Biti zaljubljen

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: biti zaljubljen

#61 Post Postao/la nella26 »

Jako dobra tema.
Pa moje mišljenje je da svakako ko je u braku ili dugoj vezi a ima neku simpatiju, vjerovatno mu nešto nedostaje u toj relaciji ali mislim da nema u tome ništa loše ako nema švalerisanja i ako samo to ostane na razmjeni lijepih riječi ili pogleda i sigurno da to osvježava postojeću vezu ili već brak.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: biti zaljubljen

#62 Post Postao/la Bebana_de »

sam naslov ne znaci samo biti zaljubljen u osobu tj,zivo bice
moze se biti zaljubljen u cvijet u prirodu

npr,,ja obozavan naprosto moje cvijece,,da li sam zaljubljena u njih,,bas se pitam upravo,, [eusa_think.gif] naravno,, [icon_flower.gif]

zaljubnjenost u partnera je nesto isto posebno,kada ujutro se probudis,sa mislima na njega,ili jos bolje kad mozes da ga cvrsto zagrlis i poljubis,,
ah ta ljubav,,sta nam radi,,

zivela,zivela ljubav,,zanju dajem sve,,, [icon_peace.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: biti zaljubljen

#63 Post Postao/la beca »

najljepsi osjecaj na svijetu.............

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: biti zaljubljen

#65 Post Postao/la Bebana_de »

nije li to isto kao dzabe,, npr,,

prija ti ko budali samar,, [laugh.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Biti zaljubljen

#66 Post Postao/la selma24 »

Svako je bar nekad bio zaljubljen; svima je poznat čuven osećaj "letirića u stomaku", "hodanja po oblacima", klecanja kolena... Kad se ne usuđujete da pogledate osobu koja vam se sviđa, a osećate se kao da ćete umreti ako je ne pogledate... Pitate se da li baš sa svime što kažete u njegovom (njenom) prisustvu morate da ispadnete kreten (a posle saznate da oni misle da je to što ste rekli baš slatko, simpatično, duhovito ili "kul", pa trčite da se negde sakrijete kako ne bi svi videli kako se glupo kliberite)... Lepo je biti zaljubljen, a evo nekih razloga i zašto je "kul" biti zaljubljen.

I inače vam se bar ponekad vrti u glavi; kad ste zaljubljeni, makar znate otkud te silne vrtoglavice. Pored toga, to što vam se stalno vrti u glavi i što izgledate izgubljeno može da vas poštedi kućnih obaveza - vi ste "u svom svetu" i roditelji sa uzdahom shvataju da im takvi nećete baš mnogo pomoći u usisavanju i ribanju vrata (a ko zna i kud biste, tako zamišljeni, odneli đubre).

Kad ste zaljubljeni, mnogo više vodite računa o svom izgledu, pa svi odjednom primete kako ste se prolepšali (još je bolje ako to i glasno komentarišu, naročito pred njim/njom). Vašem dobrom izgledu doprinosi i gubitak nekoliko kilograma viška, pošto ne možete da jedete dok očekujete poziv (Zamislite užas da vas pozovu, a vi ste sa punim ustima! Kakav blam!). Ne morate više da izigravate "kul facu" ako vam se to ne dopada - možete da budete romantični koliko god želite, jer - vi ste zaljubljeni!

Najveći deo vremena raspoloženje vam je fenomenalno i malo ko može da ga pokvari. Kad ste sami, nije vam dosadno, jer imate puno materijala za sanjarenje i maštanje; a imate i za koga da osmišljavate simpatične SMS poruke i poklone za specijalne prilike.

Biti zaljubljen može biti poželjno čak i kad je reč o školi - sa većim poletom ćete ispunjavati školske obaveze kako biste imali više vremena za svog dragog (dragu), a to će se svakako pozitivno odraziti i na vaše ocene (pored toga, ne smeta kada profanka pred svima kaže da ste dobili još jednu peticu).
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Biti zaljubljen

#67 Post Postao/la selma24 »

Zaljubljenost tek obecava ljubav... i zato je toliko lepo biti zaljubljen [smileyheartbounceqy7.gif]

..zaljubljenost je neodoljiva, naprosto moramo zakoračiti u taj opojni svet...

Ljubav je pobeda mašte nad inteligencijom!


Zaljubljenost je nešo najslađe.......meni kao čokolada....... [Happy.gif] [Happy.gif] [Happy.gif] [inlove.gif] [inlove.gif]
slika

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Biti zaljubljen

#68 Post Postao/la venecija »

hmmmmmmmmmmmm......... [eusa_think.gif] [mmmux2.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Biti zaljubljen

#69 Post Postao/la selma24 »

pa ovako kada si zaljubljena onda si slepa, ne vidis sve vec SAMO ONO STO TI ZELIS DA VIDIS..NEKAKVU ILUZIJU...a kada volis,to znaci da nekoga REALNO volis i sa manama i sa vrlinama,bez ikakve iluzije i `slepila` ali da bi volela nekoga moras doista dobro da ga poznajes,gotovo koliko i samu sebe..

I eto ti povezanost izmedju biti zaljubljen i voleti nekoga..u pocetku si zaljubljena i vidis samo onon sto zelis da vidis,leptirici u stomaku, uzivas u svakom momentu,i sada posto to ne traju vecno vremenom to prolazi a ti pocinjes da upoznajes tu osobu i njene REALNE osobine i lagano se `spustas` na zemlju i pocinjes voleti tu osobu.. i tako ovo je ukratko...
slika

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Biti zaljubljen

#70 Post Postao/la venecija »

cekam proljece... [cool.gif] :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Biti zaljubljen

#71 Post Postao/la selma24 »

Ima ona jedna izreka voljeti i biti pametan obicno je nemoguce... [oha.gif]
Ljubav pocinje zaljubljivanjem.Imas one leptirice u stomaku,sve ti je divno,nasmijan si i pomalo izgubljen.To su za mene simptomi zaljubljenosti.
Voljeti je vec nesto drugo...voljeti znaci prihvatiti necije mane i vrline.Voljeti znaci razumijeti,prihvatiti,njegovati taj odnos...
Lijepo je voljeti...i biti voljen....



Kad sam zaljubljena: trepćem, klecaju mi koljena, držim telefon u ruci, čitam porukice po milion puta, idealiziram ga ..kujem u zvijezde...jedva čekam da ga vidim, da ga ljubim...sve eventualne znakove da nešto ne valja ne vidim, zaobilazim...sfeee je idealno. On nema mane.


Kada volim: sve isto, s razlikom da mu znam većinu mana, ali ne marim za njih. [inlove.gif]
slika

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Biti zaljubljen

#72 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

[smileyheartbounceqy7.gif] to boli [wow.gif] :lol: :lol:
slikaslikaslika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Biti zaljubljen

#73 Post Postao/la selma24 »

Zdravo je biti zaljubljen [cool.gif]
slika

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Biti zaljubljen

#74 Post Postao/la Emmi »

preljep osjecaj.......... [inlove.gif]
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Biti zaljubljen

#75 Post Postao/la selma24 »

Cudno,fino,ma svakako [xmas.gif]
slika

Odgovori