Prijatelji...

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Prijatelji...

#1 Post Postao/la venecija »

"AKO JEDNOM BUDEŠ SAM, OSTAVLJEN I SLOMLJEN ŽIVOTOM, AKO TI SUZE POTEKU NIZ LICE, AKO SE U SVEMU RAZOČARAŠ, UVIJEK ĆU BITI UZ TEBE, JER MOJE JE IME "PRIJATELJ"

"PRAVO PRIJATELJSTVO NASTAJE ONDA, KAD ŠUTNJA IZMEĐU DVA ČOVJEKA POSTANE UGODNA." [icon_flower.gif]

Eto...moje misljenje je upravo takvo....Jedan ali vrijedan.... :D

Da li upravo ovdje na forumu imate Iskrenih prijatelja...ili u stvarnom zivotu.. :D
Sta vas nervira ili vam smeta,kod njih... :?
Ili cak idete tako daleko,da mu pricate o sebi SVE,.. [icon_help.gif]
Koliko daleko ide to PRIJATELJSTVO.. [inlove.gif]
Moze li se,izmedju muskarca i zene razviti pravo prijateljstvo... [evojele9.gif]
Jes me krenulo sa ovim temama.....inspiracija me PUKLA [Happy.gif] [inlove.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Prijatelji...

#2 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Ovdje nemam iskrenog prijatelja...niti to tražim [huh.gif] u stvarnom životu imam jednog prijatelja iskrenog...i jednu iskrenu prijateljicu udatu...u dobru i zlu samnom su rame uz rame [Happy.gif] cjenim ih i poštujem :!: A lažnjaka imam dosta glume prijatelje radi nekog interesa [cool.gif]
slikaslikaslika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Prijatelji...

#6 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:
Moze li se,izmedju muskarca i zene razviti pravo prijateljstvo...
mislim da moze
Ja ne mislim , ja znam da može - očit dokaz smo moja draga i ja [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Prijatelji...

#8 Post Postao/la venecija »

[evojele9.gif] [thumbup.gif] .upravo tako....
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Prijatelji...

#9 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:
Ja mislim da je autor teme mislio na prijateljstvo bez sexa...........
Pa i ja tako mislim ,............. bože jeste neki bezobrazni, samo ono u ono vam je u glavi ,.............. vela havle vela kubete :lol:
A kad radimo ono u ono, onda više nismo prijatelji , već samo obavljamo bračne dužnosi - onda smo ljubavnici [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Prijatelji...

#11 Post Postao/la venecija »

papaya je napisao/la:pravi prijatelj je onaj koji ce te u pravo vreme dobro da sutne u dupe da bi dosao sebi

dal smsom, mejlom ili recima izustenim

moji najbolji prijatelji su: Adrijana, Biljana, Sandra, Michael, Güluzar, na njih mogu uvek da se oslonim. Jednu sam upoznala na netu i , mada nas 500 km dele, prijateljstvo je vrlo jako.

Na ovom Forumu bih izdvojila Bebanu, koja mi na pocetku, moram priznati, i nije bila bas nesto simpaticna....ali kako se pocela druziti sa mnom, pocela sam da je lolim bas... :D

Ovako, svi ste ok...
:D ....upravo tako.djelim misljenje sto se tice Pravog prijatelja,treba da te dobro prodrma...mislim na rijeci one iskrene.nemora bas u dupe.. [mmmux2.gif] ...jer samo tako znas da je pravi prijatelj,iskreni...a ne one koji su LAZNI...a sa strane pricaju,ili tracaju..ili.ma znas,ti... [icon_flower.gif] ..
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Prijatelji...

#12 Post Postao/la im_ex »

Mesa Selimovic - isjecak o prijateljstvu
.....Sad sam shvatio: to je prijateljstvo,ljubav prema drugome.
Sve drugo moze da prevari to ne moze. Sve drugo moze da izmakne i ostavi nas puste, to ne može, jer zavisi od nas.
Ne mogu da mu kazem : budi mi prijatelj. Ali mogu da kažem, biću ti prijatelj. Ali, bilo ovako ili onako,u njegovo prijateljstvo nisam mogao sumnjati.
Zavolio sam ga, znam po tome što mi je postao potreban, što nisam zamjerio ničemu ma šta da je rekao ili učinio, i što mi je sve njegovo postalo važno.
Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge.
Pa ipak to činim, makar samo zato da još jednom pomenem čovjeka koji je unio toliko radosti u moj život.
Pitao sam ga jednom, kako to da je baš meni poklonio svoje prijateljstvo.
PRIJATELJSTVO SE NE BIRA, ONO BIVA KO ZNA ZBOG ÄŒEGA KAO LJUBAV
... A nista ja nisam poklonio tebi već sebi...
eto. tako.

Ovdje, medju vama, imam samo jedno takvo prijateljstvo.
Virtualnih prijateljstava uopce, jos jedno.
Reale sto se tice, biseri se rasuli svud po svijetu, nazalost. Radi se o momcima koje upoznah i zavoljeh u doba adolescencije, za koje se vezah u tolikoj mjeri da mi jedan duzi period nije bilo lijepo gdje god da sam ako bar neko od njih nije tu. To se ne vazi za slucaj kad sam na sastanku [Happy.gif]
Prije dvije godine sretnem jednog od njih, koji, nakon sto mu brat (koji inace nije bio dio te nase raje, a koji mi je prisao za stol pitajuci me: izvini sto ovako prilazim, al ja tebe moram nesto pitati - mi se vidimo skoro svake godine, pozdravimo, zastanemo, pricamoooo, al de ti meni reci otkud se mi znamo [Happy.gif]
) naisareti na me. Gledam ga, trazi me pogledom, a kad me ugleda, kao na jedan korak da pridje stolu; onaj iskreni, siroki osmijeh radosti mu blista na licu. Poljubi me, jako me zagrlivsi, pa mi se onda unese u lice :" ohh, wooow wooow wooow ... pa gdje si ti, bona, nisam te vidio ima i 100 godina. Gdje si to? Gdje si to? Pricaj!Vidjam tako svakog nekog a tebe cijelu vjecnost nisam. ... ma nista, mi moramo naci vrijeme da sjedemo i ispricamo se. moramo". :D
myka je napisao/la: Iskreno mrzim tipicne zenske razgovore i ne mogu da shvatim kako mogu biti tako ''kao slama prazni''
:)
Ovo kao ja da sam rekla [evojele9.gif]
Zene udavise, najcesce.

Prijatelj osjeti trenutno stanje.
Prijatelj nece zapitkivati da bi mu se detaljisalo, kad mi lose ide; sto zelim reci zna da cu reci, zna da je to to.
Prijatelj mi ne moze biti potistena, povucena osoba,
niti neko ko ce me samo gotiviti,
ne moze ni neobrazovana osoba,
niti neko ko prizeljkuje da pred njim budem otvorena knjiga a ko o sebi ne prica ni dovoljno,
ne moze ni neko ko nema izrazen smisao za humor,
ne moze neko ko nije *ebenkovic na svoj nacin, ko ce mi, ustreba li, drmnuti samarcinu da bi me urazumio.
eto. tako.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Prijatelji...

#13 Post Postao/la mrki62 »

Evo Å¡to su prijatelji [muzikafo1.gif]

link http://www.youtube.com/watch?v=RmZjwEYb ... r_embedded#!
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Prijatelji...

#14 Post Postao/la ra-ja »

Nemozes racunati na neko prijateljstvo na forumu , sve dok se nesretnes sa osobama skojima kontaktiras pismeno...

U privatnom zivotu bi to izgledalo sasvim druga prica i iskustvo...
Pod mojim profilom imam jednog prijatelja, nisam niti njega srela ..... [icon_flower.gif]

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Prijatelji...

#15 Post Postao/la selma24 »

Dobar prijatelj neće tračati nego će sve zadržati u povjerenju.On će se radovati i plakati sa vama.Dobar prijatelj neće vas povrijediti,i uvijek će vam pomoći, graditi sa vama, dijeliti stvari sa vama,vjerovat će u vas, razumjeti vas.
Dobar prijatelj oprašta. Onaj koji oprašta je onaj koji voli.Pravo prijateljstvo uključuje otvorenu iskrenost.Ta osoba ne mora biti savršena, nadarena ili snažna.
Vaš novi prijatelj može biti nesavršen, bez dara i možda siromašan.
slika

Odgovori