Prirodan porod ili ne...

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Poruka
Autor/ica
lisko
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1160
Pridružen/a: 13 Okt 2009 16:08

Re: Prirodan porod ili ne...

#31 Post Postao/la lisko »

samo prirodno ali u slucaju komplikacija moze i carski,treba da osjetite dolazak na svijet svoga naj milijeg djeteta..

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Prirodan porod ili ne...

#33 Post Postao/la Bebana_de »

lisko je napisao/la:samo prirodno ali u slucaju komplikacija moze i carski,treba da osjetite dolazak na svijet svoga naj milijeg djeteta..
Ma ajde sta mi naprica :evil:
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Prirodan porod ili ne...

#34 Post Postao/la selma24 »

PRIRODNO JE PRIRODNO!!! Carski rez je ipak operacija i radila bi to tek kad bi morala! Dajem glas PRIRODNOM porodu .I da,tada ces vidjeti svoju bebu odmah na licu mjesta a sta je velicanstvenije od toga?? Na carskom nemas tu mogucnost i nemas vjerovatno taj osjecaj,a mi zene smo po pririrodi hrabre -tako da to ne bi trebao biti problem-mislim na bol
ps:mada i carski ima svojih prednosti,naravno-stvar je izboraaa ...Ja sam rodila svog sina prirodno..... [smile.gif]
slika

Avatar
Hana76
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1547
Pridružen/a: 26 Jun 2011 20:24

Re: Prirodan porod ili ne...

#35 Post Postao/la Hana76 »

[Happy.gif] Lisko ti kao da si doziveo porodjaj :lol: :lol: :lol:
Naravno prirodan porodjaj, carski bi se trebao raditi samo u slucaju komplikacija kad se radi o zivotu majke i bebe, medjutim, neke zene od straha ili zbog bolova izaberu i zahtijevaju carski [eusa_wall.gif]
Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg
cvijeta na svijetu.

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Prirodan porod ili ne...

#36 Post Postao/la selma24 »

Selma24 je napisao/la:PRIRODNO JE PRIRODNO!!! Carski rez je ipak operacija i radila bi to tek kad bi morala! Dajem glas PRIRODNOM porodu .I da,tada ces vidjeti svoju bebu odmah na licu mjesta a sta je velicanstvenije od toga?? Na carskom nemas tu mogucnost i nemas vjerovatno taj osjecaj,a mi zene smo po pririrodi hrabre -tako da to ne bi trebao biti problem-mislim na bol
ps:mada i carski ima svojih prednosti,naravno-stvar je izboraaa ...Ja sam rodila svog sina prirodno..... [smile.gif]

Uhhh nesto bas sada razmisljam o tome [eusa_think.gif] [eusa_think.gif] valjda i drugi put bude prirodno...akb.... :!: ,jer nekako me strah kad vec samo pomislim na carski :(
slika

Odgovori