Zasto muskarci lazu...

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: Zasto muskarci lazu...

#31 Post Postao/la nermin01 »

ja nelazem,tite mi rahmetli [mmmux2.gif]
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Zasto muskarci lazu...

#32 Post Postao/la selma24 »

Izgleda da smo mi zene ponekad dosadne,pa je upravo to razlog,ali smo sve u svemu hrabrije od muskaraca i u vise slucajeva kazemo u lice sta mislimo....sto na um to na drum:)kratko receno!!!!Muskarci budite malo hrabriji...... [mmmux2.gif]
slika

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: Zasto muskarci lazu...

#33 Post Postao/la nermin01 »

ne-lazem [laugh.gif]
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Zasto muskarci lazu...

#34 Post Postao/la selma24 »

moj nerko nelaze.... [eusa_naughty.gif]



moze im se sve dok postoje zene koje to dozvoljavaju! budite odlucne i sledite svoje planove,vise vere u sebe a manje u muske price koje u svakom slucaju ne koriste!
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Zasto muskarci lazu...

#35 Post Postao/la selma24 »

mi žene znamo da muškarci lažu, [mmmux2.gif] ja pustim da vidim koliko neko može nisko da se spusti u toj priči,i svaki put ostanem zapanjena količinom laži koju je jedan muškarac rekao, pri čemu on misli da je ta priča prošla kod mene.Jedna laž ide u drugu, treću... Kad bi samo znali da nas ta priča o tome koliko je imao dobrih riba,veličina polnog organa smaraju ne bi nikad više o tome pričali. Zašto nam ne pričaju o tome kako žele veliku i srećnu porodicu? Ne, to bi povredilo njihovu sujetu.
Zato žene,moj vam je savet :lol: [Happy.gif] , govorim iz ličnog islustva- volite ga, on tu i tamo krene sa takvim izjavama, a vi samo onda primenite njegovu taktiku, i veruj te mi, malo će se zamisliti, prestaće toliko da izmišlja i počeće više vremena da posvećuje vama.
slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Zasto muskarci lazu...

#36 Post Postao/la abazaga »

Ja jesam voleo još kao momak da lažem i mažem male naivne slatke dijevojčice do te mijere da se totalmo u mene zaljubi a posle lažeš koliko god hoćeš ona zna da lažeš ali šta će voli te.
ali ksada kada sam žreo čovijek veoma sam iskren ali posšto iz mladosti imam iskustva sa lažima sada svaku ali svaku ženu ladno ali ladno u startu namirišem da me laže i maže i ladno ali ladno je otkačum. Jedina osoba koja nezna da laže to je moja supruga zato sam je i oženijo ali ne zato da bi je lagao i pored nje radijo šta ja hoću nego zato što je volim.

Znate kako se kaže lažov lažova osjeti još pre nego što progovori e takav sam ja sa ženama odmah je osjetim e onda ja svoju igru igram. :lol:

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Zasto muskarci lazu...

#37 Post Postao/la selma24 »

1. Ne vide ništa loše u laganju


Ovo prosto znači da su takvi muškarci "rođeni" lažovi i to je zapravo ono u čemu su oni najbolji. Izgleda da oni ne vide da će nedostatak poverenja upropastiti sve njihove ljubavne veze. Bez obzira na to, oni će i dalje da lažu, jer su im laži pomogle u ostvarenju njihovih kratkoročnih ciljeva u prošlosti.

2. Misle da razlog njihove laži nije toliko važan


Ponekad, muškarac će na brzinu smisliti neku laž i reći nešto suprotno istini, jer to za njih nije toliko važno. Oni smatraju "malom" laži, ono što za njih nije bitno. Pa onda se neko može zapitati, šta će reći kada su "bitne" stvari u pitanju?!

3. Ona to neće razumeti i samo će pogoršati stvari istinom


Ovo je čini se najčešći razlog zbog čega muškarci lažu. Kada bi rekli istinu, imaju strah da žena neće razumeti, i da će sasvim pogrešno protumačiti njegovo delo / postupak / izjavu. Umesto da se "bakće" sa ovom situacijom, muškarci često pribegnu "maloj laži" kako bi sprečili buru neželjenih reakcija žena.

4. Ona zapravo ne može da podnese istinu


Uz ovakvo obrazloženje, čovek može da poveruje da žena ne može da upravlja svojim uznemirenjima. Ako on živi s tom ženom, onda će život kod kuće, biti totalno jadan. Ako dodamo na sve to da je veza već nestabilna, otkrivanje istine će dovesti do kompletnog haosa.

5. Najbolje je ćutati


Većina muškaraca gleda na prećutnu laž kao ofanzivni način da bi izbegli istinu. Ako se problem ne spominje, ili se ne primeti, onda će možda problematika magičnim putem nestati, ili će se ta tema načeti kada problem bude "zastareo", kada će o tome moći da raspravlja "hladne" glave.

6. Slagaće sada i gajiće nadu da će se stvari kasnije promeniti


Laž je često za neke kratkoročno rešenje da bi se izbegla rasprava. Zbog takvog načina razmišljanja, muškarci misle da će izrečena laž u trenutku uspeti da promeni neke stvari u budućnosti, i da žena neće praviti mnogo buke oko toga. Kao dodatak, laž u ovom slučaju služi kao sebična zaštita lažova da prođe bez posledica, kao i bez razmišljanja o najboljem interesu druge strane.

7. Lažu jer misle da istina nije dovoljno dobra


U pokušajima da zadive ženu, muškarci često pribegavaju preuveličavanju određenih stvari, izbegavanju nekih istina. Ovo čine iz razloga jer misle da istina nije dovoljno dobra i da se ona neće dobro refletkovati na njih, da neće dobiti dovoljno pažnje od žene ili da neće biti dovoljno privlačni suprotnom polu. Kada uspostave ovu šemu ponašanja, muškarci će nastaviti da lažu, dok se istina ne otkrije.

Sve u svemu, laž je najlakši i najbrži način da uništite nečije poverenje u vas, i tako budete na dobrom ekspresnom putu da upropastite svoju vezu, kao i da povredite osećanja vašeg partnera. Najbolje što možete da uradite je da vam poverenje i održavanje istog bude prioritet u vezi, i da konstantno pokazujete partneru da ste iskreni i da vam je stalo da održite vezu u kojoj ste.


PS: sreca ba nelazu svi................. al ih ima uhhhhh...... ko ih nezna........ sreca pa se odma vidi kakav je ko!!!!!
slika

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Zasto muskarci lazu...

#38 Post Postao/la venecija »

ma nelazu.........jok [eusa_naughty.gif] .......samo malo... :lol: ..........idu dok mogu,kod naivni :roll: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Zasto muskarci lazu...

#39 Post Postao/la abazaga »

lažovi ili ne ali bez nas žene nemogu i u tome ima draži, Sijećam se jedne cure davno koja mi je rekla; "Ala ti slatko lažeš, kako li samo znaš u datom trenutku šta da mi kažeš!" :lol: :lol:

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Zasto muskarci lazu...

#40 Post Postao/la selma24 »

venecija je napisao/la:ma nelazu.........jok [eusa_naughty.gif] .......samo malo... :lol: ..........idu dok mogu,kod naivni :roll: :lol:
[eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] ...da nije budala nebi ni pametni zivii!!!!! da nije naivni nebi to islo....al haj neka malo i njih..... :lol: :lol:
slika

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Zasto muskarci lazu...

#41 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

ko laže [icon_boxing.gif] [icon_boxing.gif] [icon_boxing.gif] :lol:
slikaslikaslika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Zasto muskarci lazu...

#42 Post Postao/la selma24 »

Osnovni razlog je nesigurnost. To je neophodna osnova/podloga za kvalitetno laganje. Na nesigurnosti sjajno uspeva nedostatak samopouzdanja. Dakle, muškarac laže jer misli da nije dovoljno dobar i želi sebe da predstavi kao nekog boljeg, nekog ko je, po nekim kriterijumima idealan muškarac. Žene imaju Cosmo, Elle, reklame ... a muškarci lažući jedni drugima postavljaju kriterijume.

Nedostatak samopouzdanja, u stvari strah kao posledica, neophodan je za ozbiljno i uverljivo laganje. Dovoljno bolan da inicira laž i, što je možda važnije, to je kontinuiran osećaj. Muškarac bez samopouzdanja brzo savladava veštine laganja, pretvaranja i obmane i za kratko vreme počinje da živi život tog izmišljenog/izmaštanog/nepostojećeg sebe. Tokom ove faze u jednom trenutku pomisli da razume žene, da je video i doživeo mnogo i da je shvatio logiku, način na koji žena razmišlja. Tada je veoma zadovoljan jer misli da mu je moć manipulacije višestruko uvećana. To je ključni trenutak, bez koga ne može dalje a s njim nema vraćanja. Takav muškarac je u poziciji da pruži maksimum u laganju žena, i ponašanje mu dobija na spontanosti jer iskreno veruje da je on stvarno taj izmišljeni lik. Važan činilac je i veličina otklona od realnosti. Što više – to bolje.
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Zasto muskarci lazu...

#43 Post Postao/la selma24 »

Najsmesnije je kada lazljiv muskarac misli da ga neka devojka voli...a ne shvata da 99% zena laze isto kao i oni. Tako da dragi moji lepotani, samo vi nas lazite...mi cemo vas 100 puta vise [wink.gif] [laugh.gif]
slika

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Zasto muskarci lazu...

#44 Post Postao/la zivinicannn »

pa dobro sad...ima nas koji nelazemo jer nemamo potrebe :))

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Zasto muskarci lazu...

#45 Post Postao/la selma24 »

Zivinicannn je napisao/la:pa dobro sad...ima nas koji nelazemo jer nemamo potrebe :))

[evojele9.gif] [icon_flower.gif]
slika

Odgovori