Vijesti iz Hrvatske

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vijesti iz Hrvatske

#16 Post Postao/la mrki62 »

U pravu si , džabe se raspravljamo.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Vijesti iz Hrvatske

#17 Post Postao/la dadooo_23 »

ma evo,jos samo da se slikovito nadovezem na ovo.

boriti se lokalno protiv drzavnih politicara je isto kao cupati korov povrsno i djelomicno. ti malo pocupas korov,ono,naizgled je malo bolje,ali nisi uklonio glavninu,nisi cupao iz korijena i korov opet sad pa sad nikne.

nadam se da shvacas! :wink:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vijesti iz Hrvatske

#18 Post Postao/la mrki62 »

Josipović: Komšića visoko cijenim, ni ja nekima nisam dovoljno dobar Hrvat

slika

Urednik političkog magazina 60 minuta Bakir Hadžiomerović u Zagrebu je razgovarao s Ivom Josipovićem. Predsjednik Republike Hrvatske govorio je o BiH, formiranju vlasti u našoj zemlji, svom kolegi Željku Komšiću, verbalnom ratu HDZ-a i SDP-a u Hrvatskoj. Na početku razgovora podsjetili su se na Josipovićevo prošlogodišnje...

... gostovanje u magazinu 60 minuta, u jeku predizborne kampanje, kada je Josipović najavljen kao budući hrvatski predsjednik.

U posljednje živa je diplomatska i savjetodavna aktivnost – u Zagrebu su u posjeti bili Komšić, Izetbegović, Lagumdžija, Čović. S optimizmom mogu reći da svi vide BiH kao državu koja mora postati funkcionalna država. To moraju postići ljudi u BiH, nemam povjerenja u nametanje rješenja s vana, smatra Josipović.

Slušajući ljude koji će odlučivati o budućnosti BiH, ne treba očekivati revolucionarne promjene Daytona. Realnije je očekivati promjene korak po korak. Važan problem je nepovjerenje i između političkih opcija i na nacionalnoj razini. Potrebno je dosta strpljenja i dobre volje. Ključ uspjeha višenacionalnih država je naći pravu mjeru decentralizacije. Očito je da se u BiH jedan isti problem želi riješiti na više načina – jedni centralizacijom, drugi decentralizacijom, tvrdi on.

Volio bih da se briga o Hrvatima BiH vodi na cijelom teritoriju zemlje, Josipovićev je komentar na Čovićev treći entitet bez Posavine. To ja, zapravo, očekujem od svih stranaka.

Napadi na Komšića, osporavanje njegovog hrvatstva, kao SDP-u BiH – dio su našeg posla. Svi smo u prilici biti kritizirani, izvrgnuti brutalnim napadima. Dio je politike, našeg posla, da to podnosimo. Komšića visoko cijenim, on je političar koji afirmira socijaldemokraciju u BiH. Napominjem, kaže Josipović - ni ja nekima nisam dovoljno dobar Hrvat.

Što se tiče oduzimanja vojnih činova, na to me obvezuje zakon – onaj ko je osuđen preko tri godine zakona, oduzima mu se čin.

BiH i Hrvatska imaju neriješenih pitanja, nisu to nikakvi nepremostivi problemi. Granice, imovina - potrebno je malo više hrabrosti u izvršnoj vlasti s obje strane. Bjegunci od pravde su veliki problem. Nedopustivo je da oni u susjedstvu nalaze dom i sigurno utočište.

Nažalost, svaki dan sam, kaže, u prilici razgovarati s običnim ljudima. I osobno i putem e-maila, telefona, pošte... Ljudima koji imaju strašne probleme. Predsjednik ih ne može riješiti sve. Neke upućujem na Vladu, nastojim motivirati – što Ustav dopušta – državna tijela. Neki put uspijeva. Dobro je da postoji takav oblik suradnje s Vladom.

Kaže i da do kraja kani poštivati Ustav. On zahtijeva zaleđivanje mog statusa u stranci – SDP-u. Ali, Ustav nigdje ne kaže da predsjednik nema svoje svjetonazore. U svom radu nastojim da ne izgubim ono za što sam se cijeli život zalagao – pitanje socijalne pravde, povezivanje politike s moralom, zalaganje za kulturu odgovornosti.

Tadićev dolazak u Vukovar je korisna stvar za odnose Hrvatske i Srbije. Strahote se ne zaboravljaju, ali je to znak spremnosti za suočavanje s prošlošću i novi početak. Aktuelna generacija političara nema pravo ove probleme koje imamo ostaviti narednoj. U slučaju da ih ostavimo, to će biti znak da nismo dobri političari.

Za glazbu nemam vremena. Često sam u prilici koncerte iskoristiti za neke protokolarne obaveze. Nažalost, za sviranje i komponiranje – čime se bavim – nemam vremena. Posao predsjednika je posao od ranog jutra – do ranog jutra, zaključuje hrvatski predsjednik na kraju.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vijesti iz Hrvatske

#19 Post Postao/la mrki62 »

"Ovo je Auschwitz": Protest novinara HRT-a zbog najavljenih otkaza!

slika

Oko tristotinjak radnika državne televizije u Hrvatskoj (HRT), što stalno zaposlenih što honorarnih uradnika, spontano se okupilo ispred zgrade televizije kako bi protestvovali zbog najavljenih otkaza za oko tristo osoba.

Pred ulazom na Prisavlje poznata lica sa malog ekrana poput Denisa Latina, Elizabete Gojan, Aleksandra Stankovića, Roberta Zubera i ostalih uzvikivali su između ostalog i: "Ovo je Auschwitz", tražeči da im se obrati v.d. glavnog direktora HRT-a Josip Pupovac. Kako im se Pupovac nije želio ukazati, otišli su pred vrata njegove kancelarije, ali ni tamo se, kako saznaje "Novi list", nisu uspjeli sresti. Navodno Pupovac nije imao vremena jer je u svojoj kancelariji slavio rođendan.

Inače, valjda po prvi put, dogodilo se i to da novinari drugih medija nisu imali dozvolu da priđu zgradi HRT-a.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vijesti iz Hrvatske

#20 Post Postao/la mrki62 »

Mesić: I Tuđman bi da je živ završio u Haagu, nije Milošević sam sa sobom dijelio BiH

slika

BEOGRAD - "Da je Tuđman ostao živ, svakako da bi trebalo da završi u Haagu. Nije mogao Milošević sam sa sobom podijeliti Bosnu i Hercegovinu. Tuđman je bio impresioniran Slobodanom Miloševićem i njegovim uspjesima u osvajanju prostora", rekao je bivši hrvatski predsjednik Stjepan Mesić u razgovoru za srpski Press. Zanimljiv je i način na koji je Mesić...

... ocijenio svog nasljednika na mjestu predsjednika Hrvatske Ivu Josipovića posebno nakon posjete srpskog kolege Borisa Tadića, prenosi index.

Povijest nije počela od Josipovića i Tadića

"Ovo je samo nastavak procesa. Na ovom prostoru mnogi misle da je povijest počela od njih. I Tadić i Josipović vjerojatno to misle. Ali pohvaljujem Tadićevu posjetu Vukovaru. Kao predsjednik, nisam posjetio Paulin Dvor, ali sam učinio sve da se uhvate krivci za Paulin Dvor", rekao je Mesić podsjetivši kako se jasno ispričao svima kojima je nanijeto zlo zloupotrebom hrvatskog imena.

"Našao sam se na čelu države čiji su pripadnici učinili strašne zločine u ustaškim uniformama. I ja sam se za te zločine ispričao", pojasnio je Mesić koji je još jednom morao objašnjavati svoj govor iz Australije kada je rekao da je Hrvatska pobijedila 1941. i 1945. godine. Naime, naglasio je kako se HDZ tada značajno financirao od emigracije.

"Kao antifašist na tom skupu, gdje je pretežno bila ustaška emigracija, uspio sam pronaći način da im kažem da je Hrvatska pobijedila 1945. godine, a da ih ne naljutim", objasnio je Mesić koji je na opasku novinara da je "prodao ideologiju zbog novca" rekao da je samo pokušao objasniti da HDZ nije stranka kontinuiteta sa NDH.
Mesić kaže kako je bio šokiran kada je u srpskim medijima pročitao da ga je maćeha Srpkinja kao malog krstila u pravoslavnoj crkvi.

"Meni su majka i otac bili katolici i krstili su me u katoličkoj crkvi, a mogu vam reći, ni to nije bilo mojom voljom", rekao je Mesić.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vijesti iz Hrvatske

#21 Post Postao/la mrki62 »

Antipapin protest u Hrvatskoj: Ne damo 42 miliona kn za papu! Nek' ga časti Crkva!


slika

"Nigdje ne piše da su porezni obveznici katolici. Nigdje ne piše da narod treba platiti dolazak katoličkog pape 42 miliona kuna", ističe udruženje David u pozivu na antipapin protest.

Udruženje za zaštitu ljudskih prava David pozvalo je sve građane da im se pridruže na antipapinom protestu 3. juna u 18 sati na Cvjetnom trgu u Zagrebu. Zašto? Nabrajaju više razloga, ali osnovni je – ne damo 42 miliona proračunskih kuna za ekstravagantno pojavljivanje Benedikta XVI. u Hrvatskoj, jer taj trošak ne bi trebali snositi svi, nego Crkva i isključivo katolici!

U saopštenju ističu kako podržavaju glasove žrtava svećenika pedofila, te naglašavaju da nije kršćanski da kardinali i biskupi stoluju u bogato opremljenim palačama, a država ih nagrađuje novcem iz proračuna – novcem prikupljenim oporezivanjem i katolika i nekatolika, piše Net.

"Ako papa dolazi samo u državnu posjetu, tada Vlada treba jasno reći zbog čega je važno trošiti proračunska sredstva kada Vatikan nije član EU i nema ulogu u odlučivanju u pristupanju Hrvatske EU. Ako dolazi kao poglavar Crkve, tada njegov dolazak treba platiti hrvatska Crkva i sama Sveta Stolica. Na ovaj način se nezakonito troše sredstva proračuna na povećanje davanja Svetoj Stolici, a mimo ugovora koji su potpisani između RH i Svete Stolice, te je time prekršen zakon", navode u pozivu na protest.

Optužuju ček deklarisanog agnostika Ivu Josipovića da se kao predsjednik nije dovoljno pobrinuo za sekularnost države, kada je kazao da "bez obzira jesmo li vjernici ili ne, svi znamo da imamo kršćanske korijene i to cijenimo i poštujemo".

"Katolici idu u crkvu. Građani i građanke ne idu u crkve. Kršćani ne idu u crkve. Papa ne ide u crkvu. Papa je rimska crkva. Katolici idu u posjetu toj i takvoj Crkvi. Ne idu u posjetu državniku. Međutim, činjenica je da narod plaća porez koji se koristi za posjetu državnika Vatikana koji dolazi kao katolički poglavar Crkve koja nije država? Gdje tu vidimo sekularnost države zagrantovanu Ustavom?" navodi udruženje David u pozivu javnosti na protest protiv papinog dolaska.

Prema podacima Ministarstva finansija, navodi udruženje, u proračunu za 2009. godinu, za stavku A539026 "Međunarodni sporazum – Sveta Stolica i RH" izdvojeno je 283 miliona kuna, u proračunu za 2010. godinu na istoj je stavci izdvojeno 266,5 miliona kuna, a u 2011. godini čak 290.130.000 kuna, što je 8,7 posto više nego u protekloj godini. S obzirom da je procjena troškova za papinu posjetu oko 42 miliona kuna, to povećava izdatke u 2011.godini na čak 332.130.000 kuna!

"Ne postoji pravna osnova za tako nešto, pogotovo ako papa dolazi u posjetu katolicima i radi proglašenja kardinala Stepinca svetim", upozorava udruženje David.

Navode i kako je treća posjeta pape Ivana Pavla II. 2003. godine stajala porezne obveznike oko 30 miliona kuna, i to bez donacija državnih firmi i infrastrukturnih zahvata. Prva dva su koštala 100 miliona kuna, što je uključivalo i uređenje Žnjana, dok su projekti u Dalmaciji koštali dodatnih 80 miliona. Posjeta Zadru pet godina kasnije koštala je četiri miliona kuna.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Vijesti iz Hrvatske

#22 Post Postao/la dadooo_23 »

Ne u EU! [onfire.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vijesti iz Hrvatske

#23 Post Postao/la mrki62 »

Da u EU [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Vijesti iz Hrvatske

#24 Post Postao/la dadooo_23 »

http://www.youtube.com/watch?v=M2dwyaiT-Bs

haha koji lik ovaj Farage. ma ziva legenda! sve je objasnio u 3 minute i 19 sekundi :D
u kakvu kriminalnu tvorevinu lete hrvati... ali da budem precizniji lete elite u hrvatskoj

da mogu, ovom covjeku bi poljubio ruku da ga vidim. kleknuo bi pred njega [eusa_clap.gif]

NE U EU

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vijesti iz Hrvatske

#25 Post Postao/la mrki62 »

Jedno je politika a drugo je sloboda preko granica.
Bilo ko da je na vlasti, ja znam da moram na posao, da moram sam sebi zaraditi za osnovne uslove života.
Za našu raju je i te kako bolje da se ide u EU a ne da se lijepimo na graničkim prelazima
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Vijesti iz Hrvatske

#26 Post Postao/la dadooo_23 »

Mrki62 je napisao/la:Jedno je politika a drugo je sloboda preko granica.
Bilo ko da je na vlasti, ja znam da moram na posao, da moram sam sebi zaraditi za osnovne uslove života.
Za našu raju je i te kako bolje da se ide u EU a ne da se lijepimo na graničkim prelazima
eeee kad bi to samo tako bilo. udjes u EU, imas slobodu kretanja i to je to, i ja bih glasao za. ali kada udjes u zajednicu gdje tobom vladaju veci i jaci i donose ti raznorazne propise, odredbe, zabrane itd... e to je onda nesto drugo.

onakva hrvatska sa samo 4 milijuna ljudi moze od svog rada i svoje zemlje zivjeti kao bilo koja razvijenija zemlja. toliko potencijala... ali svi, svi da zive kao bubreg u loju. a ovako svjesno ides biti roblje necije.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vijesti iz Hrvatske

#27 Post Postao/la mrki62 »

Dadooo_23 je napisao/la:
eeee kad bi to samo tako bilo. udjes u EU, imas slobodu kretanja i to je to, i ja bih glasao za. ali kada udjes u zajednicu gdje tobom vladaju veci i jaci i donose ti raznorazne propise, odredbe, zabrane itd... e to je onda nesto drugo.

onakva hrvatska sa samo 4 milijuna ljudi moze od svog rada i svoje zemlje zivjeti kao bilo koja razvijenija zemlja. toliko potencijala... ali svi, svi da zive kao bubreg u loju. a ovako svjesno ides biti roblje necije.
Isti qurac, drugo pakovanje,......... došlo je vrijeme kapitala i u Hrvatskoj već jedno vrijeme imaju zakon kapitala i taj kapital vlada Hrvatskom , da li je to vanjeski il unutarnji kapital to ništa ne znači - sem da se poveća standard u državi
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Vijesti iz Hrvatske

#28 Post Postao/la dadooo_23 »

Mrki62 je napisao/la:
Dadooo_23 je napisao/la:
eeee kad bi to samo tako bilo. udjes u EU, imas slobodu kretanja i to je to, i ja bih glasao za. ali kada udjes u zajednicu gdje tobom vladaju veci i jaci i donose ti raznorazne propise, odredbe, zabrane itd... e to je onda nesto drugo.

onakva hrvatska sa samo 4 milijuna ljudi moze od svog rada i svoje zemlje zivjeti kao bilo koja razvijenija zemlja. toliko potencijala... ali svi, svi da zive kao bubreg u loju. a ovako svjesno ides biti roblje necije.
Isti qurac, drugo pakovanje,......... došlo je vrijeme kapitala i u Hrvatskoj već jedno vrijeme imaju zakon kapitala i taj kapital vlada Hrvatskom , da li je to vanjeski il unutarnji kapital to ništa ne znači - sem da se poveća standard u državi
ali zar stvarno ljudi u hrvatskoj vjeruju da ce njima EU pomagati? danas su ljudi takvi da svatko gleda sebe, takvo isto stanje ti je i u EU! svaka zemlja gleda sebe i zeli bolje sebi, a ako si mrvica poput hrvatske, podrazumijeva se da ces biti kmet i da ce te drugi iskoristavati.
hrvati moraju shvatiti da od svog rada i od svoje zemlje mogu dobro dobro zivjeti. onakvo more, onolike ravnice, vjetar, rijeke, sunce, pa imali su i firme doskora, ali unistise i onolike firme i industriju samo da bi kao kmetovi usli u EU i da bi ovisili o europejskim elitama. ulaze strani trgovacki lanci. nicu kao gljive. kako jedna zemlja da zivi od trgovackih centara? pa to je vrtnja novca u krug i nista se ne stvara. radis za druge i punis tudje djepove.

ovo ti je mrki moderno robovlasnicko drustvo

jos odzvanja ona od stjepana radica - "ne srljajte kao guske u maglu" ali hrvati ocito nisu nacili nista iz proslosti i kao da nisu naucili da im zajednice nikad dobra nisu donijele... oni moraju napokon stisnuti zube i nauciti biti svoji gospodari i ne stalno ovisiti o tudjoj milosti!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vijesti iz Hrvatske

#29 Post Postao/la mrki62 »

Dadooo_23 je napisao/la:
ali zar stvarno ljudi u hrvatskoj vjeruju da ce njima EU pomagati? danas su ljudi takvi da svatko gleda sebe, takvo isto stanje ti je i u EU! svaka zemlja gleda sebe i zeli bolje sebi, a ako si mrvica poput hrvatske, podrazumijeva se da ces biti kmet i da ce te drugi iskoristavati.
hrvati moraju shvatiti da od svog rada i od svoje zemlje mogu dobro dobro zivjeti. onakvo more, onolike ravnice, vjetar, rijeke, sunce, pa imali su i firme doskora, ali unistise i onolike firme i industriju samo da bi kao kmetovi usli u EU i da bi ovisili o europejskim elitama. ulaze strani trgovacki lanci. nicu kao gljive. kako jedna zemlja da zivi od trgovackih centara? pa to je vrtnja novca u krug i nista se ne stvara. radis za druge i punis tudje djepove.

ovo ti je mrki moderno robovlasnicko drustvo

jos odzvanja ona od stjepana radica - "ne srljajte kao guske u maglu" ali hrvati ocito nisu nacili nista iz proslosti i kao da nisu naucili da im zajednice nikad dobra nisu donijele... oni moraju napokon stisnuti zube i nauciti biti svoji gospodari i ne stalno ovisiti o tudjoj milosti!
Nemoj ba mene smarati sa EU i sa Hrvatskom [muzikafo1.gif]
Rodom sam iz Hrvatske u koju idem svake godine, živim u sLOVE niji , koja je u EU i kristalno jasno znam šta je EU jer radim u firmi koja posluje sa državama koje su u EU i koje nisu u EU.
Zaboravljaš jednu činjenicu ; nema više komunizma - socijalizma [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Vijesti iz Hrvatske

#30 Post Postao/la dadooo_23 »

Mrki62 je napisao/la:
Dadooo_23 je napisao/la:
ali zar stvarno ljudi u hrvatskoj vjeruju da ce njima EU pomagati? danas su ljudi takvi da svatko gleda sebe, takvo isto stanje ti je i u EU! svaka zemlja gleda sebe i zeli bolje sebi, a ako si mrvica poput hrvatske, podrazumijeva se da ces biti kmet i da ce te drugi iskoristavati.
hrvati moraju shvatiti da od svog rada i od svoje zemlje mogu dobro dobro zivjeti. onakvo more, onolike ravnice, vjetar, rijeke, sunce, pa imali su i firme doskora, ali unistise i onolike firme i industriju samo da bi kao kmetovi usli u EU i da bi ovisili o europejskim elitama. ulaze strani trgovacki lanci. nicu kao gljive. kako jedna zemlja da zivi od trgovackih centara? pa to je vrtnja novca u krug i nista se ne stvara. radis za druge i punis tudje djepove.

ovo ti je mrki moderno robovlasnicko drustvo

jos odzvanja ona od stjepana radica - "ne srljajte kao guske u maglu" ali hrvati ocito nisu nacili nista iz proslosti i kao da nisu naucili da im zajednice nikad dobra nisu donijele... oni moraju napokon stisnuti zube i nauciti biti svoji gospodari i ne stalno ovisiti o tudjoj milosti!
Nemoj ba mene smarati sa EU i sa Hrvatskom [muzikafo1.gif]
Rodom sam iz Hrvatske u koju idem svake godine, živim u sLOVE niji , koja je u EU i kristalno jasno znam šta je EU jer radim u firmi koja posluje sa državama koje su u EU i koje nisu u EU.
Zaboravljaš jednu činjenicu ; nema više komunizma - socijalizma [muzikafo1.gif]
ako smatras da te smaram, nemoj odgovarati na moje postove i to je to. ne moras biti svakom loncu poklopac. [wink.gif]

a posto je ovo tema vezana za novosti iz hrvatske, a referendum je trenutno aktualan, moram jos i dodati da je ovaj referendum porazavajuci za vladajuce u hrvatskoj, kao i za Europsku uniju. sramota je da zemlje ulaze u EU a na referendum nije izaslo ni 50% gradjana. u madjarskoj je postotak ljudi koji su izasli na referendum bio manji od 40%

sramota za EU! i vrijeme je da se raspadne...

Odgovori