Vehabije

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vehabije

#1051 Post Postao/la mrki62 »

Selma je greškom izbrisala link , molim te postavi ga ponovo.


PS. Selma, tema je o vehabijama , pusti čojka nek postavi link [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Vehabije

#1052 Post Postao/la selma24 »

Nee nisam greskom nee [eusa_naughty.gif] [eusa_naughty.gif] kad bi sada svi postavljali Linkove...ihhhh [mmmux2.gif]

Mrki sta bi za tebe? nemoj skrecat sa teme sada!!! ja kako cekam cekam!! :wink:

ps nemoj moje upise da brises!!! [Happy.gif] da nebi sad bilo ja brisala a nisam rekla zasto!! Navela sam razlog! :D
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Vehabije

#1053 Post Postao/la selma24 »

Mrki62 je napisao/la:Selma je greškom izbrisala link , molim te postavi ga ponovo.


PS. Selma, tema je o vehabijama , pusti čojka nek postavi link [muzikafo1.gif]

Nek postavi link nemam ja nista protiv ali nemoj da ovdje pocne postavljat linkove!!jer kad pocnu sa tim postavljanjem..... [yell.gif]


Ali haj nek on tebi postavi da ti vidis,ako te vec toliko zanima .... [mmmux2.gif]
slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Vehabije

#1054 Post Postao/la abazaga »

Vihor je napisao/la:Pogledajte cijeli video pa komentarisite...ovo je nesto sto cijenim
http://www.youtube.com/watch?v=39UY29hP ... r_embedded
Ovaj link je vihor postavijo prije 19 dana i selma24 je tada bila online i nije brisala ovaj link.
A moj link je izbrisala ovo je jasan dokaz da selma24 ima nesto protiv mene iz samo njoj poznatih razloga.
Zasto bas ja??? Neznam. Sigurno je to uradila da bi time nekome nesto dokazala.
Ali vise je nego jasno da ja njoj smetam ili jos nekom. No nema veze ne ljutim se.
Ali obavesticu administratora o ovoj nepravdi i najvjerovatnije necu dolazit vise na ovaj forum.

Izvinjavam se sto sam ovim postom skrenuo sa teme.
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vehabije

#1055 Post Postao/la mrki62 »

Uvijek je bio problem u vezi vehabija i nije mi jasno da može bilo kome smetati bili kakav link o vehabijama.
Vehabije unose nemir svugdje gdje se pojave , razdvajaju čitave porodice i razdvajaju islam kao religiju gdje god se pojave i sad se našao neko da njih brani .

abazaga,............ postavi ponovo link zbog mene, jer me interesuje Å¡ta je bilo u pitanju
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Vehabije

#1056 Post Postao/la selma24 »

abazaga je napisao/la:
Vihor je napisao/la:Pogledajte cijeli video pa komentarisite...ovo je nesto sto cijenim
http://www.youtube.com/watch?v=39UY29hP ... r_embedded
Ovaj link je vihor postavijo prije 19 dana i selma24 je tada bila online i nije brisala ovaj link.
A moj link je izbrisala ovo je jasan dokaz da selma24 ima nesto protiv mene iz samo njoj poznatih razloga.
Zasto bas ja??? Neznam. Sigurno je to uradila da bi time nekome nesto dokazala.
Ali vise je nego jasno da ja njoj smetam ili jos nekom. No nema veze ne ljutim se.
Ali obavesticu administratora o ovoj nepravdi i najvjerovatnije necu dolazit vise na ovaj forum.

Izvinjavam se sto sam ovim postom skrenuo sa teme.

Malo bolje vodi racuna abazaga,jer i VIHOR je bio opomenjen ali kako vidim nisi to upratio ili se pravis ..sta ja znam....tvoje je...!! I nazalost ja sam bila napisala razlog zasto je link izbrisan ali je mrki izbriso to!! izvini ali sam ja bila napisala tebi razlog samo sto je taj moj post izbrisan!! [icon_wave.gif]

Ps meni niko nesmeta i nemoj se pravit ....izvini ali tako ti je!! Ja nemam nista protiv tebe ili bilo koga i nemoj spominjat nikoga bez veze bolan nije tebi niko kriv ako imas problema sa menom prive!!! Jos jednom i vihor je bio opomenjen na vise tema!!!!Tako da nisi jedini koji je postavljao linkove!! [oha.gif]

Ps trebala sam ti odma prebazit link na odgovarajucu temu ! Moje izvinjenje zbog toga ali nisam znala da ce moj upis sa razlogom biti izbrisan !
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Vehabije

#1057 Post Postao/la selma24 »

abazaga je napisao/la:
Vihor je napisao/la:Pogledajte cijeli video pa komentarisite...ovo je nesto sto cijenim
http://www.youtube.com/watch?v=39UY29hP ... r_embedded
Ovaj link je vihor postavijo prije 19 dana i selma24 je tada bila online i nije brisala ovaj link.

Vihor je dobio opomenu i presto je s postavljanjem bilo kakvih linkova! jer je jednostavno razmumio zasto je bio opomenjen i nije se bunio ko pojedini!
slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Vehabije

#1058 Post Postao/la abazaga »

Selma24 je napisao/la:
abazaga je napisao/la:
Vihor je napisao/la:Pogledajte cijeli video pa komentarisite...ovo je nesto sto cijenim
http://www.youtube.com/watch?v=39UY29hP ... r_embedded
Ovaj link je vihor postavijo prije 19 dana i selma24 je tada bila online i nije brisala ovaj link.

Vihor je dobio opomenu i presto je s postavljanjem bilo kakvih linkova! jer je jednostavno razmumio zasto je bio opomenjen i nije se bunio ko pojedini!
Pa naravno da se vihor nije bunijo kad mu je ipak link ostao na postu.
Ni ja se nebih bunijo da je moj link ostao na postu i posle opomene.
Ali ne moj je odmah izbrisan, opet kazem, zasto bas ja??? Neznam.
Znaci neko se moze tolerisat uz opomenu a ja se odmah sankcijonisem pa tek onda opomena.

No necemo se vise raspravljat i da se vratimo na temu.
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Vehabije

#1059 Post Postao/la abazaga »

abazaga je napisao/la:Ama ja sam se vec uclaniju u desetak njihovih sajtova dobro sam utemeljiji hadisku znanost i sad se nosim sa njima sam protiv svih, ali sam primjetijo da kada osjete da neko poznaje hadisku znanos i da usmijeruje tumacenja u smislu miroljubivosti i postovanja razlicitosti ooooo od toga bijeze kao ludi ili me odmah banuju. Oduzeti nekom pravo glasa samo zato sto poznaje materiju tematike i poziva na mir pa to je ono poslednje stvarno. Pa rijec ISLAM je izvedenica iz rijeci SELLAM a svi znamo da sellam znaci MIR. A necu popustit ovaj put. Jok ja pa makar mi bilo zadnje.
Vidite samo te nepravde covjek imam u crnoj gori praktikuje sunet i zivi u skladu sa islamom ali ga ispravno tumaci i solidalise se sa islamskom zajednicom crne gore i oni cim su videli da je neko za mir i suzivot oni odmah udarili po covijeku na jedan podmukao naci zloupotrebljavajuci KURANSKE ajete pa to je SRAMOTA!!!!!!! U PITANJU JE SEAD JASAVIC. Pogledajte snimak


Edit by mod selma
evo linka neka mrki pogleda
http://www.youtube.com/watch?v=nrkAZx23 ... re=related
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vehabije

#1060 Post Postao/la mrki62 »

abazaga je napisao/la:
evo linka neka mrki pogleda
http://www.youtube.com/watch?v=nrkAZx23 ... re=related
Vidio sam i ne vidim zašto bi link bilo kome smetao
A inače i to je dokaz ( na linku ) koliko vehabije ne podnose drugačije mišljenje a posebno našu islamsku zajednicu
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Vehabije

#1061 Post Postao/la abazaga »

Mrki62 je napisao/la:
abazaga je napisao/la:
evo linka neka mrki pogleda
http://www.youtube.com/watch?v=nrkAZx23 ... re=related
Vidio sam i ne vidim zašto bi link bilo kome smetao
A inače i to je dokaz ( na linku ) koliko vehabije ne podnose drugačije mišljenje a posebno našu islamsku zajednicu
ni ja ne vidim zasto bi taj link ikome smetao mada ja mislim da je nesto drugo bilo u pitanju pa je zato moj link bez opomene odmah uklonjen. No nije ni bitno to sada toliko uglavnom necu vise postavljati ovdije linkove.

no da se vratim na temu nemogu da shvatim sta je lose u tome kada neka skupina muslimana eto da kazem malo jacih sunetlija postuje svoju IZ pa to je IZ muslimana te drzave i ja tu ne vidim nista lose ako smo muslimani suneiti onda tu nije promlem. Ali da neko koristi KURANSKE ajete u ovakve svrhe kao vid propagiranja i pozivanja u netoleranciju prema samome sebi IZ a kako ce tek prema nemuslimanima to je jako opasno i moram priznati da neko stoi iza saudiske arabije i huska muslimane da se razjedinjavaju. Jako je to zalosno i sramo ta za takve ljude. Pa samo kroz mir i toleranciju muslimani dolaze do sopstvenih interesa a ne nasiljem. Mislim da neko izvrce rijeci iz konteksta za neke lose namjere ja stvarno nemam sta reci. Hvala Allahu da i medju njima ima razumnih.
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vehabije

#1062 Post Postao/la mrki62 »

Pa samo kroz mir i toleranciju muslimani dolaze do sopstvenih interesa a ne nasiljem
Upravo to ponekim fali
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Vehabije

#1063 Post Postao/la abazaga »

Gledam na YT u sarajevu dvije dzamije vamo klanjaju jedni vamo drugi pa to stvarno je sramota poceli smo kao krscani da se razdvajamo bas mi je krivo. Ovaj nas hodza u IZ Vojvodine kaaze u mekki klanja ko kako hoce i nevidljiva zema pokrije samo kosu i tijelo kad klanja, skroz pokrivena zena nije sunet vec saudiska tradicija toga nema u serijatu. To je isto kao kad bi recimo kinez postao krscanin a obukao dalmatinsku nosnju i to nosijo u sred kine i sirom svijeta mislim stvarnooo!!!!
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Vehabije

#1064 Post Postao/la abazaga »

Da napomenem ima zena koje su u sarajevu pokrivale lice jos dok je bila kraljevina ima slika iz tog vremena ali nisu nosile i rukavice. Kako je u sloveniji po tom pitanju vidijo sam da i tamo ima selefija jer barem IZ slovenije u dobrim odnosima sa njima.
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Vehabije

#1065 Post Postao/la selma24 »

abazaga je napisao/la:Gledam na YT u sarajevu dvije dzamije vamo klanjaju jedni vamo drugi pa to stvarno je sramota !!!!

Heheh tako i kod mene ovdje ovi Marokanci.....bas kao sto kazes sramota je!! ali nista gore nego kad se posvadjaju u dzamiji ccccc aman jeli to mjesto za svadjanje...[huh.gif]
slika

Odgovori