Najgori chater

ovde mogu ne clanovi kanala #bol-chat pisati sugestije, kritike itd.
Poruka
Autor/ica
Avatar
SpencerHill
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 Aug 2015 10:17
Lokacija: Livada

Najgori chater

#1 Post Postao/la SpencerHill »

Dakle,nakon vise od dvije godine svakodnevnog boravka na chatu,odlucio sam da otvorim temu najgori chater,ovdje je nisam pronasao.Imao bi stosta napisati o tome,ali pustit cu prvo druge da iskazu svoje misljenje sto se tice toga.Ovo je vazno prvenstveno zbog toga da ostali chateri imaju pravo da znaju kakav je ko,i to se prvenstveno tice chatera na JAVI.Dakle ovo nije tema najbolji chater,nego NAJGORI chater.Da cujem vase misljenje sto se tice toga
I Believe Whatever Doesn't Kill You Simply Makes You...STRANGER!

Avatar
SpencerHill
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 Aug 2015 10:17
Lokacija: Livada

Re: Najgori chater

#2 Post Postao/la SpencerHill »

Ok,evo bicu ja prvi koji ce probiti led,posto sam otvorio ovu temu red je da ja prvi kazem.Dakle broj jedan naravno zauzima NIDAL,ili pod nickom NETWORK,zasto?odakle da krenem...dok je sada obicni chater(dojucerasnji operater),saznao sam mnoge stvari o njemu,kao npr da je na javi iole normalan(iako namece svima svoje misljenje kao jedino ispravno),dok je na pvt sasvim druga osoba,javljalo mi se par osoba sa kojima sam jako blizak,i koje su mi pisale da Network im pise svakave gadosti,da ih ucjenjuje sa svakavim glupostima itd.druga stvar,ima takav stav,da misli da je samo on upravu,i nije spreman podrzati tudje misljenje,i zbog takvih gluposti sam dobijao redovno ban od njega jer mu nisam uspio objasniti neke stvari,za koje on tvrdi da su uredu,dok ja pouzdano znam da nisu.primjeri sa drugim chaterima ista stvar,ljudi ga pokusavaju ubijediti u jedno on u drugo,i kad vise ne moze izdrzati onda ban.sada kada je obican chater,to sve isplivalo na vodu.stekao je mnogo "neprijatelja" na chatu,bas zbog svog ponasanja,i njegovog uvjerenja da je on najpametniji,da su sve zene iste(da ne kazem u originalu),da su ovdje na chatu zene bez zivota,licno mene olajavao da sam na zeninoj grbaci,to jest da moja zena radi do 17h i onda se ja iskljucim sa chata kad ona dodje sa posla...jos gomila gluposti,ali mislim da ce se mnogi sloziti sa mnom.dakle,moj broj 1 je nick NETWORK.ostali nadam se da ce te iznijeti svoje misljenje po pitanju ovoga,izvolite,pisite.Do citanja [smileypopcornbw8.gif]
I Believe Whatever Doesn't Kill You Simply Makes You...STRANGER!

Jasmina1989
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 09 Dec 2016 13:49

Re: Najgori chater

#3 Post Postao/la Jasmina1989 »

U potpunosti se slažem sa tobom Hille.

Najgori chater je svakako Nidal ka Network. Toliko zlobe, i toliko različitih psihoza kod jedne osobe još nisam vidjela.

[evojele9.gif]

Avatar
SpencerHill
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 Aug 2015 10:17
Lokacija: Livada

Re: Najgori chater

#4 Post Postao/la SpencerHill »

Jasmina1989 je napisao/la:U potpunosti se slažem sa tobom Hille.

Najgori chater je svakako Nidal ka Network. Toliko zlobe, i toliko različitih psihoza kod jedne osobe još nisam vidjela.

[evojele9.gif]
ok hvala Jasmina na odgovoru,mada sam mislio da ces navesti neke licne razloge zasto je to tako,ali svakako postujem tvoje misljenje,a jos vise,istog smo misljenja [eusa_think.gif]
I Believe Whatever Doesn't Kill You Simply Makes You...STRANGER!

Avatar
CoCoBryce
Pocetnik
Postovi: 19
Pridružen/a: 26 Jan 2012 16:04
Lokacija: na drvetu banane :P

Re: Najgori chater

#5 Post Postao/la CoCoBryce »

Erlanger, nidal, dany, hill, zvizgonja, jaca, ciganka, raske, ma svi me nervirate dabogda vam tetka rodila shisharku!
I'm multi-talented: I can talk and piss you off at the same time.

Jasmina1989
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 09 Dec 2016 13:49

Re: Najgori chater

#6 Post Postao/la Jasmina1989 »

CoCoBryce je napisao/la:Erlanger, nidal, dany, hill, zvizgonja, jaca, ciganka, raske, ma svi me nervirate dabogda vam tetka rodila shisharku!
Haha :D. Zasto ja? Dabogda ti nos narastao! Ne vazi post ako nemas jake argumente :D!

Avatar
SpencerHill
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 Aug 2015 10:17
Lokacija: Livada

Re: Najgori chater

#7 Post Postao/la SpencerHill »

CoCoBryce je napisao/la:Erlanger, nidal, dany, hill, zvizgonja, jaca, ciganka, raske, ma svi me nervirate dabogda vam tetka rodila shisharku!
Argumenti CoCo argumenti...vidis kako sam ja gore fino obrazlozio [muzikafo1.gif]
I Believe Whatever Doesn't Kill You Simply Makes You...STRANGER!

Avatar
CoCoBryce
Pocetnik
Postovi: 19
Pridružen/a: 26 Jan 2012 16:04
Lokacija: na drvetu banane :P

Re: Najgori chater

#8 Post Postao/la CoCoBryce »

Ta che mi argument da vas hejtam, crknite boni.
Zezate me da sam nosat, srkletite me svaki dan, jaca mi tura pederske v hostove, cigaanka me provocira za crvene gace, zabe i raske me zezaju za idu, ma umriteeeeeee! :D
Nego ozb sad, ta che mi argument za nidala i erlangera kad sami sve kazu o svojoj psihi i ponasanju :D
Sjecam se vremena kad je nidal bio animin satelit pa lagao okolo da sam tukao mater, da sam od oca krao njako zlato, da sam izlazio u novinama radi toga ahahahaha, mislim haj ok sve al kako da ukradem zlato od oca ako nisam cojka vidio u zivotu triput :lol: :lol: :lol:
Erlanger sta rec, sve znate :lol:
Et jos bi dodao i animu psihozu.
Sve u svemu veselo je na chatu, bolesti i ludjaka nikad ne fali :lol:
I'm multi-talented: I can talk and piss you off at the same time.

Bot
Pocetnik
Postovi: 11
Pridružen/a: 15 Jan 2013 14:35

Re: Najgori chater

#9 Post Postao/la Bot »

naJgori [icon_e_ugeek.gif] tesko pitanje [icon_peace.gif]

Avatar
Zvizgonja
Pocetnik
Postovi: 10
Pridružen/a: 09 Dec 2016 16:38

Re: Najgori chater

#10 Post Postao/la Zvizgonja »

khm,
Na prvom mjestu da pozdravim svekoliko pucanstvo na ovoj temi i ujedno da napisem Coci da sam mu sredio novi angazman. U Alan Fordu ce glumit' umjesto Bob Rocka. [eusa_clap.gif]

Sto se chata, odnosno najgoreg chatera tice, mislim da su problematicni svi oni koji chat pomijesaju ili zamijene s privatnim zivotom. To je svakako fenomen za izucavanje na nekim visim, medicinskim ustanovama i instancama. Za vrijeme svog, evo sad ce biti vec sestomjesecnog ucesca i supljiranja na chatu, primjetio sam odredjen broj onih koji chat smatraju nekim svojim vlasnistvom. Konkretno, vec pomenuti nick Network me u poceku kao nesto pokusao "zalijepiti", ali ti njegovi pokusaji su zavrsili kao igra pikada meHko raskuhanom spagetom. [eusa_wall.gif]

Ipak i pored toga ne bih njega okarakterisao najgorim chaterom. Po meni je, recimo, Ledena ubjedljivo najgora chaterka.
Zadnja izmjena: Zvizgonja, dana/u 09 Dec 2016 16:59, ukupno mijenjano 1 put.

Bot
Pocetnik
Postovi: 11
Pridružen/a: 15 Jan 2013 14:35

Re: Najgori chater

#11 Post Postao/la Bot »

Zvizgonja je napisao/la:khm,
Na prvom mjestu da pozdravim svekoliko pucanstvo na ovoj temi i ujedno da napisem Coci da sam mu sredio novi angazman. U Alan Fordu ce glumit' umjesto Bob Rocka. [eusa_clap.gif]

Sto se chata, odnosno najgoreg chatera tice, mislim da su problematicni svi oni koji chat pomijesaju ili zamijene s privatnim zivotom. To je svakako fenomen za izucavanje na nekim visim, medicinskim ustanovama i instancama. Za vrijeme svog, evo sad ce biti vec sestomjesecnog, ucesca i supljiranja na chatu, primjetio sam odredjen broj onih koji chat smatraju nekim svojim vlasnistvom. Konkretno, vec pomenuti nick Network me u poceku kao nesto pokusao "zalijepiti", ali ti njegovi pokusaji su zavrsili kao igra pikada meHko raskuhanom spagetom. [eusa_wall.gif]

Ipak i pored toga ne bih njega okarakterisao najgorim chaterom. Po meni je, recimo, Ledena ubjedljivo najgora chaterka.

samo sest mjeseci [Happy.gif] bjezi dok je vrijeme :lol:

Avatar
SpencerHill
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 Aug 2015 10:17
Lokacija: Livada

Re: Najgori chater

#12 Post Postao/la SpencerHill »

Zvizgonja je napisao/la:khm,
Na prvom mjestu da pozdravim svekoliko pucanstvo na ovoj temi i ujedno da napisem Coci da sam mu sredio novi angazman. U Alan Fordu ce glumit' umjesto Bob Rocka. [eusa_clap.gif]

Sto se chata, odnosno najgoreg chatera tice, mislim da su problematicni svi oni koji chat pomijesaju ili zamijene s privatnim zivotom. To je svakako fenomen za izucavanje na nekim visim, medicinskim ustanovama i instancama. Za vrijeme svog, evo sad ce biti vec sestomjesecnog ucesca i supljiranja na chatu, primjetio sam odredjen broj onih koji chat smatraju nekim svojim vlasnistvom. Konkretno, vec pomenuti nick Network me u poceku kao nesto pokusao "zalijepiti", ali ti njegovi pokusaji su zavrsili kao igra pikada meHko raskuhanom spagetom. [eusa_wall.gif]

Ipak i pored toga ne bih njega okarakterisao najgorim chaterom. Po meni je, recimo, Ledena ubjedljivo najgora chaterka.
Bob Rock ce mu definitivno zavidjeti na tome Zvizgonja..sto se tice teme,drago mi je da iznosite svoja misljenja,a sada cu citirati jednog naseg estradnog umjetnika,to se naravno odnosi na chatera zbog kojeg sam i otvorio ovu temu... "zacementirao je sebe na estradi bolchata",nema sta [cool.gif]
I Believe Whatever Doesn't Kill You Simply Makes You...STRANGER!

Avatar
Zvizgonja
Pocetnik
Postovi: 10
Pridružen/a: 09 Dec 2016 16:38

Re: Najgori chater

#13 Post Postao/la Zvizgonja »

Imam par prijedloga u cilju poboljsanja transparentnosti teme, koja stvarno obecava da bude na nivou teme o poznatom estradnom umjetniku koji je zacementirao svoje mjesto na zvjezdanom nebu bh. estrade :D.

1. Mozda bi uvodni post mogao azurirati imenima, odnosno nickovima do sada pomenutih chatera, tek toliko da se zna.
Recimo ovako:
- Network - Nidal (predlagac: SpencerHIll, CocoRinoLaringolog...)
- Ledena (predlagac: Zvizgonja)

Itd...

2. U cilju sto kvalitetnije rasprave na temi predlazem da se svi pomenuti obavijeste putem privatnih poruka na chatu da su nominovani za najgore chatere te da, ako nista drugo, onda barem prate temu. Zanimljvo bi bilo da se svi ovi "kandidati" jave, pa da na jedan malo drugaciji nacin od onog na koji su navikli na chatu diskutujemo o svemu :)

Avatar
cigankaa
Pocetnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 09 Dec 2016 21:30

Re: Najgori chater

#14 Post Postao/la cigankaa »

Hy people..


Pa sto reci,, morala sam se nanovo prijaviti [oha.gif] , ipak je forum moja prva prava ljubav a tema je pa eto moglo bi se reci vrlo zanimljiva i trendy za aktivne chatere [Happy.gif]

Definitivno sam stava da je chat fino mjesto za druzenje do onog trena kada individua uzima u ruke pravdu izigravajuci tiranina iza maske jadnog, ne izgradjenog insana,punog kompleksa nize vrijednosti, te u virtualnom svijetu pokusava nadograditi dio koji je izgubio negdje tamo..dok su ga drugi maltretirali i stvorili ono sto se danas kaze ljudsko dno.. Zapravo,zalosno je kad pogledas koliko ljudi ispoljavaju svoje frustracije putem slova..izigravajuci velicine tamo gdje ustvari i ne bi trebali [smile.gif]

A dragi moji zar to nije zapravo za zaliti ?

Postavila sam sebi to pitanje nekoliko puta ,posto sam se i sama nasla u raljama azdaja koji rigaju vatru a plamena nema..
Itako razmisljajuci dodjoh do zakljucka da takve ljude naprosto treba izbjeci..jer znate onu krilaticu "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima,prvo ce vas spustiti na svoj nivo, a onda vas dotuci s iskustvom ".. i zaista je tako..

Govorim dakako iz svog iskustva [laugh.gif]

No,lako je meni sada tumaciti chat i nedojebane neandertalce iz ove perpspektive izgradjene chaterke... [laugh.gif] koja ponekad manipulacijom dolazi do karaktera drugog chatera [laugh.gif] no bilo je perioda kada bih zaista uputila kritiku nadleznim organima za sankcije istih..
Cesto bezuspjesno..a bas tu bih ja postavila pitanje Zasto se dozvoljava "takvim" likovima koristenje chat usluge.. Treba ih naprosto sankcionirati [smile.gif]
Ne mozes dozvoliti da ucestalo ugnjetavanje preraste u zlostavljanje prozivajuci obitelji, djecu, muzeve, zene i sl.i mjesati chat sa realnim zivotom chatera.
Jer, Mi Jesmo Chateri !!! I tu je tocka.

No da se vratimo na temu..Nidal..definitivno se pokazao kao osoba koja toliko ima zlobe u sebi..da se zapitas da li je uopce moguce da je nesto tako sivo i crno u nekom covjeku..Naprosto se istice u masi zajedljivih chatera i smatram da mu pripada titula najgoreg chatera.

No nismo mi ni drugi cvijecke da se razumijemo..no ipak imam osjecaj da se iza nas krije "dusa" koju ja kod njega nikako nisam uocila..sto je zapravo u jednu ruku jako zalosno [huh.gif]
Na najgori moguci nacin spreman je dolaziti do informacija i baviti se tudjim zivotom a pri tom zanemarujuci vlastiti..
No zadnje vrijeme primjecujem da se "mjenja" sa ne toliko ucestalim ispadima, koje bira kada nema operatera recimo..

I na kraju..nitko od nas nije idealan chater, svi mi imamo svojih prenosa, losih, dobrih dana pa i strana no u globalu ono sto je meni bitno jest ne dirati druge u onoj mjeri koja prerasta u svakodnevno maltretiranje na chatu. [smile.gif]


p.s. Ljudima je daleko lakse upravljati preko njegovih poroka nego preko vrlina [laugh.gif]

Avatar
Zvizgonja
Pocetnik
Postovi: 10
Pridružen/a: 09 Dec 2016 16:38

Re: Najgori chater

#15 Post Postao/la Zvizgonja »

Pretvori se tema u kuknjavu na tog nekog Nidala [icon_ballbounce.gif]

Aii hajde de. Svakome po zaslugama :roll:

Zaključano