Komunikacija na forumu???...........

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#211 Post Postao/la mrki62 »

Vihor je napisao/la: Takodje bih rekao za tebe Mrki da imas slicne metode da ljude napadas ali pod firmom slobodnog misljenja
Ne napadaj clana, napadaj njegovo misljenje
U pravu si al pošto mene na pp prozivaju i yebu mi sve , pa me nazivaju četnikom itd, onda se ja malo upustim na nivo tih pojedinaca.
Ima čak i prijetnji u smislu da pojasnim gdje se nalazim isl.
toliko o mojoj "toleranciji"
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#212 Post Postao/la selma24 »

Vihor je napisao/la:


Nije red da razgovaramo o tom forumu a nije ni fer prema ovom forumu ali jebiga ti svi clanovi i admini su bili ovdje pa kada su sjebali ovaj napravili su drugi na isti kalup
OK, da ih ne reklamiramo (ko ih hebe sve tamo) okrenimo se ovom forumu

Sjebali jedan pa i drugi ce!!!! A krivili ostale hahahahha pokaza se ko i sta sjeba! ccccc ali no idemo mi dalje na fin nacin ko i do sada naravno!! [evojele9.gif]
slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Komunikacija na forumu???...........

#213 Post Postao/la alyssa_27 »

Selma24 je napisao/la:
ejjj a prije si ga falila..... [mmmux2.gif] neka vas zato ovdje sa nama bolje vam je hihiih [icon_flower.gif]

Jesam Selma, necu poricati. Tad nisam znala sto znam sad, i stojim iza svoje greske.
Ja tamo vise nikada, NIKAD necu zakoracati, jer ne zelim svoje dragocjeno vrijeme da gubim na njemu, ovdje me barem nece glava zaboljeti.
I to je to, chapter closed idemo dalje [mmmux2.gif]
slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Komunikacija na forumu???...........

#214 Post Postao/la paparaci »

hahahha. jao licemjera i ljubomore. kako sve ispliva na povrsinu.

da krenemo redom:
Vihor je napisao/la: Tada kao svrake pocnu timski napaati ne misljenje vec clana foruma
Tako je i sa forumom na kojem je bivsa administracija i clanovi sa ovog
gluposti valjas. na svakom forumu imas grupice i to je sasvim normalno. ili se to ti uzivo sa svakim tj. svacijim misljenjem slazes?!
Alyssa_27 je napisao/la:vala vihor, onaj forum je jedno veliko s*anje, eto tako cu da se izrazim. ni tamo ruze ne cvijetaju. ima jedna grupa clanova, koji stalno dolaze i druze se, a drugima nedaju pristup toj grupi. koliko god se trudis da budes primjetan, bez veze je trud ulagati, oni te ignoriraju.
a sta se ti licemjerko javljas, kruha ti?! ti si se nasla koja se naginje kako vjetar puse! nije te sramota! prvo si pljuvala po ovom forumu kad je Selma postala moderator i po njoj samoj, pa tako pobjegla na forum kojeg sad pljujes. da bi zbog svojih kompleksa - jer te toboze niko ne primjecuje, itd. - sad pljuvala po istom i trazila opet ovdje utociste uvlaceci se Selmi u shupak :smajlikojipovraca
Mrki62 je napisao/la:Jedno vrijeme sam bio sa šeficom u kontaktu i pojasnio sam joj svoje viđenje al yebat ga, ignorira sve,....... kao što sam joj tamo napisao, tako ću i ovdje = forum će joj se islamizirati i to ortodoksno.
Kako se uređuje forum , kako toleriraju drugačije od sebe , nije ni čudno što stagnira i tjeraju od sebe.
Danas je dozvoljeno ne slagati se sa nekim al zbog toga ne treba biti ljutnje a još manje mržnje i poticaja na mržnju.
Helem nejse, neka gospoja radi kako joj volja al mene tamo sa komentarima nema a čak rijetko i svratim , onako da vidim grupisanje - nemaju mene pa da se svađaju zbog mene, neka rahat učestvuju u jednoumlju [muzikafo1.gif]
daj mrki, saberi se. kakvo islamiziranje, kakvi bakraci. to sto si ti opsjednut Alijom i svaku temu vodis na taj mlin i na taj nacin svaku upropastavas - nije problem administracije, nego tebe. varate se da forum stagnira, forum je jako zdrav. granica tolerancije je jako visoka. mozda cak veca nego nekad ovdje.
Vihor je napisao/la:Alyssa_27 i Mrki u pravu ste, zaista nemam nista protiv bilo koje vjere ali svoje misljenje o nekim vjerskim temama ne mozes reci a da te dezurni poklope i to svi iz jedne grupe koji misle da su svu pamet ovog svijeta pokupili
nije problem u tome da neko iznese svoje misljenje o vjeri ili bilo cemu. stvar je u tome sto su vjerske teme o kojima se tamo diskutuje obicno islamske. i ti dezurni reaguju samo na necije misljenje koje nema uporista u islamu. znaci, rade na tome da svima - kako muslimanima koji nemaju dovoljno znanja o islamu, tako i drugima - ispravno objasne odredjene stvari.
Nije red da razgovaramo o tom forumu a nije ni fer prema ovom forumu ali jebiga ti svi clanovi i admini su bili ovdje pa kada su sjebali ovaj napravili su drugi na isti kalup

:lol:

procitaj jos jednom post od indeks i moby. ta ista administracija i clanovi koje prozivas su bili pojam ovog foruma. razlog gasenja ovog foruma je bio sasvim drugi. vidovita dzemila/Maja je ulozila najvise u ovaj forum i podigla na onaj zavidni nivo na kojem je nekad bio. tako da debelo dusu grijesite od nju! sposobna je za to i sposobnija nego sto ce iko od vas ovdje biti. to ne zaboravite i neka vam je uvijek na umu! koliko su ti prozvani s tvoje strane znacili za ovaj forum govori sama cinjenica da je od njihovog napustanja forum zamro totalno. sevap mu je iskljuciti aparate [wink.gif]

sta je to za ovo godina nova administracija postigla? [eusa_wall.gif]
ko vam sad smeta? [laugh.gif]

OK, da ih ne reklamiramo (ko ih hebe sve tamo) okrenimo se ovom forumu
to kulturo. bacite se na posao. imate ga vise nego dovoljno. :lol:

Selma24 je napisao/la:
Vihor je napisao/la: Nije red da razgovaramo o tom forumu a nije ni fer prema ovom forumu ali jebiga ti svi clanovi i admini su bili ovdje pa kada su sjebali ovaj napravili su drugi na isti kalup
OK, da ih ne reklamiramo (ko ih hebe sve tamo) okrenimo se ovom forumu

Sjebali jedan pa i drugi ce!!!! A krivili ostale hahahahha pokaza se ko i sta sjeba! ccccc ali no idemo mi dalje na fin nacin ko i do sada naravno!! [evojele9.gif]
jest se nasao ko ce se javiti. pa ti ne znas covjece sta je forum. kako te nije sramota?! prije nego si postala moderator, za tebe se nije znalo - sem sto si redovno na chat-pendzeru dijelila cmoke i ponekad ostavila po koji komentar na nekim bezze temama. nije ni sad velika razlika, osim sto sad nabijas komentare na "plaho" zahtjevnim i vjecito istim temama.

potvrdu za to imas i od prijatelja Vihora:
Vihor je napisao/la:drugo, npr. na ovom forumu do besvijesti se ponavljaju jedni te isti komentari tako da covjek nema volje da cita jedno te isto
Tacno se zna kako ce ko komentarisati jer je to na istoj temi 100 puta napisao isto
Pa majka mu stara zar se ne moze komentarisati i na drugim temama a ne samo kao papagaj ponavljati isto
sta si to ostvarila za svog mandata kao moderator do sad? ekipa koja je otisla, ostavila ti je jako vrijedno nasljedstvo - a sta si ti od toga ucinila? nisi se pomjerila milimetar - dok su oni za isto vrijeme stvorili isto i bolje. [wink.gif]

nedavno sam ti prijavio post od onog cetnika krste i objasnio ti/vam zbog cega - pa nisi reagovala. :bljak
Alyssa_27 je napisao/la:
Selma24 je napisao/la:
ejjj a prije si ga falila..... [mmmux2.gif] neka vas zato ovdje sa nama bolje vam je hihiih [icon_flower.gif]

Jesam Selma, necu poricati. Tad nisam znala sto znam sad, i stojim iza svoje greske.
Ja tamo vise nikada, NIKAD necu zakoracati, jer ne zelim svoje dragocjeno vrijeme da gubim na njemu, ovdje me barem nece glava zaboljeti.
I to je to, chapter closed idemo dalje [mmmux2.gif]

djon ima vise obraza od tebe. bolje ti je poklopi se.


i za kraj samo da kazem. ovaj forum je meni bio jako drag. tu sam proveo jako lijepo vrijeme. nemam protiv nikog nista, samo mi smrde ove lazi i licemjerstvo pojedinih.

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Komunikacija na forumu???...........

#215 Post Postao/la alyssa_27 »

Jest se nasle pravilne labrnje da pricaju, huhuhu paparaci.. Ti mi kao musliman i pobozan, a vidi kako se odnosis prema zenskom rodu :roll:
Nego, kako ono kazu, "PAMETNIJI POPUSTA", eto to cu biti ja, samo cu za kraj reci stidi se sebe. EOD!
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#216 Post Postao/la mrki62 »

paparaci je napisao/la: a sta se ti licemjerko javljas, kruha ti?! ti si se nasla koja se naginje kako vjetar puse! nije te sramota! prvo si pljuvala po ovom forumu kad je Selma postala moderator i po njoj samoj, pa tako pobjegla na forum kojeg sad pljujes. da bi zbog svojih kompleksa - jer te toboze niko ne primjecuje, itd. - sad pljuvala po istom i trazila opet ovdje utociste uvlaceci se Selmi u shupak :smajlikojipovraca
Bajram je, pa Bajrambarećula [muzikafo1.gif]
Ono podvučeno ?
Jel to znači da joj treba da dadnemo ban ?
Reci, jer mi neznamo šta sa takvim osobama, kako ih ušutkati [muzikafo1.gif]
Eto, čak i to podvučeno je oblik omalovažavanja, KTCTO na svoj način , paparaci na svoj [muzikafo1.gif]
paparaci je napisao/la:
daj mrki, saberi se. kakvo islamiziranje, kakvi bakraci. to sto si ti opsjednut Alijom i svaku temu vodis na taj mlin i na taj nacin svaku upropastavas - nije problem administracije, nego tebe. varate se da forum stagnira, forum je jako zdrav. granica tolerancije je jako visoka. mozda cak veca nego nekad ovdje.
Dečko , ja ovdje a ni Maji u javljanju nisam pomenuo Aliju a to što ga ti baš sad pominješ ( dabogda mu zemlja kosti izbacila ) to niđe veze.
A s obzirom da ti sve stvari gledaš kroz vjeru, to moje pojašnjenje ne možeš ni shvatiti - posljedice imaju svoj trag [muzikafo1.gif]
paparaci je napisao/la:

nije problem u tome da neko iznese svoje misljenje o vjeri ili bilo cemu. stvar je u tome sto su vjerske teme o kojima se tamo diskutuje obicno islamske. i ti dezurni reaguju samo na necije misljenje koje nema uporista u islamu. znaci, rade na tome da svima - kako muslimanima koji nemaju dovoljno znanja o islamu, tako i drugima - ispravno objasne odredjene stvari.
Nema uporišta u islamu ???
Pa daj jedan primjer , da znamo u čemu je štos ?
Nije islam način tvog vjerovanja već i mog , ti vjeruj kako hoćeš a meni pusti da ja vjerujem kako ja hoću - to je sva umjetnost [muzikafo1.gif]
Ko si ti da određuješ šta jeste a šta nije po islamu , ti il ja smo volonteristi i ništa drugo.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

moby76
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 107
Pridružen/a: 23 Maj 2012 23:01

Re: Komunikacija na forumu???...........

#217 Post Postao/la moby76 »

sta je ovo,zakuha se,edin dzeko 54 minuta
rezultat 2:2
[Happy.gif]

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Komunikacija na forumu???...........

#218 Post Postao/la vihor »

Alyssa_27 je napisao/la:Jest se nasle pravilne labrnje da pricaju, huhuhu paparaci.. Ti mi kao musliman i pobozan, a vidi kako se odnosis prema zenskom rodu :roll:
Nego, kako ono kazu, "PAMETNIJI POPUSTA", eto to cu biti ja, samo cu za kraj reci stidi se sebe. EOD!
gluposti valjas. na svakom forumu imas grupice i to je sasvim normalno. ili se to ti uzivo sa svakim tj. svacijim misljenjem slazes?!
Bajram serif Mubarek Olsun paparaci
Izgleda da te niko nije naucio da se tako ne obraca ljudima kao sto ti to radis, tako arogantno, tako sa visine a uopste ne znas ko je sa druge strane ekrana
E vidis nesto, uvijek napadaj misljenje a ne covjeka, jer mi ne mozemo biti isti, jel tako
Bez obzira slozio se ti sa mnom ili ne moras priznati da ja ipak imam pravo na misljenje jer da se svi slazemo ne bi uopste bilo foruma kao ni ostalih drustvenih mreza, jer pobogu sta ce nam ako se svi slazemo
Zelim da kazem da je na forumima kultura zaista niska kada svi napadamo clanove i to najruznijim rijecima a uopste ne znamo covjeka

Kao sto sam rekao....napadajmo misljenje
Budi ti meni zdrav i sve najbolje za nas praznik Bajram

Alyssa_27 , postovanje za komentar
Zadnja izmjena: vihor, dana/u 26 Okt 2012 19:16, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Komunikacija na forumu???...........

#219 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Bezveze se zamarate......
Nije se rodio ko je narodu ugodio [smile.gif] 100 ljudi 100 ćudi...treba li još koja pametna [laugh.gif]
Pametnom jedna dosta budali 1000 [oha.gif]
slikaslikaslika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#220 Post Postao/la mrki62 »

Vihor je napisao/la:
Bajram serif Mubarek Olsun paparaci
Izgleda da te niko nije naucio da se tako ne obraca ljudima kao sto ti to radis, tako arogantno, tako sa visine a uopste ne znas ko je sa druge strane ekrana
On po mom ,koliko toliko pazi kako se obraća prema ljudima, dok do žena je druga priča, ili možda griješim [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#221 Post Postao/la selma24 »

Pirat_sa_kariba je napisao/la:Bezveze se zamarate......
Nije se rodio ko je narodu ugodio [smile.gif] 100 ljudi 100 ćudi...treba li još koja pametna [laugh.gif]
Pametnom jedna dosta budali 1000 [oha.gif]

Da se selma nebi zamarala bez veze zbog gluposti....samo mogu reci jedno..... pirat [thumbup.gif] [evojele9.gif] [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif]

Zasrali jednom pa hoce jos jednom!!! [eusa_wall.gif]
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#222 Post Postao/la selma24 »

paparaci je napisao/la:
sta si to ostvarila za svog mandata kao moderator do sad? ekipa koja je otisla, ostavila ti je jako vrijedno nasljedstvo - a sta si ti od toga ucinila? nisi se pomjerila milimetar - dok su oni za isto vrijeme stvorili isto i bolje. [wink.gif]

uhhhh jesu vala stvorili isto i bolje, vidim!!!!! [To funny.gif] svaka cast..jedno po jedno bjezi... [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] :lol:

A meni ostavili jako vrijedno nasljedstvo jel?? pa zahvalna sam ja bolan na to!! :lol: :lol: hvala njima uhhh sta bi selma bez njih... :lol:

ali haj necu bez veze da gubim vrijeme na gluposti... idemo mi dalje ko i do sada naravno,od selme glava ne boli ko od.... zna se..... eto da jos po koji podjelim [smileycrushhx9.gif] jer vidim kako nekom smeta :lol:
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#223 Post Postao/la selma24 »

Alyssa_27 je napisao/la:
Selma24 je napisao/la:
ejjj a prije si ga falila..... [mmmux2.gif] neka vas zato ovdje sa nama bolje vam je hihiih [icon_flower.gif]

Jesam Selma, necu poricati. Tad nisam znala sto znam sad, i stojim iza svoje greske.
Ja tamo vise nikada, NIKAD necu zakoracati, jer ne zelim svoje dragocjeno vrijeme da gubim na njemu, ovdje me barem nece glava zaboljeti.
I to je to, chapter closed idemo dalje [mmmux2.gif]

Alyssa, rekoh ja tebi ..neka te sa nama...... no idemo dalje.... welkome [thumbup.gif] ej hoder da te bar jednom [smileycrushhx9.gif] haha [laugh.gif] [laugh.gif]
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#224 Post Postao/la selma24 »

Vihor je napisao/la: Izgleda da te niko nije naucio da se tako ne obraca ljudima kao sto ti to radis, tako arogantno, tako sa visine a uopste ne znas ko je sa druge strane ekrana

[oha.gif] [evojele9.gif] svaka cast vihor...... ma nema danas ti je sve .....ma sve gore od goreg.. [eusa_wall.gif] [eusa_wall.gif]

trebala bi selma malo ovu temu uredit,..... [eusa_think.gif] [eusa_think.gif]
slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Komunikacija na forumu???...........

#225 Post Postao/la paparaci »

Allah razi olsun i vama sve najbolje! ne zelim ja nikom lose - samo sam vam rekao svoje misljenje. ni vise ni manje. nije potrebno da izigravate sad neke moraliste, jer ste vi ti koji ste "mene" prozvali. valjda imam pravo odgovoriti na to. najzad, u momentu kad sam pisao zadnji post - Bajram uopste nije nastupio - tako da vam je ta suplja suvisna.

Vihore - mene zaista ne interesuje ko je sa druge strane ekrana. reagujem naravno na ispisane rijeci, sto donekle ukljucuje i osobu koja je autor istih. vidis, ja u stvarnim diskusijama, a tako i ovdje na internetu - nikad nisam dirao u clanove porodice doticne osobe. ali neka si ti tako kulturan i fin, pa meni spomenuo moje [wink.gif]

nemam volje, niti zelje da se opet pojedinacno nadovezujem - iako bih imao jos toga reci. mada je to za pojedine svakako uzalud i gubljenje vremena.

mirne i bericetne mubarek dane onima koji slave ovaj blagdan [icon_wave.gif]

Odgovori