Pomagajte...da li me vara??

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Pomagajte...da li me vara??

#111 Post Postao/la ra-ja »

lady_nn je napisao/la:Eh ovako, kako da otkrijem da li me muz vara? situacija je ovakva:
-dugogodisnji brak, dvoje djece..
-dva puta sam uhvatila neke smsove i bili belaji...ali kune se svime da su samo poruke i da nista vise nije bilo
-sex, nula bodova, spava u dnevnoj, lafo vruce, pa zbog tv, bla bla...
-precesto ide navodno u ribu (ali kakvu [eusa_think.gif] ) pitam se, i to naravno navece...nekad i ujutro ali navece uglavnom, istina on donese ribe ali djavo mi ne da mira...
-sutljiv je, zamisljen, ali i po prirodi je takav, takvog sam ga upoznala...
dodje mi da unajmim privatnog detektiva i zauvijek stavim tacku, POMAGAJTE, STA DA RADIM???


nema niko? :oops:
Prvo sto je ovo tako provokativna tema, kaKo postavkljanja teme tako i samog nacina pisanja.Da li u tvojoj gramatici postoji veliko slovo ili ne? A zna se ciji je ovo ruku djelo!
Ako vec za "ljubav mobilna" neznas nista po tom pitanju a znas na cemu svijet stoji,moje misljenje da je najmanji razlog da se ovdje obratis za savjet. Ovdje manje vise svi skoro ako nemaju promasena dva braka imaju jedan sigurno.. :!:
I ko tebi i tvom muzu moze dati savjet za vase iskrsle probleme iz bilo kojeg razloga , nego jedino ustanova koja se zove savjetovaliste za bracne parove.!!!

Ako si sklopila ugovor o braku tek kada si se udala ,onda vjerovatno nisi poznavala svoga muza dovoljno , dok ti je nakon rodjenja dvoje dijece pojavila se sumnja da te muz vara...

Svaki muskarac ima hobi, koji je pratio ili zanimao se za njega jos od malih nogu..
Kao naprimjer: sport, lov, ribolov, planinarenje,itd.itd...
I moj partner se bavio ribolovom ali mi nikada nije palo na pamet da ide negdje drugo osim u tamo gdje je naumio, donjeo ulov ili ne...to je samo stvar srece.
Ali tvoj ugovor i moje prije veze poznavanje, tek mozes vidjeti da li se moze realizovati na licu mjesta ,u situaciji zajednickog zivljenja..
Nikada se nisam pomirila sa tom ribom iz razloga : radimo pet dana u sedmici..i vikend slobodan , kada trebamo biti zajedno ,zavrsiti obaveze , njega nema...
Moja prijateljice muz inace lovac,obavezno je subotom odlazio u lov...Da je majstor u kuci, ili ona bolesna, najavili se gosti...itd, Njen muz nikada nije promijenio ili zanemario da zadovolji svoju zelju odlaska u lov....
Zbog toga se i nevredi svadjati, jer nista nemozes promijeniti, i nije mi padalo na pamet da se svadjam zbog toga...

Medjutim u tome sam nasla smisao, i pozitivno gledanje.
Znas ja volim ribu da jedem i to kada je specijalno pecena.Nevolim je cistiti niti peci.
Zato riba dodje ociscena i parner to ispece bas po mom cejfu...
Brak opstaje uz ljubav, i veliko povjerenje ..tu svakako ljubomora nepostoji... [icon_flower.gif]

Nikada u zivotu nisam pogledala niuciji hendi, a posebno ne njegov.!!!
Razvod braka se nedaje zbog tvoji glupo ljubomornih misljenja [icon_flower.gif]
Do razvoda dolazi iz mnogo vecih razloga od tog tvog navedenog :!:

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Pomagajte...da li me vara??

#113 Post Postao/la nella26 »

Ra-Ja vodi račun šta mlatiš o drugim brakovima i porodicama i pričaj u svoje ime!

Lady ti fakat imaš čelične živce, neodlučnost je tvoja glavna karakterna crta. Čitam tvoju temu stalno i svaki put tražiš savjet, mišljenje, svako prokomentarišeš ali još ništa ne radiš. Ovdje si dobila različitih mišljenja, savjeta svakako si ih mogla odvagati i bar jedan korak napraviti. Ti si samo pokušala pričati od svega, ali i to si pokušala sa unaprijed riješenim da on neće htjeti pa vjerujem da se nisi plaho ni potrudila oko tog razgovora jer vjerujem da nema čovjeka na svijetu koji voli živjeti u neizvjesnosti pa tako ni tvoj muž, vjerujem da i on želi da se ta situacija riješi i zato vjerujem da i on želi razgovor koliko i ti, ali pošto vidi da s tobom može razgovarati samo uz prebacivanje i optuživanje nema volje.

Definitvno ti je vrijeme da nešto konkretno poduzmeš, fakat ti se divim koliko to sve trpiš, odkad je ova tema tu, a vjerujem da je i mnogo prije počelo i ti za svo to vrijeme ništa ne poduzimaš, zavidim ti na strpljenju i živcima
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Pomagajte...da li me vara??

#117 Post Postao/la ra-ja »

Neznam otkuda pored tako silnih dobrih tema .nadjoste se davati nekome savjete po tom pitanju i to u ovolikom broju.. :!:
Smijesno je govoriti o razvodu po ovom pitanju doticne.

Opet stojim iza toga , ko god da se nasao u toj poziciji,treba da se obrati u savjetovaliste za bracne drugove..Tamo ce dobiti valjan i siguran odgovor kao i pomoc... [icon_flower.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Pomagajte...da li me vara??

#119 Post Postao/la ra-ja »

:roll: :roll:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Pomagajte...da li me vara??

#120 Post Postao/la im_ex »

dupli, kao i obicno
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori