Komunikacija na forumu???...........

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Komunikacija na forumu???...........

#196 Post Postao/la paparaci »

Indeks je napisao/la:Nekad nije mogao proci ni dan,a da se ne ulogujem tu i pridruzim se ekipi.....eh,koja je to ekipa bila ,smijeh,zabava,razonoda,razbibriga,ponekad i prepirke,ali je bar bilo zanimljivo....Vec dugo samo'bacim'pogled na ovu stranicu,da vidim sta se pise,da me mozda nesto ponovo privuce ......ali sve vise vjerujem da nema nista od toga ...definitivno .....Kad ovo pisem,ne mislim nista lose o postojecim,aktivnim clanovima,samo mi ih je dosadno citati,zaista,nista zanimljivo,jednolicno,monotono,repriza za reprizom
Ovim sam u stvari htjela da podsjetim i rado ih se sjecam,meni vrlo dragih clanova tu,koji su bili temelj ove stranice.....LAFF,Sabina,Vidovita Dzemila,paparaci,Tourniquet,Im_Ex,legendarna Ra-Ja ....i jos mnogi drugi koji su obiljezili postojanje ovog foruma i davali mu smisao.
Eto....bez zamjeranja molim .

ooooohoooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!

ovo mora da je sudbina! nisam ovdje zavirio ima stoljece sigurno. obicno samo prelistam vijesti na pocetnoj i ponekad ostavim koji komentar. veceras iz meni nepoznatih razloga odlucih baciti oko ovdje i....... imam sta vidjeti [Happy.gif] [onfire.gif]

[smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif]

jos mi srce zaigra kad te vidi. jos tu zara ima [inlove.gif] [smileyheartbounceqy7.gif] [smileycrushhx9.gif]

izgubi se i nama trag haman. dodjider na raport [Happy.gif]

da ne bi bilo plaho off-a. mogu samo da potpisem sto si rekla.

ovim putem pozdrav "svim" ostalim znanim i neznanim [evojele9.gif]

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#197 Post Postao/la selma24 »

moby76 je napisao/la:formacija foruma :


sabina


vidovita dzemila index imex paparaci

Im_ex RA-JA selma24 mrki62



becanka Nnejra

selektor LAFF

[oha.gif] [oha.gif]
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#198 Post Postao/la selma24 »

Za mene uvjek bila i ostala komunikacija ovog foruma SUPERRRRRR nebi mogla vise bez bola uhhhhh [inlove.gif] [Happy.gif] [Happy.gif]
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#199 Post Postao/la selma24 »

Indeks je napisao/la:Nekad nije mogao proci ni dan,a da se ne ulogujem tu i pridruzim se ekipi.....eh,koja je to ekipa bila [huh.gif] ,smijeh,zabava,razonoda,razbibriga,ponekad i prepirke,ali je bar bilo zanimljivo....Vec dugo samo'bacim'pogled na ovu stranicu,da vidim sta se pise,da me mozda nesto ponovo privuce [eusa_think.gif] ......ali sve vise vjerujem da nema nista od toga [eusa_naughty.gif] ...definitivno [eusa_naughty.gif] .....Kad ovo pisem,ne mislim nista lose o postojecim,aktivnim clanovima,samo mi ih je dosadno citati,zaista,nista zanimljivo,jednolicno,monotono,repriza za reprizom :roll:
Ovim sam u stvari htjela da podsjetim i rado ih se sjecam,meni vrlo dragih clanova tu,koji su bili temelj ove stranice.....LAFF,Sabina,Vidovita Dzemila,paparaci,Tourniquet,Im_Ex,legendarna Ra-Ja [Happy.gif] ....i jos mnogi drugi koji su obiljezili postojanje ovog foruma i davali mu smisao.
Eto....bez zamjeranja molim [smile.gif] .

A bince i meni nedostajeeeee [huh.gif] [huh.gif]
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#200 Post Postao/la mrki62 »

Sabina se povukla u miran život,..... kad se ima pogled na more, sve je drugačije ;)
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#201 Post Postao/la selma24 »

Mrki62 je napisao/la:Sabina se povukla u miran život,..... kad se ima pogled na more, sve je drugačije ;)

[oha.gif] [oha.gif]
slika

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Komunikacija na forumu???...........

#202 Post Postao/la vihor »

Problem je u samim clanovima
Naime ima posjetilaca na ovom forumu ali nece da ucestvuju u radu foruma
Razloga ima dosta a jedan je onaj koji vuce korijene od prije kada je administracija "tusila" clanove sa svojim stavovima
Nazalost danas su forumi pali na niske grane i zbog facebook-a jer tamo su svi i postoje neke pogodnosti koje nisu moguce ni na jednom forumu
Jos nesto, tamo je jednostavnije za one koji nemaju nekog velikog znanja na internetu pa im je lakse da se snalaze
Licno za mene forumi ostaju broj jedan ali je malo normalnih foruma gdje se mozes opustiti
Na raznim forumima se formira jedna grupa i diriguju na forumu i tako ako si "usamljeni" jahac svi se udruze protiv tebe ako si iznio drugacije misljenje
Tada kao svrake pocnu timski napaati ne misljenje vec clana foruma
Tako je i sa forumom na kojem je bivsa administracija i clanovi sa ovog
Zato nije cudo sto se forumi nekima gade
drugo, npr. na ovom forumu do besvijesti se ponavljaju jedni te isti komentari tako da covjek nema volje da cita jedno te isto
Tacno se zna kako ce ko komentarisati jer je to na istoj temi 100 puta napisao isto
Pa majka mu stara zar se ne moze komentarisati i na drugim temama a ne samo kao papagaj ponavljati isto
Drugo, ovaj forum treba skroz drugacije urediti
Naime index foruma je prevelik a kategorija ima koje su iste ili slicne a mogle bi sve pod jednu
Npr. kad se radi o muzici ili sms poruke, pa onda imate besplatne sms, a da ostale i ne spominjem

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#203 Post Postao/la mrki62 »

Bilo kako bilo , mnogi forumi stagniraju.
Administracija tu ama baš ništa ne može, mnogi odlaze u zaborav a opravdanje se ne može naći - jer ga nema.
Primjer IRMIN
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#204 Post Postao/la selma24 »

Mrki62 je napisao/la:Bilo kako bilo , mnogi forumi stagniraju.
Administracija tu ama baš ništa ne može




Slazem se mrkice [evojele9.gif]
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#205 Post Postao/la selma24 »

Vihor je napisao/la: Tako je i sa forumom na kojem je bivsa administracija i clanovi sa ovog

[eusa_think.gif] [oha.gif] [oha.gif]
slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Komunikacija na forumu???...........

#206 Post Postao/la alyssa_27 »

vala vihor, onaj forum je jedno veliko s*anje, eto tako cu da se izrazim. ni tamo ruze ne cvijetaju. ima jedna grupa clanova, koji stalno dolaze i druze se, a drugima nedaju pristup toj grupi. koliko god se trudis da budes primjetan, bez veze je trud ulagati, oni te ignoriraju.
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#207 Post Postao/la mrki62 »

Jedno vrijeme sam bio sa šeficom u kontaktu i pojasnio sam joj svoje viđenje al yebat ga, ignorira sve,....... kao što sam joj tamo napisao, tako ću i ovdje = forum će joj se islamizirati i to ortodoksno.
Kako se uređuje forum , kako toleriraju drugačije od sebe , nije ni čudno što stagnira i tjeraju od sebe.
Danas je dozvoljeno ne slagati se sa nekim al zbog toga ne treba biti ljutnje a još manje mržnje i poticaja na mržnju.
Helem nejse, neka gospoja radi kako joj volja al mene tamo sa komentarima nema a čak rijetko i svratim , onako da vidim grupisanje - nemaju mene pa da se svađaju zbog mene, neka rahat učestvuju u jednoumlju [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Komunikacija na forumu???...........

#208 Post Postao/la vihor »

Mrki62 je napisao/la:Jedno vrijeme sam bio sa šeficom u kontaktu i pojasnio sam joj svoje viđenje al yebat ga, ignorira sve,....... kao što sam joj tamo napisao, tako ću i ovdje = forum će joj se islamizirati i to ortodoksno.
Kako se uređuje forum , kako toleriraju drugačije od sebe , nije ni čudno što stagnira i tjeraju od sebe.
Danas je dozvoljeno ne slagati se sa nekim al zbog toga ne treba biti ljutnje a još manje mržnje i poticaja na mržnju.
Helem nejse, neka gospoja radi kako joj volja al mene tamo sa komentarima nema a čak rijetko i svratim , onako da vidim grupisanje - nemaju mene pa da se svađaju zbog mene, neka rahat učestvuju u jednoumlju [muzikafo1.gif]

Alyssa_27 i Mrki u pravu ste, zaista nemam nista protiv bilo koje vjere ali svoje misljenje o nekim vjerskim temama ne mozes reci a da te dezurni poklope i to svi iz jedne grupe koji misle da su svu pamet ovog svijeta pokupili
Nije red da razgovaramo o tom forumu a nije ni fer prema ovom forumu ali jebiga ti svi clanovi i admini su bili ovdje pa kada su sjebali ovaj napravili su drugi na isti kalup
OK, da ih ne reklamiramo (ko ih hebe sve tamo) okrenimo se ovom forumu
Takodje bih rekao za tebe Mrki da imas slicne metode da ljude napadas ali pod firmom slobodnog misljenja
Ne napadaj clana, napadaj njegovo misljenje
Naravno niko ne mora doci na nijedan forum ali eto vidis ljudi dodju pokusavajuci reci da se zele druziti ali da to ne bude na nacin kao sto je kod umisljene maje i onog napuhanog behka
Za druzenje sam, ali to mora biti na visem nivou sa malo vise uvazavanja svih strana

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#209 Post Postao/la selma24 »

Alyssa_27 je napisao/la:vala vihor, onaj forum je jedno veliko s*anje, eto tako cu da se izrazim. ni tamo ruze ne cvijetaju. ima jedna grupa clanova, koji stalno dolaze i druze se, a drugima nedaju pristup toj grupi. koliko god se trudis da budes primjetan, bez veze je trud ulagati, oni te ignoriraju.

ejjj a prije si ga falila..... [mmmux2.gif] neka vas zato ovdje sa nama bolje vam je hihiih [icon_flower.gif]
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#210 Post Postao/la selma24 »

Mrki62 je napisao/la: Danas je dozvoljeno ne slagati se sa nekim al zbog toga ne treba biti ljutnje a još manje mržnje i poticaja na mržnju.


[evojele9.gif] [oha.gif] [oha.gif] [oha.gif] bas tako mrkice!!! Svaka cast!!! [smileykissblushhq3.gif]
slika

Odgovori