Ljubomora...!!!

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
lisko
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1160
Pridružen/a: 13 Okt 2009 16:08

Re: Ljubomora...!!!

#181 Post Postao/la lisko »

ljubomora uh nevalja puno to malo moze

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Ljubomora...!!!

#182 Post Postao/la selma24 »

Lisko je napisao/la:ljubomora uh nevalja puno to malo moze

[icon_chuckel.gif]
slika

Avatar
boni
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 31
Pridružen/a: 18 Jul 2012 21:38

Re: Ljubomora...!!!

#183 Post Postao/la boni »

Tema je super...ne podnosim ljubomorne osobe Ako vam smeta kad vam devojka ode negde sa svojim drustvom, ili kada vam decko ode, ili vam smeta ako vam devojka razgovara sa svojim drugom ili decko sa drugaricom onda se vi nalazite u PSIHOPATOLOSKOJ VEZI. Da vi u jedno drugo imate poverenja i da tu postoji iskrena ljubav i razumevanje onda ne bi ste bili ljubomorni jedni na druge. Neki iz moje porodice kad im devojka razgovara sa drugom 'oce da siznu, krene im pena na usta, 'oce da se biju , kasape i da ne nabrajam vise.
Hocu da reci da su vase veze sa ljubomorom bolesne veze gde nema ni paznje, ni ljubavi , ni poverenja.
A da ,poslednje sto bih radila je da se bijem sa nekom oko nekog momka. Ako devojka/momak resi da ode zbog drugog/ge to je moj i njen/njegov problem a ne problem osobe sa kojom je nasa druga polovina.Ta osoba nema nista sa tim
Ja ne odobravam ljubomoru ni u kom obliku...ako je neko ljubomoran,znaci da nije siguran u sebe
Privitak/ci
09c8ad82fd.gif
''Hrabriji si nego što veruješ, jači nego što izgledaš i pametniji nego što misliš.''

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Ljubomora...!!!

#184 Post Postao/la nnejra »

Nikada nisam bila ljubomorna. Naravno da toga ima u malim dozama kada mi je do nekoga stalo, ali ne toliko da postane problem meni ili njemu. Mislim da su nesigurne osobe i ljubomorne. Ja kada nekoga volim onda mu i vjerujem jer razmišljam da ako me voli kao i ja njega da ne osjeća potrebu za drugim i da me prije svega ne želi povrijediti. Isto tako mislim da svako mora zadržati svoju individualnost u određenoj mjeri tako da veze tipa " sijamski bliznaci " nikada nisu bile moj izbor. Ja se rukovodim idejama : vjerujem ti, vjeruj i ti meni. Uostalom veza nije zatvor i kada jedna od dvije osobe više nije zadovoljna uvijek može otići bez laži i spletki i nanošenja zla drugome zbog manjka hrabrosti da kaže : ne volim te više.

ljubav35
Pocetnik
Postovi: 1
Pridružen/a: 19 Jul 2012 19:18

Re: Ljubomora...!!!

#185 Post Postao/la ljubav35 »

Nnejra je napisao/la:Nikada nisam bila ljubomorna. Naravno da toga ima u malim dozama kada mi je do nekoga stalo, ali ne toliko da postane problem meni ili njemu. Mislim da su nesigurne osobe i ljubomorne. Ja kada nekoga volim onda mu i vjerujem jer razmišljam da ako me voli kao i ja njega da ne osjeća potrebu za drugim i da me prije svega ne želi povrijediti. Isto tako mislim da svako mora zadržati svoju individualnost u određenoj mjeri tako da veze tipa " sijamski bliznaci " nikada nisu bile moj izbor. Ja se rukovodim idejama : vjerujem ti, vjeruj i ti meni. Uostalom veza nije zatvor i kada jedna od dvije osobe više nije zadovoljna uvijek može otići bez laži i spletki i nanošenja zla drugome zbog manjka hrabrosti da kaže : ne volim te više.
slazem se potpuno...

Avatar
CoCoBryce
Pocetnik
Postovi: 19
Pridružen/a: 26 Jan 2012 16:04
Lokacija: na drvetu banane :P

Re: Ljubomora...!!!

#186 Post Postao/la CoCoBryce »

u vechini sluchajeva bolesno ljubomorne osobe i opsesivne persone kad partnera okrivljuju za neshta bez razloga u biti samo projeciraju na partnera stanje svoje svjesti i psihe ono okrivljuju ga za nesta sto oni u vechini sluchajeva chine i taj shablon ponashanja samo projeciraju na partnera. A da ne prichamo ocigledno da sa tim stavovima i ponashanjem samo iskazuju totalnu nesigurnost u sebe i svoje sposobnosti :)
I'm multi-talented: I can talk and piss you off at the same time.

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ljubomora...!!!

#187 Post Postao/la vihor »

ljubav35 je napisao/la:
Nnejra je napisao/la:Nikada nisam bila ljubomorna. Naravno da toga ima u malim dozama kada mi je do nekoga stalo, ali ne toliko da postane problem meni ili njemu. Mislim da su nesigurne osobe i ljubomorne. Ja kada nekoga volim onda mu i vjerujem jer razmišljam da ako me voli kao i ja njega da ne osjeća potrebu za drugim i da me prije svega ne želi povrijediti. Isto tako mislim da svako mora zadržati svoju individualnost u određenoj mjeri tako da veze tipa " sijamski bliznaci " nikada nisu bile moj izbor. Ja se rukovodim idejama : vjerujem ti, vjeruj i ti meni. Uostalom veza nije zatvor i kada jedna od dvije osobe više nije zadovoljna uvijek može otići bez laži i spletki i nanošenja zla drugome zbog manjka hrabrosti da kaže : ne volim te više.
slazem se potpuno...
Da, veoma lijepo receno i istinito

Kazimir
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 112
Pridružen/a: 02 Nov 2014 09:33
Lokacija: USA

Re: Ljubomora...!!!

#188 Post Postao/la Kazimir »

Opasna bolest
Trebam prijatelje

Odgovori