Reklamiranje

Vasi prijedlozi i pitanja u vezi bol-chat foruma
Poruka
Autor/ica
Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Reklamiranje

#1 Post Postao/la Viper »

Vec sam dobio 3 poruke koje su od razlicith korisnickih racuna napravljeni u kojima pise:

Kod: Označi sve

cao. izvini ako smetam...ima jedan relativno novi forum pa nema još gužve na njemu ali je raja, ova koja je sad tu, ekstra. stvarno su svi super. ako hoćeš navrati i ti jer zovemo nove forumaše. imamo preko 700 raznih tema, chat kojeg vide samo registrovani, preko 100 igrica, a uskoro i naš radio. adresa je www .bosan+++++. com samo bez razmaka iza www i ispred com jer ovdje izgleda ne mogu linkovi da se šalju. eto pa...ako hoćeš dođi, ako ne nema veze.
zalosno ....De idite malo posjetite taj forum da ne placu tamo da nikoga nema pa da ne ometaju ovde korisnike sa reklamom.

Evo vam korisnicka imena koje se na taj nivo spustio pa skuzite sami ko to moze biti.

username: vidovita
email: carla_del-ponte@net.hr

username: a123
email: ograjisana@net.hr

username: ja28
email: hercegovka-@net.hr

vidi se da je to ista osoba koja koristi net.hr mail adresu ovo nisam je htio napisati ali nisam imo drugu mogucnost moro sam napisati vec godinu dana oni misli da se to ne vidi....
Prijavio sam vec na @net.hr da se zloupotrebuju E-Mail adrese i da ce traziti izvoditi potragu ko salje spam poruke. Posto sam i IP adrese poslo nije problem naci tu osobu.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Reklamiranje

#2 Post Postao/la mrki62 »

Email adresa se ne može zloupotrebljavati , sem da ti iz neke druge države , bez mog znanja ili dozvole koristiš a spamanje je sveopće zlo interneta , ni za to nema sankcija :D
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: Reklamiranje

#3 Post Postao/la Viper »

Ako koristis E-Mail adresu da Reklamiras (SPAM) onda ima sankcija Isprobaj pa ces saznati.


Naravno da samo vece Firme to podrzavaju kao t-online aol. yahoo hotmail net.hr itd.... pogledaj abuse od net.hr

Posto mi je receno da je samo ta E-mail adresa se koristila da se registruje na ovoj stranici i za nikakve druge stvari to je njima znak da je spam.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Reklamiranje

#4 Post Postao/la mrki62 »

Ako ovo , ako ono , ostaje dejstvo da se obični smrtnici ne diraju - jer ih je previše.
Jedno je postojanje nekakvog zakona a drugo je provedba istog [Happy.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Reklamiranje

#5 Post Postao/la selma24 »

Hahahha opet salju znaci PP...cccccc nemaju drugog posla..... Kao sto Viper rece: Zalosno !!!! [eusa_wall.gif]
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Reklamiranje

#6 Post Postao/la mrki62 »

To je realnost po čitavom svijetu, to što prije shvatite - manje će boljeti [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Reklamiranje

#7 Post Postao/la selma24 »

realno jest mada ovo vise i nije toliko realno jer samo se radi uinad! jer nemaju raje tamo po zovu odavde!!
slika

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: Reklamiranje

#8 Post Postao/la nermin01 »

tema provale u privatnim porukama,pogledajte koliko sam pp dobio za reklame od cafe yu foruma interesuje me da li se tu reagovalo?!
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Reklamiranje

#9 Post Postao/la mrki62 »

Neke stvari ni ti ni Viper ne shvatate.
Jel uinat, jel iz principa, to se jednostavno dešava al ne samo ovdje već po čitavom svijetu i ja tu ne vidim problem
Šta plačete koji qurac u vezi toga.
Još malo pa ćemo se svađati zbog svakakvih sitnica.
Ne budite djeca, smirite svoje hormone i brišite ovu temu jer ne vodi ničemu.
Ništa se po tom pitanju ne može promijeniti , ok , možemo debatirati al to je sve što možemo - promijeniti se ne može .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Reklamiranje

#10 Post Postao/la selma24 »

ja nisam dijete kao sto kazes mrki,vec odavno znam za to desavanje!!! ludost jednostavno pa haj..... i temu ja nebrisem moze to Viper ako misli da je za brisat mada ja nisam za brisanje ove teme a zasto...zna se!
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Reklamiranje

#11 Post Postao/la mrki62 »

Nisam ni mislio da si dijete , već i ti i Viper u paketu se ponašate kao djeca [muzikafo1.gif]
Nemorate ni brisati i to uinat [mmmux2.gif]
Ja se nalazim po mnogim forumima i davno sam prevazišao takve situacije i prihvatio to kao normalnu pojavu.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Reklamiranje

#12 Post Postao/la selma24 »

mrki62 je napisao/la:Nisam ni mislio da si dijete , već i ti i Viper u paketu se ponašate kao djeca [muzikafo1.gif]
Nemorate ni brisati i to uinat [mmmux2.gif]
Ja se nalazim po mnogim forumima i davno sam prevazišao takve situacije i prihvatio to kao normalnu pojavu.

tebi je to mozda normalno, za mene nije jer sta ima pisat pp bilo kome? ako zeli raju navuc tamo nek radi na neki drugi nacin ....al to je to sto samo ide na jednu stvar ...da zajebe i odvuce raju sa ovog foruma! A ja i Viper znaci imamo isto ponasanje....... [eusa_think.gif] [Happy.gif] [smileycrushhx9.gif]
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Reklamiranje

#13 Post Postao/la mrki62 »

Mladi ste još , ima vremena , skontat ćete to kao normalnu pojavu a možda i nećete , kao jedan bivši forumaš ovog foruma.
On je stariji od mene, ima svoj forum , tamo sam bio admin i čovjek nikako da shvati demokratiju i njeno značenje i non - stop nešto mijenja kod foruma.
Nisam više član njegovog foruma a onako iz prve ruke mogu reći : čovjek je toliko u strahu od onih sa strane da gostima uopše ne omogućava ulazak na forum , sem tema za goste .
Yebeš takav forum [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Reklamiranje

#14 Post Postao/la selma24 »

mrki62 je napisao/la:Mladi ste još , ima vremena , skontat ćete to kao normalnu pojavu a možda i nećete , kao jedan bivši forumaš ovog foruma.
On je stariji od mene, ima svoj forum , tamo sam bio admin i čovjek nikako da shvati demokratiju i njeno značenje i non - stop nešto mijenja kod foruma.
Nisam više član njegovog foruma a onako iz prve ruke mogu reći : čovjek je toliko u strahu od onih sa strane da gostima uopše ne omogućava ulazak na forum , sem tema za goste .
Yebeš takav forum [muzikafo1.gif]

Ja vec davno skontala da je to normalna pojava...ko kad mrki to pravo objasni ko nebi skontao [mmmux2.gif]
slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Reklamiranje

#15 Post Postao/la alyssa_27 »

Stvarno nema smisla @Viper [eusa_naughty.gif]
:roll:
slika

Odgovori