Vrijeme

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: VRIJEME

#2 Post Postao/la nella26 »

Vrijeme mi pravo brzo prolazi, godine pogotovo [Happy.gif]
Ne znam samo što im je trebalo da izmišljaju sat, uvijek me podsjeća da negdje kasnim i moram požuriti.
Nastojim da gledam šta me čeka i šta trebam uraditi, iako se često vraćam u prošlost mislima [smile.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Vrijeme

#3 Post Postao/la nnejra »

Vrijeme.....nekada mi se čini da život tako kratko traje i da je vrijeme jedan jureći voz koji rijetko staje. Nekada dan traje kratko, a opet u drugim trenucima mi se čini da vrijeme nikako ne prolazi. Jako je teško definisati vrijeme. Da li je to samo izmišljeno da bismo mogli definisati dan i noć ili je to varka koju nam život nudi kako ne bismo svakodnevno bili svjesni prolaznosti našeg života je pitanje na koje još uvijek nisam našla odgovor. U ovim godinama vrijeme mi brzo prolazi i imam utisak da se vozim u onom jurećem vozu. Da li će da stane da uhvatim još lijepih stvari ne znam ili će jednostavno zaboraviti na vrijeme i stati samo na kraju puta ostaje mi da vidim.

Odgovori