Multi-religijski brak!?!

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Multi-religijski brak!?!

#181 Post Postao/la selma24 »

Mrki ja tebe jos uvjek cekam .... [eusa_think.gif] [mmmux2.gif]
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Multi-religijski brak!?!

#182 Post Postao/la mrki62 »

abazaga je napisao/la:Ja sam rodjen u mutietnickoj sredini preko 20 nacija i preko 10 religija.
I moja draga je bila do skoro krscanka a sada je primila islam nije nista lose u multietnikom braku pod uslovom da je muz musliman jer je on dominantan i da napomenem u islamu nema prisiljavanja.
I dominantnost je jedan znak prisile [muzikafo1.gif]
Inače je kod mene sve onako kako ja kažem, uvijek je moja zadnja, uvijek kažem ; tako je ženo [mmmux2.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Multi-religijski brak!?!

#183 Post Postao/la abazaga »

Mrki62 je napisao/la:
abazaga je napisao/la:Ja sam rodjen u mutietnickoj sredini preko 20 nacija i preko 10 religija.
I moja draga je bila do skoro krscanka a sada je primila islam nije nista lose u multietnikom braku pod uslovom da je muz musliman jer je on dominantan i da napomenem u islamu nema prisiljavanja.
I dominantnost je jedan znak prisile [muzikafo1.gif]
Inače je kod mene sve onako kako ja kažem, uvijek je moja zadnja, uvijek kažem ; tako je ženo [mmmux2.gif]
Ama ne mrki u tom smislu dominantnost ja kada sam se ozenijo samo sam trazijo da se postuje moje vijersko pravo a to je da u kuci nema krscanskih simbola da se ne koristi svinjetina i da je niko ne jede u mojoj kuci da se alkohol ne unosi ne toci u mojoj kuci. to sam rekao svojoj zeni na jedan diplomacki nacin ovako: "Zeno moja ti si krscanka zivis u svojoj drzavi svuda oko tebe je toj narod i tvoji obicaji dali ti smatras da ja imam pravo da barem u mojoj kuci ja imam sva svoja prava jer ovo je ipak moja kuca ako ti smatras da nemam ta prava onda neka bude tako ako smatras da imam neka bude tako i hvala Allahu ne samo da je tako nego eto i ona je sada muslimanka. U tom smislu sam mislijo dominantan na jedan mudrovit i fin nacin ja sam dosao do onoga sto smatram da je dobro.
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Multi-religijski brak!?!

#184 Post Postao/la mrki62 »

Ma lukav si ti čovjek, da se primijetiti [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Multi-religijski brak!?!

#185 Post Postao/la abazaga »

Mrki62 je napisao/la:Ma lukav si ti čovjek, da se primijetiti [muzikafo1.gif]
ama trajalo je to cinijo sam dobra dijela i blagost prema porodici cvrst i pravedan stav prema drugima, ukazivao na logicne cinjenice istinitosti nase vijere i strpljenja 10 godina i eto uspijo sam. Tesko je nekoga dovesti u situaciju da nesto sam pozeli treba puno puno strpljenja.
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Multi-religijski brak!?!

#186 Post Postao/la selma24 »

Dijete sam iz mesovitog braka (vjera ). I sad ja zivim sa momkom druge vjere i nacionalnosti. A vec imam jedan brak iza sebe. Jedan od razloga sto sam se razvela od njega je taj nacionalnost, vjera. U pocetku mu je bilo interesanto sto nisam iz Arapske zemlje..., nakon nekoliko godina pocele su provokacije, na kraju se sve zavrsilo samarima. [icon_boxing.gif]

Sad imam divnog momka kojeg to nimalo ne zanima, ali on ima drustvo koje jako mrze ljude moje nacionalnosti.
Sve je stvar vaspitanja, zrelosti. takvi su brakovi moguci, dokaz su moji roditelji. [oha.gif] [oha.gif] Sve dokle se jedan njen amidza nije vratio iz Saudiski Arabije koji je postao tako zvani Vehabija i tek onda su poceli problemi kod njih! jer on je bio protiv njihovog braka nazalost.... :? :?
slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Multi-religijski brak!?!

#187 Post Postao/la abazaga »

Selma24 je napisao/la:I sad ja zivim sa momkom druge vjere
Ja ti iskreno zelim svu srecu i zelim da ostanes ono sto jesi i da nikada ne zaboravis na islam i vijeru u jednog jedinog Boga vladara svega sto postoji.
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Multi-religijski brak!?!

#188 Post Postao/la selma24 »

abazaga je napisao/la:
Selma24 je napisao/la:I sad ja zivim sa momkom druge vjere
Ja ti iskreno zelim svu srecu i zelim da ostanes ono sto jesi i da nikada ne zaboravis na islam i vijeru u jednog jedinog Boga vladara svega sto postoji.

Abazaga,thanksssss ma jok znam ja svoje nisam luda ostajem ono sto jesam!!! [oha.gif] [thumbup.gif]
slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Multi-religijski brak!?!

#189 Post Postao/la abazaga »

TO MI JE DRAGO

PS. Izvini a koje je vijere i nacijonalnosti tvoj sadasnji muz, ako nije tajna??
Zadnja izmjena: abazaga, dana/u 30 Dec 2011 14:11, ukupno mijenjano 1 put.
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Multi-religijski brak!?!

#190 Post Postao/la mrki62 »

Selma24 je napisao/la:Sve dokle se jedan njen amidza nije vratio iz Saudiski Arabije koji je postao tako zvani Vehabija i tek onda su poceli problemi kod njih! jer on je bio protiv njihovog braka nazalost.... :? :?
Imaju sponzoruše, imaju prostitutke i ni jedna od njih neće reći da je sponzoruša niti k****, tako je i sa vehabijama.
Ti ćeš za sponzorušu reći da je sponzoruša, za kurvu da je k**** a za vehabiju ćeš reći da je takozvani vehabija.
Čemu takozvani, kad ih čitav svijet tako zove ????
I bivši predsjednik Josip Broz je bio tito , jer su ga svi tako zvali i niko nikad nije pisao takozvani tito.
U Kršćanstvu imaš sekte i pripadnici bilo koje sekte se ne zovu Kršćani već upravo po sekti
U Njemačkoj imaš Protestante - Luterane i njih se tako i zove, imaš Jehovine svjedoke i niko ne kaže takozvani.
Yebeš vehabije koji se sakrivaju iza paravana islama i koji ne pripadaju niti jednom mezhebu , oni su sektaši i kao takvi su poznati u čitavom svijetu.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Multi-religijski brak!?!

#191 Post Postao/la abazaga »

Mrki62 je napisao/la:
Selma24 je napisao/la:Sve dokle se jedan njen amidza nije vratio iz Saudiski Arabije koji je postao tako zvani Vehabija i tek onda su poceli problemi kod njih! jer on je bio protiv njihovog braka nazalost.... :? :?
Imaju sponzoruše, imaju prostitutke i ni jedna od njih neće reći da je sponzoruša niti k****, tako je i sa vehabijama.
Ti ćeš za sponzorušu reći da je sponzoruša, za kurvu da je k**** a za vehabiju ćeš reći da je takozvani vehabija.
Čemu takozvani, kad ih čitav svijet tako zove ????
I bivši predsjednik Josip Broz je bio tito , jer su ga svi tako zvali i niko nikad nije pisao takozvani tito.
U Kršćanstvu imaš sekte i pripadnici bilo koje sekte se ne zovu Kršćani već upravo po sekti
U Njemačkoj imaš Protestante - Luterane i njih se tako i zove, imaš Jehovine svjedoke i niko ne kaže takozvani.
Yebeš vehabije koji se sakrivaju iza paravana islama i koji ne pripadaju niti jednom mezhebu , oni su sektaši i kao takvi su poznati u čitavom svijetu.
Ja izbegavam da ih zovem tako jer je nazv potpuno suprotan od onoga sto su oni Bozije ime EL-WEHAB znaci onaj koi daruje to je ALLAHOVO s vjojstvo i jedno od 99 njegovih imena i nepada mi na pamet da ih tako zovem jer nisu ni nalik tom svojstvu sta to oni daruju kada bi ih tako zvali daruju samo lose tumacenje ne sluze na cast da imaju veze sa tim nazivom niti sa muhammedom ib abcdulvehabom.
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
Bausstelac
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 403
Pridružen/a: 01 Apr 2010 01:38

Re: Multi-religijski brak!?!

#192 Post Postao/la Bausstelac »

Selma24 je napisao/la:Dijete sam iz mesovitog braka (vjera ). I sad ja zivim sa momkom druge vjere i nacionalnosti. A vec imam jedan brak iza sebe. Jedan od razloga sto sam se razvela od njega je taj nacionalnost, vjera. U pocetku mu je bilo interesanto sto nisam iz Arapske zemlje..., nakon nekoliko godina pocele su provokacije, na kraju se sve zavrsilo samarima. [icon_boxing.gif]

Sad imam divnog momka kojeg to nimalo ne zanima, ali on ima drustvo koje jako mrze ljude moje nacionalnosti.
Sve je stvar vaspitanja, zrelosti. takvi su brakovi moguci, dokaz su moji roditelji. [oha.gif] [oha.gif] Sve dokle se jedan njen amidza nije vratio iz Saudiski Arabije koji je postao tako zvani Vehabija i tek onda su poceli problemi kod njih! jer on je bio protiv njihovog braka nazalost.... :? :?
Selmic...taj kojeg si imala sigorno nije bio ubjedjeni Musliman tj.nije izvrsavao sve vjerske propise.....

kako moze iskrenom Mulimanu pasti na pamet da tuce svoju Zenu ,kad je Muhamed a.s rekao:" Najbolji je medju vama,onaj ko je najbolji prema svojim Zenama".... [wink.gif]
"Smrt je jedna,pa zato neka bude na Allahovom putu"

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Multi-religijski brak!?!

#193 Post Postao/la selma24 »

Bausstelac je napisao/la:
Selma24 je napisao/la:Dijete sam iz mesovitog braka (vjera ). I sad ja zivim sa momkom druge vjere i nacionalnosti. A vec imam jedan brak iza sebe. Jedan od razloga sto sam se razvela od njega je taj nacionalnost, vjera. U pocetku mu je bilo interesanto sto nisam iz Arapske zemlje..., nakon nekoliko godina pocele su provokacije, na kraju se sve zavrsilo samarima. [icon_boxing.gif]

Sad imam divnog momka kojeg to nimalo ne zanima, ali on ima drustvo koje jako mrze ljude moje nacionalnosti.
Sve je stvar vaspitanja, zrelosti. takvi su brakovi moguci, dokaz su moji roditelji. [oha.gif] [oha.gif] Sve dokle se jedan njen amidza nije vratio iz Saudiski Arabije koji je postao tako zvani Vehabija i tek onda su poceli problemi kod njih! jer on je bio protiv njihovog braka nazalost.... :? :?
Selmic...taj kojeg si imala sigorno nije bio ubjedjeni Musliman tj.nije izvrsavao sve vjerske propise.....

kako moze iskrenom Mulimanu pasti na pamet da tuce svoju Zenu ,kad je Muhamed a.s rekao:" Najbolji je medju vama,onaj ko je najbolji prema svojim Zenama".... [wink.gif]
Bau,svaka ti cast!!! ehhhh taj sam sebi vidi iskrenim muslimanom......ali pojma nema.... [eusa_wall.gif] [eusa_wall.gif]
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Multi-religijski brak!?!

#194 Post Postao/la selma24 »

Mrki62 je napisao/la:
Selma24 je napisao/la:Sve dokle se jedan njen amidza nije vratio iz Saudiski Arabije koji je postao tako zvani Vehabija i tek onda su poceli problemi kod njih! jer on je bio protiv njihovog braka nazalost.... :? :?
Imaju sponzoruše, imaju prostitutke i ni jedna od njih neće reći da je sponzoruša niti k****, tako je i sa vehabijama.
Ti ćeš za sponzorušu reći da je sponzoruša, za kurvu da je k**** a za vehabiju ćeš reći da je takozvani vehabija.
Čemu takozvani, kad ih čitav svijet tako zove ????
I bivši predsjednik Josip Broz je bio tito , jer su ga svi tako zvali i niko nikad nije pisao takozvani tito.
U Kršćanstvu imaš sekte i pripadnici bilo koje sekte se ne zovu Kršćani već upravo po sekti
U Njemačkoj imaš Protestante - Luterane i njih se tako i zove, imaš Jehovine svjedoke i niko ne kaže takozvani.
Yebeš vehabije koji se sakrivaju iza paravana islama i koji ne pripadaju niti jednom mezhebu , oni su sektaši i kao takvi su poznati u čitavom svijetu.

Za mene je bio o ostao tako zvani Vehabije jer znam druge vehabije koji nikada zenu nebi pipnuli a ovaj bogme nema sta nije radio mojoj majci i zato je za mene tako zvani jer sam sigurna da je bio eto neki posteni Vehabija i da je malo vise znao nebi tako nesto radio! Ali ipak ima Allah pa neka njemu to sve vrati sada tamo gdje je otiso!
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Multi-religijski brak!?!

#195 Post Postao/la selma24 »

abazaga je napisao/la:TO MI JE DRAGO

PS. Izvini a koje je vijere i nacijonalnosti tvoj sadasnji muz, ako nije tajna??
Abazaga ako te to zanima slobodno mi napisi PP hehehhe i selma ti sve kaze! :D
slika

Odgovori