Najgori chater

ovde mogu ne clanovi kanala #bol-chat pisati sugestije, kritike itd.
Poruka
Autor/ica
Jasmina1989
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 09 Dec 2016 13:49

Re: Najgori chater

#46 Post Postao/la Jasmina1989 »

SpencerHill je napisao/la:
Jasmina1989 je napisao/la:
Zvizgonja je napisao/la:Vjerujem da ce, ukoliko ostane pod zastitom kakvu sada uziva od @Jaca (sto me negativno iznenadilo i razocaralo) ostalima koji pretenduju na ovaj "laskavi naslov" biti tesko da se nose s idiotizmom koji ispoljava doticna osoba.
What the hell Zvizgo?! Hm... nešto skroz sasvim drugo je bilo u pitanju, nikakva zaštita ili šta slično.

Žao mi je, čak i krivo što si to sve na takav način protumačio.
Onda sam i ja krivo tumacio...jer kad napisem izbaci ga jer ne vrijedja samo mene nego i ostalu raju,a ti napises "stavi ga na ignore",pa onda sticemo dojam da je u pitanju zastita..takav chater i ne zasluzuje da chata na bosnia,ne iz licnih razloga,nisam samo ja u pitanju nego i ostali chateri,koje vrijedja ponizava psuje i slicno

Za njega sam ti rekla da ga stavis na ignore? ;) Divno!

Ako bi se vodili tvojom politikom Hille, onda bi na chatu ostalo maksimalno 10 korisnika.

Peace.

Bot
Pocetnik
Postovi: 11
Pridružen/a: 15 Jan 2013 14:35

Re: Najgori chater

#47 Post Postao/la Bot »

meni ova Jasmina sumnjiva praVo kao neki ubaceni spijun [muzikafo1.gif]

Jasmina1989
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 09 Dec 2016 13:49

Re: Najgori chater

#48 Post Postao/la Jasmina1989 »

Alfa_ je napisao/la:meni ova Jasmina sumnjiva praVo kao neki ubaceni spijun [muzikafo1.gif]
Radim za Igija xD.

Avatar
SpencerHill
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 Aug 2015 10:17
Lokacija: Livada

Re: Najgori chater

#49 Post Postao/la SpencerHill »

Onda sam i ja krivo tumacio...jer kad napisem izbaci ga jer ne vrijedja samo mene nego i ostalu raju,a ti napises "stavi ga na ignore",pa onda sticemo dojam da je u pitanju zastita..takav chater i ne zasluzuje da chata na bosnia,ne iz licnih razloga,nisam samo ja u pitanju nego i ostali chateri,koje vrijedja ponizava psuje i slicno[/quote]


Za njega sam ti rekla da ga stavis na ignore? ;) Divno!

Ako bi se vodili tvojom politikom Hille, onda bi na chatu ostalo maksimalno 10 korisnika.

Peace.[/quote]
jesi,kad si onaj dan banovala erlangera,franko je ostao na chatu rekao sam ti da ga banujes a ti si mi rekla imas ignore.politika je ta da trebas kao operater da maknes provokatore,to jest one koji vrijedjaju vecinu,ne mene samog,nego vecinu,da ne bude eto da se samo mene tice
I Believe Whatever Doesn't Kill You Simply Makes You...STRANGER!

Avatar
Zvizgonja
Pocetnik
Postovi: 10
Pridružen/a: 09 Dec 2016 16:38

Re: Najgori chater

#50 Post Postao/la Zvizgonja »

Jasmina1989 je napisao/la:
Zvizgonja je napisao/la:Vjerujem da ce, ukoliko ostane pod zastitom kakvu sada uziva od @Jaca (sto me negativno iznenadilo i razocaralo) ostalima koji pretenduju na ovaj "laskavi naslov" biti tesko da se nose s idiotizmom koji ispoljava doticna osoba.
What the hell Zvizgo?! Hm... nešto skroz sasvim drugo je bilo u pitanju, nikakva zaštita ili šta slično.

Žao mi je, čak i krivo što si to sve na takav način protumačio.
Jaci,
Protumacio sam onako kako mi je napisano. Ono sto je prethodilo postu koji sam napisao desavalo se prije nego sto si ti dosla na chat. Znaci, onaj idiot, ne mogu drugacije da ga nazovem, frank ili franko, otvoreno je psovao svakome ko se javio na javi. Iskoristio je, kreten, "rupu u zakonu" pa je pisao izraze poput "je*bemti mater,, pi*ko, k*rvo..." i tome slicno, a sve koristeci njemacke ili turske znakove koje skripta ocigledno ne prepoznaje i ne izbacuje ga. Ja sam ga uspio nasamariti i dobio je kick, a kad se vratio (a i ja kasnije) i nakon provokacije koju mi je uputio ti se meni obracas i pises da se smirim?!?

Pazi,
ne shvatam nista od ovoga osobnim, ali ne podnosim toliku kolicinu ljudske gluposti na jednom mjestu, odnosno iskazivanja slabosti koje se ocituje u "argumentovanju psovkama". Na chat u globalu gledam kao na video-igricu, u ovom slucaju smo se HiLj i ja igrali s Cocinim nosom :D uglavnom...i ako mi dodje onakav spamer i pocne mi se kenjat' u ceif, a vi to sve normalno gledate kao da se nista ne desava - e onda jbg. Dok je takve politike necu se ni ja igrati vala.

P.S. Nanese li vjetar kakvih oblaka nad Dezelu? :P

Jasmina1989
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 09 Dec 2016 13:49

Re: Najgori chater

#51 Post Postao/la Jasmina1989 »

Zvizgonja je napisao/la:
Jasmina1989 je napisao/la:
Zvizgonja je napisao/la:Vjerujem da ce, ukoliko ostane pod zastitom kakvu sada uziva od @Jaca (sto me negativno iznenadilo i razocaralo) ostalima koji pretenduju na ovaj "laskavi naslov" biti tesko da se nose s idiotizmom koji ispoljava doticna osoba.
What the hell Zvizgo?! Hm... nešto skroz sasvim drugo je bilo u pitanju, nikakva zaštita ili šta slično.

Žao mi je, čak i krivo što si to sve na takav način protumačio.
Jaci,
Protumacio sam onako kako mi je napisano. Ono sto je prethodilo postu koji sam napisao desavalo se prije nego sto si ti dosla na chat. Znaci, onaj idiot, ne mogu drugacije da ga nazovem, frank ili franko, otvoreno je psovao svakome ko se javio na javi. Iskoristio je, kreten, "rupu u zakonu" pa je pisao izraze poput "je*bemti mater,, pi*ko, k*rvo..." i tome slicno, a sve koristeci njemacke ili turske znakove koje skripta ocigledno ne prepoznaje i ne izbacuje ga. Ja sam ga uspio nasamariti i dobio je kick, a kad se vratio (a i ja kasnije) i nakon provokacije koju mi je uputio ti se meni obracas i pises da se smirim?!?

Pazi,
ne shvatam nista od ovoga osobnim, ali ne podnosim toliku kolicinu ljudske gluposti na jednom mjestu, odnosno iskazivanja slabosti koje se ocituje u "argumentovanju psovkama". Na chat u globalu gledam kao na video-igricu, u ovom slucaju smo se HiLj i ja igrali s Cocinim nosom :D uglavnom...i ako mi dodje onakav spamer i pocne mi se kenjat' u ceif, a vi to sve normalno gledate kao da se nista ne desava - e onda jbg. Dok je takve politike necu se ni ja igrati vala.

P.S. Nanese li vjetar kakvih oblaka nad Dezelu? :P
Ponovit cu ti opet Zvizgeru, nisi dobro protumacio.

Ali kako god zelis, postujem svaku odluku .

Ima oblaka, milina ^^ .

Bot
Pocetnik
Postovi: 11
Pridružen/a: 15 Jan 2013 14:35

Re: Najgori chater

#52 Post Postao/la Bot »

ban Jasminu samo zajebava na forumu [smileycrushhx9.gif]

Tisina
Pocetnik
Postovi: 7
Pridružen/a: 03 Dec 2010 17:15

Re: Najgori chater

#53 Post Postao/la Tisina »

Sve se nesto pitam zasto postoje ignori, meni ko smeta i nepricam snjim i resen problem, a ima i gorih od naseg Nidala samo se kriju i psuju po privatima, tako da je najbolje resenje za sve klik / ignore i reseno [evojele9.gif]

Zaključano