Pedofilija u BiH

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: pedofilija u bih

#16 Post Postao/la andro »

OÅ¡tra Poljska
Odobrena kemijska kastracija za pedofile
Poljski zakon će postupak, koji uklanja spolni nagon, učiniti obveznim za pedofile koji su osuđeni za silovanje člana uže obitelji ili osobe koja je mlađa od 15 godina.

Donji dom poljskog parlamenta Sejm zakon je prihvatio s 400 glasova za i jednim protiv. Zakon još treba biti odobren u senatu, no očekuje se da će biti prihvaćen.

Pedofili će također surađivati sa psihijatrima, seksolozima i psiholozima kako bi smanjili spolni nagon, izvijestila je poljska novinska agencija APA.

Zakon su pripremili konzervativna stranka Zakon i pravda i savez lijevih stranaka, a dobio je i potporu premijera Donalda Tuska.

No našao se na udaru kritika skupina za zaštitu ljudskih prava koje su tražile rehabilitaciju osuđenika bez kemijske kastracije.
slika
slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: pedofilija u bih

#17 Post Postao/la andro »

andro je napisao/la:OÅ¡tra Poljska
Odobrena kemijska kastracija za pedofile
Poljski zakon će postupak, koji uklanja spolni nagon, učiniti obveznim za pedofile koji su osuđeni za silovanje člana uže obitelji ili osobe koja je mlađa od 15 godina.
Donji dom poljskog parlamenta Sejm zakon je prihvatio s 400 glasova za i jednim protiv. Zakon još treba biti odobren u senatu, no očekuje se da će biti prihvaćen.
Pedofili će također surađivati sa psihijatrima, seksolozima i psiholozima kako bi smanjili spolni nagon, izvijestila je poljska novinska agencija APA.
Zakon su pripremili konzervativna stranka Zakon i pravda i savez lijevih stranaka, a dobio je i potporu premijera Donalda Tuska.
No našao se na udaru kritika skupina za zaštitu ljudskih prava koje su tražile rehabilitaciju osuđenika bez kemijske kastracije.

NAJSTROŽI ZAKON U EUROPI
Poljaci će kemijski kastrirati pedofile

28.11.2009 17:53

Poljski predsjednik Lech Kaczynski potpisao je zakon kojim se predviđa kemijska kastracija muškaraca koji su osuđeni za silovanje djece ili članova obitelji. Donošenjem ovog zakona Poljska je postala jedina zemlja u Europi gdje se seksualni napasnici na ovaj način kažnjavaju
Predviđeno je da se kastracija obavlja na dobrovoljnoj osnovi. Poljski premijer Donald Tusk ovaj zakon uputio je u proceduru nakon što je zemlju potresao cijeli niz suđenja pedofilima koji su zlostavljali djecu. Najdrastičniji je bio slučaj 45-godišnjaka koji je učestalo silovao svoju kćer i napravio joj čak dvoje djece.

Zahvaljujući inicijativi svojih političara, Poljska sada ima najstroži zakon koji sankcionira pedofile u Europi. Jedna od odredbi zakona predviđa da odrasle osobe kojima se dokaže silovanje djece mlađe od petnaest godina ili koje počine incest moraju početi uzimati lijekove za smanjivanje libida, što je na korak od kemijske kastracije.

Druge europske zemlje povremeno su eksperimentirale sa sličnim rješenjima, ali isključivo na dobrovoljnoj bazi, a ne u sklopu zakonskih rješenja. Tijekom primjene tih mjera zabilježeni su razni popratni efekti kod dobrovoljaca koji su se podvrgnuli kemijskoj kastraciji, pa su im tako nerijetko rasle – grudi.

Zakon su kritizirale grupe za zaštitu ljudskih prava, ali za sada je dobio široku podršku u javnosti, pa tako čak 80 posto Poljaka podržava kemijsku kastraciju za pedofile.


[thumbup.gif] [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] [thumbup.gif]
slika
slika

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: pedofilija u bih

#18 Post Postao/la basista »

.. bravo..!
Ili kako to Dzoni nekada pjevao,, "Poljska.. u mome srcu varnica" [thumbup.gif]

Avatar
akrep
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 95
Pridružen/a: 18 Jun 2010 16:09
Lokacija: cvrsto na zemlji

Re: Pedofilija u BiH

#19 Post Postao/la akrep »

Mislim da pedofilija nije puno cesca nego ranije, samo se sad o tome vise prica... ranije su roditelji imali drugaciji odnos sa djecom pa se djeca, najcesce zbog stida, nisu povjeravala roditeljima...
promijenejne su i vrijednosti, sad vise nije nuzno da djevojka bude nevina da bi se udala, tako da je i prijava silovanja manja sramota nego ranije...

u svakom slucaju, pedofili zasluzuju najstrozije kazne...
samo se jednom zivi...

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Pedofilija u BiH

#21 Post Postao/la nnejra »

Ja inače rijetko imam radikalne stavove, ali po pitanju pedofilije imam. Za pedofile ne bih imala milosti i ukratko bih ih osuđivala na najduže zatvorske kazne bez mogućnosti pomilovanja. I uz to ako je moguće u samici ih držati da imaju priliku da razmišljaju o svojim postupcima. Mislim da u tom slučaju ne bi bilo ovako puno pedofilije jer za to nema opravdanja .

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Pedofilija u BiH

#22 Post Postao/la Emmi »

[eusa_think.gif]
Zadnja izmjena: Emmi, dana/u 27 Nov 2010 21:43, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Pedofilija u BiH

#23 Post Postao/la paparaci »

to je zaista da se covjeku zivot zgadi sta sve zemljom kroci!
ne znam zaista kakav je zakon kod nas (u BiH) po tom pitanju i kakve su mogucnosti, da bi se protiv takve stoke djelovalo. mozda andro zna vise i kako bi trebalo postupiti. imas broj telefona, sto je dovoljno da otkriju ko je, sta, itd.

ovdje u njemackoj je to isto jako prosireno. uveli su cak jednu emisiju koja otkriva takve bolesnike. emituje se jednom sedmicno. nedavno su uhvatili jednog nastavnika...... [eusa_wall.gif]

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Pedofilija u BiH

#24 Post Postao/la Emmi »

[eusa_wall.gif]
Zadnja izmjena: Emmi, dana/u 27 Nov 2010 21:41, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Avatar
Lavica27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1701
Pridružen/a: 23 Aug 2009 16:44

Re: Pedofilija u BiH

#25 Post Postao/la Lavica27 »

Ovo je uzas,sva sam se najezila kad sam citala.....nesmijem ni da zamislim sta bi se sa djetetom
desilo kad bi naislo na ovu budalu.......
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Pedofilija u BiH

#26 Post Postao/la mrki62 »

I ta emmi mi djeluje pedofilsko , jer upravo ona budi u pedofilu pedofilstvo sa svojim ponašanjem.
Umjesto da ga stre već na startu , ona njemu omogućava svojim prisustvom da se razvija,................ vjernica pa taka ????!!!!
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Pedofilija u BiH

#27 Post Postao/la Emmi »

mrki62 je napisao/la:I ta emmi mi djeluje pedofilsko , jer upravo ona budi u pedofilu pedofilstvo sa svojim ponašanjem.
Umjesto da ga stre već na startu , ona njemu omogućava svojim prisustvom da se razvija,................ vjernica pa taka ????!!!!
emmi je njemu sa ovim ponasanjem izvukla identit i sve i poslala na policiju
a ti sram da te bude stoko jedna......ti nisi insan ba nikako fujjjjjjjjjj
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Pedofilija u BiH

#28 Post Postao/la mrki62 »

Emmi je napisao/la:
emmi je njemu sa ovim ponasanjem izvukla identit i sve i poslala na policiju

I sad si došla ovdje da reklamišeš svoje podvige [muzikafo1.gif]
Emmi je napisao/la: a ti sram da te bude stoko jedna......ti nisi insan ba nikako fujjjjjjjjjj
Nekako sam svo vrijeme mislio da si vehabijka al sam se očito prevario, ti si mnogo veće zlo, tvoje ponašanje te odaje slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Pedofilija u BiH

#29 Post Postao/la Emmi »

mrki62 je napisao/la:
Emmi je napisao/la:
emmi je njemu sa ovim ponasanjem izvukla identit i sve i poslala na policiju

I sad si došla ovdje da reklamišeš svoje podvige [muzikafo1.gif]
Emmi je napisao/la: a ti sram da te bude stoko jedna......ti nisi insan ba nikako fujjjjjjjjjj
Nekako sam svo vrijeme mislio da si vehabijka al sam se očito prevario, ti si mnogo veće zlo, tvoje ponašanje te odaje slika

koje sam ja zlo to cemo da vidimo kada stanemo pred zadnji sud a ti svoje misljenje otkaci macku o rep
slika

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Pedofilija u BiH

#30 Post Postao/la srebrni »

mrki62 je napisao/la:
Emmi je napisao/la:
emmi je njemu sa ovim ponasanjem izvukla identit i sve i poslala na policiju

I sad si došla ovdje da reklamišeš svoje podvige [muzikafo1.gif]
Emmi je napisao/la: a ti sram da te bude stoko jedna......ti nisi insan ba nikako fujjjjjjjjjj
Nekako sam svo vrijeme mislio da si vehabijka al sam se očito prevario, ti si mnogo veće zlo, tvoje ponašanje te odaje slika
za tebe je svak ko je vezan uz islam Zlo...

minijaturo jedna od covjeka
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Odgovori