Hidzab, Niqab

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bausstelac
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 403
Pridružen/a: 01 Apr 2010 01:38

Re: Hidzab, Niqab

#31 Post Postao/la Bausstelac »

xxxxxxxxxxxxxx nisam dosad procitao niti jedan tvoj post koji osudjeje silovanje 50 hiljada Muslimanka u BIH,I jos hiljade u Iraku i Afganistanu,ne samo to nego iz tvojih postove "jasno" se vidi,da podrzavas ubijanje Muslimana i sIlovanja nad Muslimanskim zenama,cak si vise puta i menjao tekstove koje ovdje kopiras,a gdje se prica o srpkim zlocinima.

aKo nekoga trebam osuditi,onda ja glasno i jasno osudjujem sve Muslimane BIH,sto su izdajece poput tebe jos zivi :!:
Zadnja izmjena: andro, dana/u 24 Jun 2010 21:39, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: uvredljiv sadrzaj
"Smrt je jedna,pa zato neka bude na Allahovom putu"

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Hidzab, Niqab

#32 Post Postao/la mrki62 »

Bausstelac je napisao/la:"xxxxxxxx nisam dosad procitao niti jedan tvoj post koji osudjeje silovanje 50 hiljada Muslimanka u BIH,I jos hiljade u Iraku i Afganistanu,ne samo to nego iz tvojih postove "jasno" se vidi,da podrzavas ubijanje Muslimana i sIlovanja nad Muslimanskim zenama,cak si vise puta i menjao tekstove koje ovdje kopiras,a gdje se prica o srpkim zlocinima.

aKo nekoga trebam osuditi,onda ja glasno i jasno osudjujem sve Muslimane BIH,sto su izdajece poput tebe jos zivi :!:
Osuđujem ja ama baš sva silovanja po BiH a najviše one što su se desili u ratu !!!!!!!!!!!
Onda u Iraku, Afganistanu i po ostalom svijetu !!!!!!
Ne podržavam ničije zločine a najmanje srpskim i ne poturaj mi ono što se samo tebi mota po glavi
Tvoj oholi način obraćanja meni govori da si neuljudan i ohol, pun želje da vrijedjaš sugovornika, grub i bezosjećajan a sve sa ciljem da braniš xxxxx.
Pošto ja nemam pojma, daj mi ti ovdje iznesi gdje u Kur`anu piše da se žene moraju kao xxxxxx oblačiti ?
Zašto u provehabijskim državama ama baš ni jedna žena ne smije biti golioglava ili sa običnom maramom na glavi, ha [muzikafo1.gif]
Zadnja izmjena: andro, dana/u 24 Jun 2010 21:40, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: uvredljiv sadrzaj
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Hidzab, Niqab

#33 Post Postao/la andro »

Komentari koji sadrze uvrede, vulgarne rijeci, prijetnje ili pozive na nasilje,
kao i poruke koje moderator foruma smatra neprilagodnim, nece biti tolerisane.
Ovo ukljucuje, ali se na to ne ogranicava, i sve oblike nacionalne, rasne, seksualne i bilo kakve druge mrznje.
Zadnja izmjena: nella26, dana/u 25 Jun 2010 02:12, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: off obrisan
slika
slika

Avatar
Bausstelac
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 403
Pridružen/a: 01 Apr 2010 01:38

Re: Hidzab, Niqab

#34 Post Postao/la Bausstelac »

papaya je napisao/la:Baustelac...nadam se da m pogresno shvatila..
ali hoces da kazes da nikada nijedan musliman nije silovao zenu????
Pogresno si shvatila.

Stvar je u tome kad su Muslimani u pitanju onda se stvari "namjerno" preuvelicavaju.

Papayko pravo lice Covjeka se najbolje prepoznaje u Ratu.Krscanska silovanja u ratovima nad Muslimanskim zenama je nesto sasvim uobicajeno,a o tome niko nista i neprica,niti neko to poredi sa krscanstvom,mada vecina tih Zena su silovane samo zato sto su Muslimanke.Da se samo jednom desi da neki Mudzahid siluje neku krscanku u nekom Ratu,ta bi informacija bila udarna vjest u Svijetu godinu dana.Zato sto se tice Islamkih vojnika,onda tvrdim da nepostoji takav slucaj,jer za silovanje kod njih sljedi smrtna kazna,cak i za namjerno ubijanje nevinog civila sledi smrtna kazna.

Koliko daleko ta propaganda protiv Islama i muslimana daleko ide,mozemo uzeti za primjer slucaj u Francuskoj,gdje su neke stoke koje su nosile Muslimanska imena silovali neku zenu u Marseju.Prica je bila kako su ti ljudi silovali tu zenu u ime ISLAMA.Ta je vjest nedelju dana isla na CNN,BBC i ostale fasisticke kanale.Na kraju se dokazalo da je sve te informacije rasirila jedna te ista osoba Simon de Pue,poznati Zidov,i veliki Antiislamista.I najbolje je bilo to da ,kad se saznalo da je ta vjest lazna,da dvojica od tih ljudi su bili muslimani a dvojica krsana,a svi cetvorica poznati kriminalci u Marseju,tad niko nije ni pokusao na tim istim tv kanalaima,da objasni situaciju,nego su jednostavno samo prestali da izvjestavaju o tome.
"Smrt je jedna,pa zato neka bude na Allahovom putu"

Avatar
Bausstelac
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 403
Pridružen/a: 01 Apr 2010 01:38

Re: Hidzab, Niqab

#36 Post Postao/la Bausstelac »

Dino_AT je napisao/la:Islamski uèenjaci se razilaze po ovom pitanju.Ali, svi su slozni da je ¾eni bolje i preèe pokriti lice i ¹ake
dugo sam tu,a tek sada prvi put sam vidjeo ove rjeci.

To je velika Laz sto ovaj tvrdi,i to je cisto Vehabijska fitna.Jedini ucenjaci koji kazu da je obaveza pokrivanje lica su Saudijsko-Vehabijski ucenjaci poput Bin Baza i Nasrudina Albanija,sa tom fetvom o pokrivanju lica oni se protive Islamskim Ucenjacima kroz 14 stoljeca !!!

Stavovi pravnih skola o pokrivanju lica

Hanefijska pravna skola: Citavo tijelo osim lica i saka kod slobodne zene je avret. Djevojci se zabranjuje da otkriva svoje lice pred muskarcima, ne zbog toga sto je avret nego zbog straha od fitne (smutnje).

2. Malikijska pravna skola: Citavo zensko tijelo je avret osim lica i saka. Avret slobodne zene pred strancem je cijelo tijelo osim lica i saka. Dozvoljeno je gledati u zenu ukoliko pogled nije iz zelje za nasladivanjem i pod uslovom da ne postoji strah od smutnje.

3. Safijska pravna skola: Cijelo tijelo, osim lica i saka, je avret. Na drugom mjestu je rekao: "Cijelo tijelo" , bez izuzetka.

4. Hanbelijska pravna skola: Cijelo tijelo je avret, cak i nokti. U drugoj predaji od Ahmeda ibnu Hanbela se kaze: "osim lica i saka". Punoljetna i slobodna zena je cijela avret u namazu, cak i nokti i kosa, osim lica. Jedan dio ucenjaka kaze "i saka". Lice i sake su avret van namaza i gledanje u njih je kao i gledanje u ostale dijelove tijela.

5. Zahirijska pravna skola: Citavo tijelo je avret osim lica i saka. Avret koji treba da se pokrije pred strancem je cijelo tijelo zene osim lica i saka…. I robinja i slobodna zena podlijezu istom propisu i medu njima nema nikakve razlike.
"Smrt je jedna,pa zato neka bude na Allahovom putu"

Odgovori