joj... ljubavni problem

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

joj... ljubavni problem

#1 Post Postao/la bosanka100 »

Bili smo prijatelji dugo, poznam ga u dusu, sve nas je prekidalo, a njegova sadasnja zena nas je skroz posvadala. Znam da je i on imao osjecaje prema meni... ali u ovoj prici ja nisam vazna. u zivotu mi je vazan jedino on, a otkad je upozno tu curu ona ga vara sa svim zivima ko joj se da. saznala sam to prije 2 dana, nemogu spavat, placem cijele noci zbog njega, kako mu to moze napraviti, dode mi da je ubijem, ili da mu kazem, ali nece mi vjerovat... pa nek se ljuti na mene , ali zelim da on bude sretan... i najgore od svega, maloprije sam saznala da je trudna. i sta da sad radim, da nekazem nista, pa kad dode dijete da se iznenadi zasto ima plavu kosu????? sta da radim????
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: joj... ljubavni problem

#2 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

bosanka100 je napisao/la:Bili smo prijatelji dugo, poznam ga u dusu, sve nas je prekidalo, a njegova sadasnja zena nas je skroz posvadala. Znam da je i on imao osjecaje prema meni... ali u ovoj prici ja nisam vazna. u zivotu mi je vazan jedino on, a otkad je upozno tu curu ona ga vara sa svim zivima ko joj se da. saznala sam to prije 2 dana, nemogu spavat, placem cijele noci zbog njega, kako mu to moze napraviti, dode mi da je ubijem, ili da mu kazem, ali nece mi vjerovat... pa nek se ljuti na mene , ali zelim da on bude sretan... i najgore od svega, maloprije sam saznala da je trudna. i sta da sad radim, da nekazem nista, pa kad dode dijete da se iznenadi zasto ima plavu kosu????? sta da radim????
Ružno je se mješat u nečiji život ...još ružnije sudit im....nisi ti kriva nego taj momak koji ima zastor na očima..Tvoje je šta ćeš uraditi al dobro promisli da se kasnije nebudeš kajala.pozz
slikaslikaslika

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: joj... ljubavni problem

#3 Post Postao/la bosanka100 »

Nezelim se ja mijesat u neciji zivot kao sto su se svi umijesali u moj... Ona manipulira snjim, on to nevidi, on je posto skroz drugaciji, vise nije onaj isti... sve je promijenio, koda mu je magiju stavila tako se promijenio
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: joj... ljubavni problem

#4 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

bosanka100 je napisao/la:Nezelim se ja mijesat u neciji zivot kao sto su se svi umijesali u moj... Ona manipulira snjim, on to nevidi, on je posto skroz drugaciji, vise nije onaj isti... sve je promijenio, koda mu je magiju stavila tako se promijenio
ima takav slućaj i ovdje sličan....moraš bit oprezna sa riječima jer ljudi su osjetljivi i neće da prihvate odmah istinu...
slikaslikaslika

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: joj... ljubavni problem

#5 Post Postao/la nnejra »

Izvini ali iz tvog posta ne znam je li on imaoprema tebi osjećaje drugačije od prijateljskih ili ste samo bili prijatelji ? Takođe, je li ti imaš osjećaje prema njemu kao prema muškarcu, a ne samo kao prema prijatelju ? Kada malo pojasniš onda ćemo ti moći dati savjet.

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: joj... ljubavni problem

#6 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Koliko skonta priću bili su prijatelji al su osjećali nešto između sebe neka hemija je bila prisutna 1. osjećaji,2. pažnja, 3. povjerenje
4 .zaljubljenost ...onda neko dolazi i rastavlja ih neko se mješao u njihov život, i onda poćinje zaćarani krug............
slikaslikaslika

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: joj... ljubavni problem

#7 Post Postao/la bosanka100 »

Pirat sa Kariba, dobro si to skonto...
Volim ga previse zato nemogu gledat kako ga drugi iskoristavaju.
Ali moja ljubav nije vazna sada, sada mi je bitan jedino on, zelim da bude sretan, nezelim da mu iko cini zlo.
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: joj... ljubavni problem

#8 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

bosanka100 je napisao/la:Pirat sa Kariba, dobro si to skonto...
Volim ga previse zato nemogu gledat kako ga drugi iskoristavaju.
Ali moja ljubav nije vazna sada, sada mi je bitan jedino on, zelim da bude sretan, nezelim da mu iko cini zlo.
Hvala [smile.gif]
Moraš biti opširnija ako želiš savjet od nas.Ako ti je neugodno pisat ovdje možeš u poruci objasnit.Ja ću se trudit koliko mogu da ti pomognem [smile.gif]
Sretno Valentinovo [icon_flower.gif] [smile.gif]
slikaslikaslika

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: joj... ljubavni problem

#9 Post Postao/la bosanka100 »

Hvala, i tebi isto!

ma sve znate, cak i ko je on, napisala sam u drugim temama.....
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: joj... ljubavni problem

#10 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

bosanka100 je napisao/la:Hvala, i tebi isto!

ma sve znate, cak i ko je on, napisala sam u drugim temama.....
Neznam ja ko je on [smile.gif] dobro kad budeš spremna otvori srce i dušu malo više [smile.gif] al istinski iz srca put je do cilja a cilj je pravda [smile.gif]
slikaslikaslika

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: joj... ljubavni problem

#11 Post Postao/la Bebana_de »

koda je vazno ko`` je on [Happy.gif] udri brigu na veselje


jednom se zivi,a ne vise puta
kad bolest pokuca na vrata i pojede rak,onda svi kukaju jojjjjj sto nisam
e pa ajd sad dok mozes

i ne zaboravi da mac ima dve ostrice

ova pruka je sigurno zagonetka al ako svatas sto zelim reci onda ces razumeti svaku rec,
posto sve stoji u ostalim postovima koje sam ja pisala [icon_flower.gif]

ufff zaboravi "pozdravi pecarosa" :D
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: joj... ljubavni problem

#12 Post Postao/la bosanka100 »

rekla sam mu tu nesto da se pazi i da dobro otvori oci, a ko zna kad ce tu doc.... zelim mu rec ako cu mu rec osobno, ne ovako
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: joj... ljubavni problem

#13 Post Postao/la string »

kao prvo...kako to dijete moze imati plavu kosu kad je moja kosa crna?? [laugh.gif]
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: joj... ljubavni problem

#14 Post Postao/la bosanka100 »

hehe string
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: joj... ljubavni problem

#15 Post Postao/la bosanka100 »

osjecam da me voli... vise se nikad necu zaljubit, nit cu ikog atako voljeti
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Odgovori