane stvarna .
Isto dokazuju , postovi i slučajevi ispisani iznad .

[eusa_clap.gif] slazem se u potpunosti [thumbup.gif]
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: VeZa na NeTu -iluzija il stvarnost

#103 Post Postao/la selma24 »

Sve je moguce zasto da ne!
slika

Avatar
thelastsamurai
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1824
Pridružen/a: 21 Jan 2007 02:00
Lokacija: Macedonia
Kontakt:

Re: VeZa na NeTu -iluzija il stvarnost

#104 Post Postao/la thelastsamurai »

A sto da ne :D

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: VeZa na NeTu -iluzija il stvarnost

#105 Post Postao/la selma24 »

Moguce je i te kako!!! [Happy.gif] [inlove.gif] [inlove.gif]
slika

Odgovori