Ko su oni ?

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Ko su oni ?

#1 Post Postao/la mrki62 »

Ha, jel to neko uopšte primijetio do sada ?

Muslimani

Oni nisu sretni u Gazi
Oni nisu sretni u Libiji
Oni nisu sretni u Maroku
Oni nisu sretni u Yemenu
Oni nisu sretni u Tuniziji
Oni nisu sretni u Iraku
Oni nisu sretni u Iranu
Oni nisu sretni u Pakistanu
Oni nisu sretni u Afganistanu
Oni nisu sretni u Siriji, Bahreinu , Libanosnu ,…………………….

Al su zato sretni u Njemačkoj
Sretni su i u Francuskoj
Sretni su i u Engleskoj
Sretni su i u Nizozemski iliti Holandiji
Sretni su i u Belgiji
Sretni su i u Španiji
Sretni su i u Italiji
Sretni su i u Kanadi
Sretni su i u Švedskoj

Sretni su i u Norveški

Sretni su i u Austriji

Sretni su i u Švicarskoj

Ma sretni su i u Australiji, Americi,………..

Ukratko, oni jesu sretni al u državama koje nisu muslimanske .
A koga krive za nesreću onih država koje sam nabrojao već na početku ?

Ne krive islamiste .
Ne krive njihovo vodstvo.
Ne krive ni sami sebe, jer su navikli da je uvijek neko drugi kriv a ako se neko kojim slučajem pronađe da drugačije misli od njih samih ,………… du jao kuku njemu .

Ko je kriv , koga ćemo okriviti ?
Pa krivi su one države u kojima su ti ljudi sretni .
U svemu tome oni žele promijeniti te države u kojim su sretni i to na način da budu kao države iz kojih su pobjegli – otišli su iz svojih država jer nisu bili sretni a danas teže ka tome ,da sadašnju državu u kojoj im je lijepo promijene na način da nova država bude uređena kao ona iz koje je pobjegao. Pa kad se ta država kojim slučajem promijeni - islamizira , onda jopet begaj iz nje u neku državu koja nije islamizirana pa jopet Jovo na novo. I to sve u imenu religije, da neko ne kaže šta ja to pišem i kakve veze ima sa temom: MOŽE LI RELIGIJA BITI OPASNA.
Griješim li možda?
Il sam jopet osoba koja mrzi islam i čitavu jednu naciju – kao što se je to već nebrojeno puta desilo.



Toliko za ovaj put, pozdrav od usamljenog jahača, koji je prije svega čojk, kojem se yebe i za vjeru i za naciju i to sve zbog vjerskih fanatika i nacio fanatika.
Uzdravlje , ljubim žene i koje to jesu i koje to nisu [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Ko su oni ?

#2 Post Postao/la selma24 »

Joj dragi mrki pa ti i dalje zene cmokas ha?? Hihihi
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ko su oni ?

#3 Post Postao/la mrki62 »

Yebeš i vjeru i naciju , budi čojk i voli žene, jer bez žena ne bi bilo ljepote i sva se ljepota krije u ženama, pa makar i nečije sestre bile [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
brcanka
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1602
Pridružen/a: 29 Jul 2011 00:31
Lokacija: dnevni boravak

Re: Ko su oni ?

#4 Post Postao/la brcanka »

mrki ce i umrijet i tamo ce ganjat zene [To funny.gif]
slika

" Ljubav se ne može ispričati, ona se samo može doživeti..."

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ko su oni ?

#5 Post Postao/la mrki62 »

Brcanka je napisao/la:mrki ce i umrijet i tamo ce ganjat zene [To funny.gif]
Pa nisam ja kao drugi, koji teže ka ovom il onom bogatstvu , mene samo žene zanimaju [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Ko su oni ?

#6 Post Postao/la selma24 »

Mrki62 je napisao/la:
Brcanka je napisao/la:mrki ce i umrijet i tamo ce ganjat zene [To funny.gif]
Pa nisam ja kao drugi, koji teže ka ovom il onom bogatstvu , mene samo žene zanimaju [muzikafo1.gif]

Pa zar ti nije dosta ta jedna bolan.... [eusa_think.gif]
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ko su oni ?

#7 Post Postao/la mrki62 »

Selma24 je napisao/la:
Pa zar ti nije dosta ta jedna bolan.... [eusa_think.gif]
Ma nije to problem, ja samo želim udovoljiti i onim ženama, za koje znam da ih svrbi,........... zašto ih ne bih počešao , zašto ne bih zaradio sevapa [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Ko su oni ?

#8 Post Postao/la selma24 »

Haha pa dobro ali mislis ti , da te pojedine zenice zele/ cekaju da ih ti poceses?? Zar njima nije bolje da ih neki momak/covjek cese koji nije ozenjen? ! [eusa_think.gif] mislim nijedna koja ima malo u mozgu nebi to sebi dozvolila.... zasto da je glava boli??
Kad ih ima fala bogu ...neozenjenih!! Ali oke vratimo se na temu hihi [icon_e_ugeek.gif]
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ko su oni ?

#9 Post Postao/la mrki62 »

Pa eto, ja sam postavio temu i opisao sam većinu muslimana, koji sve ono radi - što sam opisao a ujedno su i takvi, kao što si ti, jer nesvjesno pravdaš njih sa tumačenjem pogrešnog shvatanja.
Ti si tako navikla a ja nisam, meni su i druge žene drage , za razliku od onih muslimana, koje pominjem u temi , ja to javno priznam i ne lažem kao oni, ja priznam da sam takav [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Ko su oni ?

#10 Post Postao/la selma24 »

Mrki62 je napisao/la:Pa eto, ja sam postavio temu i opisao sam većinu muslimana, koji sve ono radi - što sam opisao a ujedno su i takvi, kao što si ti, jer nesvjesno pravdaš njih sa tumačenjem pogrešnog shvatanja.
Ti si tako navikla a ja nisam, meni su i druge žene drage , za razliku od onih muslimana, koje pominjem u temi , ja to javno priznam i ne lažem kao oni, ja priznam da sam takav [muzikafo1.gif]
Hihi mrki nisi u pravu... jer svatam js tebe bolan !!! A nepravdam ja nikoga, nek radi ko sta hoce i kako hoce.. nego demi odgovori jos na jedno pitanje ako moze?; jel i tvoja zena smije da se provodi sa ostalim ljudima?? Ili bolje receno da se pocese kao sto ti kazes? Bil to bilo uredu za tebe??? Nemoj me pogresno da svatis, nego zanima me ako ti volis zene dali tvoja zena ima tu mogucnost? ?
slika

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ko su oni ?

#11 Post Postao/la vihor »

I ova tema se moze shvatiti kao akt mrznje prema jednoj vjerskoj skupini i nij e ni cudo da te ignorisu na svakoj stranici zbog tvog lupanja

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Ko su oni ?

#12 Post Postao/la selma24 »

Vihor je napisao/la:I ova tema se moze shvatiti kao akt mrznje prema jednoj vjerskoj skupini i nij e ni cudo da te ignorisu na svakoj stranici zbog tvog lupanja
Zbog mog lupanja??
slika

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ko su oni ?

#13 Post Postao/la vihor »

Selma dusice moja, ne radi se o tebi
Cmokic za tebe [smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif] [smileyheartbounceqy7.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ko su oni ?

#14 Post Postao/la mrki62 »

Selma24 je napisao/la: jel i tvoja zena smije da se provodi sa ostalim ljudima?? Ili bolje receno da se pocese kao sto ti kazes? Bil to bilo uredu za tebe??? Nemoj me pogresno da svatis, nego zanima me ako ti volis zene dali tvoja zena ima tu mogucnost? ?
Moja žena je vlasnik svoga tijela a ne ja - kakvo ti je to pitanje [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ko su oni ?

#15 Post Postao/la mrki62 »

Vihor je napisao/la:I ova tema se moze shvatiti kao akt mrznje prema jednoj vjerskoj skupini i nij e ni cudo da te ignorisu na svakoj stranici zbog tvog lupanja
Kao akt mržnje ?
Po čemu , daj primjer , ako ikako može.
A mogu ja malo i pojasniti,............ svi oni što su pobjegli iz ovih il onih razloga iz države gdje su rođeni, oni se danas nalaze u državama gdje im je fino al opet im fali neki qurac, pa žele ovo , pa žele ono i to na način , da se uredi država kao ona iz koje su pobjegli - otišli.
E sad, ako bi se kojim slučajem i desilo , da se država uredi po njihovom ukusa, putem logike ta ista država više ne bi bila dobra ( kao i ona iz koje su došli ) i oni bi opet tražili način da odu u neku državu , koja nema takvog uređenja pa onda bi OPET težili ka tome, da se uređuje država na način kao što sam već opisao.
Dakle, pročitaj još jednom i ako ikako može, de opiši fino, da svi vide gdje to ja pružam, na koji način to ja pružam mogućnost da se shvati kako mržnja prema jednoj skupini.
Eto , po mom si i ti jedan od mnogih , koji krivi druge, upravo kao u samom uvodu , gdje sam lijepo opisao.
A ako ti misliš da je to uvreda, pa pojasni fino , da svi vide u čemu je to štos.
Ne bježim ja od odgovornosti al se stječe dojam i to iz opravdanih razloga da ja nisam dio vaše jednoumne politike.
Ja volim svojom glavom misliti i ni u snu ne želim biti rob nečijih sumanutih ideja a to se upravo vidi u mnogim zatočenicima nacio il vjerskih fanatika.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori