Komunikacija na forumu???...........

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Komunikacija na forumu???...........

#226 Post Postao/la vihor »

Vihore - mene zaista ne interesuje ko je sa druge strane ekrana. reagujem naravno na ispisane rijeci, sto donekle ukljucuje i osobu koja je autor istih
Samo malo da ukljucis mozak primijetio bi koliko si licemjeran momce.....ja tebe u prvom svom komentaru uopste nisam spomenuo pa stvarno interesuje zasto si se ti osjetio prozvan
Ti licno si ovdje prosuo puno ruznih rijeci ne postujuci nikoga i jos uvijek si arogantan
kazes ne interesuje te ko je s druge strane ekrana? OK, to je tvoje pravo ali ako hoces postenu diskusiju tada jedni druge treba da postujemo bas iz razloga sto se ne poznajemo
Nema potrebe za rijecima "valjas gluposti" jer i tebi isto tako neko moze reci isto i sta je tu poenta
Nema nastavka diskusije, nema tolerancije, nema uzajamnog postovanja a to su sve cinioci koji omogucavaju jednu normalnu diskusiju
Ja licno postujem sagovornika sve dok se on ponasa kulturno jer ja nisam na internetu da lijecim neke komplekse koji mnogi imaju
Na internetu sam zbog toga sto zelim da upoznam razlicite ljude, razlicite kulture i obicaje a sve zbog toga da nesto novo naucim
tolerancija i razumijevanje u svakoj diskusiji je kljuc jedne dobre diskusije
Pratim ja tvoje diskusije na forumima i sa nekim komentarima sam bas bio ono odusevljen ali u poslednje vrijeme si radikalan sto znaci netolerantan i ne uvazavas sagovornika
I ne moras , ali ako zelis diskusiju tada jedan drugoga trebamo uvazavati jer ako se budemo vrijedjali tada zaboravi na bilo koju temu jer ja ne zelim diskutovati ako se umjesto argumenata pojavljuje argument vrijedjanja kao jedina opcija
A to sto nije nastupio Bajram prije nego sto si me "ujeo'....pa ljudi koliko sam se nasmijao, pa zar si ti musliman samo za Bajram [laugh.gif] [mmmux2.gif]
Vidis, za mene su ljudi uvijek bili ljudi a sa neljudima se i ne treba druziti, zar ne
Ovo sto sada pisem je dokaz da se sa tobom zelim druziti i zelim diskusiju ali sa obostranimj postovanjem jer samo tako mozemo dalje
Uhh sta sve ja napisah :lol: A vala uzivam u ovom nasem velicanstvenom Bajramu
[laugh.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#227 Post Postao/la mrki62 »

paparaci je napisao/la:- nikad nisam dirao u clanove porodice doticne osobe. [wink.gif]
Samo malo, moji komentari su bili brisali i čak sam i ban dobio a zbog čega ?
Ako tebe pitam; jel šta sestra pitala za mene ,....... šta to tu ima loše ?
Jel psujem možda ?
Ja jesam Krajiški zet al pojedini Krajišnici ste toliko zatupani da čovjek prosto ne može vjerovat.
Pomene se nonšalantno sestra, bez kakvog glagola ili pridjeva a vi nama - eno , yebe mi sestru.
Eto , to je isto netolerancija
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#228 Post Postao/la selma24 »

Vihor je napisao/la:


Na internetu sam zbog toga sto zelim da upoznam razlicite ljude, razlicite kulture i obicaje a sve zbog toga da nesto novo naucim
tolerancija i razumijevanje u svakoj diskusiji je kljuc jedne dobre diskusije

[evojele9.gif]
slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Komunikacija na forumu???...........

#229 Post Postao/la paparaci »

Vihor je napisao/la: Samo malo da ukljucis mozak primijetio bi koliko si licemjeran momce.....ja tebe u prvom svom komentaru uopste nisam spomenuo pa stvarno interesuje zasto si se ti osjetio prozvan
ja licemjeran sto sam reagovao na vase pljuvanje?! spominjao si administraciju i clanove (u svom daljnjem izlaganju) - a spadao sam u jednu i u drugu grupu.

govorio si o tome kako su isti syebali ovo ovdje i "ko ih yebe sve tamo". trebam li ti mozda jos jednom kopirati ono sto si napisao?!
Ti licno si ovdje prosuo puno ruznih rijeci ne postujuci nikoga i jos uvijek si arogantan
ja sam prosuo samo samu istinu. kako cu ja postovati nekog ko neosnovano pljuje po samom meni i osobama koje su bili pojam ovog foruma?!

A to sto nije nastupio Bajram prije nego sto si me "ujeo'....pa ljudi koliko sam se nasmijao, pa zar si ti musliman samo za Bajram [laugh.gif] [mmmux2.gif]
jest, jest. ja sam musliman samo za Bajram [wink.gif]
stipu tu standardnu spiku [baaa.gif]

nisam ja tebe ujeo. ujed je ono sto si ti uradio.
Mrki62 je napisao/la:
paparaci je napisao/la:- nikad nisam dirao u clanove porodice doticne osobe. [wink.gif]
Samo malo, moji komentari su bili brisali i čak sam i ban dobio a zbog čega ?
Ako tebe pitam; jel šta sestra pitala za mene ,....... šta to tu ima loše ?
Jel psujem možda ?
Ja jesam Krajiški zet al pojedini Krajišnici ste toliko zatupani da čovjek prosto ne može vjerovat.
Pomene se nonšalantno sestra, bez kakvog glagola ili pridjeva a vi nama - eno , yebe mi sestru.
Eto , to je isto netolerancija
reci da se salis, molim te. [eusa_wall.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#230 Post Postao/la mrki62 »

paparaci je napisao/la:
reci da se salis, molim te. [eusa_wall.gif]
Jok vala, ako je šta drugačije, hajmo , pojasni ,......... nego, jel sestra pitala za mene ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Komunikacija na forumu???...........

#231 Post Postao/la vihor »

Bilo bi dobro da jos neko ukljuci u ovu diskusiju na ovoj temi jer ovako ce ispasti da se prepucavamo i da imamo nesto licno jedni protiv drugih
U svakom slucaju ja sam rekao svoje i jos uvijek stojim iza toga
Zelim vam lijep i ugodan dan i dobro druzenje na forumu

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#232 Post Postao/la mrki62 »

Samo još ovo,.......... paparaci, došao si da saznaš neku istinu a meni se čini da si se ti istine ipak uplašio - kao mnogo puta do sada [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#233 Post Postao/la selma24 »

Mrki62 je napisao/la:Samo još ovo,.......... paparaci, došao si da saznaš neku istinu a meni se čini da si se ti istine ipak uplašio - kao mnogo puta do sada [muzikafo1.gif]
dosao je on da malo ....... kakva njegova istina!!! [eusa_wall.gif]
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#234 Post Postao/la mrki62 »

Selma24 je napisao/la:
Mrki62 je napisao/la:Samo još ovo,.......... paparaci, došao si da saznaš neku istinu a meni se čini da si se ti istine ipak uplašio - kao mnogo puta do sada [muzikafo1.gif]
dosao je on da malo ....... kakva njegova istina!!! [eusa_wall.gif]
Istina je relativna stvar a oni su imali istinu da im ja smetam i ja fino otišao ,....... eto im sloboda, neću im dosađivati al jopet im nješto neiđe ,..... teško se je grupisati a biti kao jednak do sviju [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Komunikacija na forumu???...........

#235 Post Postao/la alyssa_27 »

Slaba...nigdje nikoga...pusta pustinja.. [huh.gif]
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#236 Post Postao/la selma24 »

Alyssa_27 je napisao/la:Slaba...nigdje nikoga...pusta pustinja.. [huh.gif]


bolje da je pustinja nego da te glava boli........ bila si ti gdje je guzva?? pa si se povratila ipak ovdje...... [wink.gif]
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#237 Post Postao/la mrki62 »

Kako nigdje nikog , samo poželi me i ja sam tu [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#238 Post Postao/la selma24 »

Mrki62 je napisao/la:Kako nigdje nikog , samo poželi me i ja sam tu [muzikafo1.gif]

i ja vala... [mmmux2.gif] [wink.gif]
slika

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Komunikacija na forumu???...........

#239 Post Postao/la nnejra »

Izgleda da se ovdje stanje zahuktalo otkako nisam bila , zdrava komunikacija bez uvreda je svakako poželjna. Ja sam rijetko tu ali ko ima različite stavove treba ih razmjenjivati s drugima uz argumente i kulturu dijaloga , a ne svađanjem i vrijeđanjem.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Komunikacija na forumu???...........

#240 Post Postao/la mrki62 »

Nnejra je napisao/la:Izgleda da se ovdje stanje zahuktalo otkako nisam bila , zdrava komunikacija bez uvreda je svakako poželjna. Ja sam rijetko tu ali ko ima različite stavove treba ih razmjenjivati s drugima uz argumente i kulturu dijaloga , a ne svađanjem i vrijeđanjem.
Upravo tako i ja to vidim , međutim ima nekih koji misle da neki mogu nadvladati neke, ponegdje se grupišu , stvaraju se neke grupice , koje ne podnose druge i ako se neko javi drugačijeg shvatanja, ta grupa napada drugačijeg od sebe .
To ne volim , ne volim ni pripadati nekome, niti očekujem da bilo ko misli kao ja a još manje da me etiketiraju sa bilo čim.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori