Bosanska policija

Sve o Bosni i Hercegovini
Odgovori
Poruka
Autor/ica
zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Bosanska policija

#166 Post Postao/la zivinicannn »

ma brate ljudi su uvijek spremni na dogovor..nema ih spremniji na svijetu haha

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Bosanska policija

#167 Post Postao/la selma24 »

zivinicannn je napisao/la:ma brate ljudi su uvijek spremni na dogovor..nema ih spremniji na svijetu haha
[eusa_think.gif] [laugh.gif] [laugh.gif] [laugh.gif] [laugh.gif]
slika

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Bosanska policija

#168 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

ima ih pošteni [smile.gif] al nažalost rijetki su [huh.gif]
slikaslikaslika

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Bosanska policija

#169 Post Postao/la vihor »

OVAKO!pAŽNJA!-O MENI SE RADI U OVOM SLUČAJU!

Dakle, 15. februara ove godine, prije točno 2 mjeseca, ušla sam u zgradu policije u Jajcu,s osobom E.M. inače je on dr nauka! Ušla sam pričekati istoga, dok je imao obaviti neki poslić s izvjesnim Suadom, koji radi u MUP-u Jajce. Uredno sam čekala pored pulta,stajala mirno, jer kako drukčije žena od 55 godina, kao ja i može stajati.....no........slijedi jedna toliko teška priča, nešto,čega se ne želim sjećati, ali ne može, ne izlazi iz glave.......2 zvijeri, 2 demona.....nazovipolicajci Zdravko Bogić i Radislav Rakita....jedan iz Dnolučkog nekog sela, (brat mu je bio načelnik krim policije, pa njega,inače ludjaka rodjenog,ubacio kao mehaničara auto u policiju),a drugi je iz drugog entiteta, nema prebivalište u Federaciji, narkoman, pijandura.....nacionalno pun mržnje.....frustriran.....dakle te 2 spodobe iz čista mira skočili su na mene isprebijali me.....DRŽALI POD NOGAMA, UDARALI ŠAKAMA, U GLAVU, LOMILI NOGE,RUKE, VUKLI U ĆELIJU,U KOJOJ SAM PROVELA PUNIH 5 SATI, DOLAZILI PROVJERAVATI JESAM ŽIVA.....KAD SAM IZ NESVIJESTI DOŠLA SEBI.....IZ DALEKA KAO EHO ČULA SAM ŽIVA JE, MRTVA JE.....POSLIJE ĆU SKONTATI DA SU IMALI VIDEO NADZOR.....dalje neću pisati.....ali posljedice su trajne......imam glavobolje užasne, kako sam ostala živa ne znam,,,,,i sve se poušava zataškati od strane Ćazima Duranovića, Bare Pršlja i Joze Lučića.......i nek me nitko ne pita više zašto?.....Sram bilo svakoga tko pita, a ja imam 55 godina i žena sam.....sve je na sudu, pa nek sud odluke donosi.....mene se svaršeno ne tiče kakve-ja zbog nacionalizma koji više sliči nacizmu, ne radim.....i ne želim ni sa kim,tko je bilo kako nacionalistički nastrojen imati posla. Ovaj grad je u kritičnom stanju već dugo- i ako mogu napasti fizički ženu od 55 godina, onda jel treba nešto još govoriti?
Ja sam vrlo obrazovana, izgledam kako me vidite, od 15.te godine sam radila u medijima.....osnovala biblioteku poslije rata iz koje sam izbačena riječima "Mrš napolje Hrvatice!".....i svi se boje i slušati moju priču, ali svi nešto nagadjaju, svi nešto izmišljaju, a ja sam 10 tona govana iščistila i osnovala ustanovu kulture, ja sam morala po naredjenju izvjesnog sdašnjeg direktora Doma kulture preseliti istu, ali sam poslije odradjenog posla izbačena....a sve po naredjenju Nisveta Hrnjića-koji je nacista-ovo tvrdim! Ja sam osoba kojoj idiot nepismeni amir Ćejvan dodje i opsuje mrtvu majku i grob mrtve majke....a izjave se poderu u policiji jer je u SDA i on i ženturača mu.....pa sada tko se prepozna u ovome, a ima nešto protiv mene, nek se briše, ali meni nitko nek ne prilazi ni u gradu ni nigdje.....jer ovo je sve samo ne grad.....izvjesnih Saračevića, Klinja i ostale gamadi e da i Zijada Plivca-koji ne vidi dalje od nosa, a usudi se na daljinski pisati mi svašta ovdje, mi je pun kufer.....te vas lijepo zamoljavam........OD.EBITE SE SVI OD MENE! JAJČANKA SAM I NEĆE ME NIKAKVI IDIOTI NITI NACISTI, NACIONALISTI, ZVIJERI OTJERATI ODAVDJE-OVAJ GRAD VOLIM IZNAD SVEGA, OVO JE MOJ GRAD PA SE JEDITE OD MUKE! TKO GOD NE VJERUJE, NE MORA SE SA MNOM DRUŽITI, NI ZA KIM NE VEREMIM......MENI JE MOJE DRUŠTVO DOVOLJNO....IONAKO NE OVISIM NI OD KOGA!-A SVIMA JE VAMA KAO TEŽE, JER RADITE,SRAM VAS BILO SVE!!!!!!!!!!!! A O MOM OCU,KOJI IMA RAK I NEPOKRETAN JE VI SE BRINITE-ALI MU PRETHODNO POGLEDAJTE U OČI!!!!!!!!!!!!!!!
MOJE IME I PREZIME ČASNO NOSIM I NOSIT ĆU DO SMRTI: DUBRAVKA LOVRENOVIĆ, prof. predškolskog odgoja; nastavnik predškolskog odgoja; knjižničar;Viši knjižničar; opća gimnazija........na jesen, ako Bog da, nadjem sponzora upisujem medicinu!

Sa facebook-a Lovrenovic Dubravka https://www.facebook.com/dubravka.miloslavic?fref=ts

Odgovori