Hitno potreban savjet sta uraditi u ovoj situaciji

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Odgovori
Poruka
Autor/ica
boltic
Pocetnik
Postovi: 1
Pridružen/a: 12 Mar 2020 19:31

Hitno potreban savjet sta uraditi u ovoj situaciji

#1 Post Postao/la boltic »

Moja mala sestrica (8 mjeseci) koja se operisala prije 3 dana, operisala je srce, operiacija je prosla dobro, drugi, treci dan, sve je bilo bolje i bolje, dok danas, skinuli je sa aparata i sat vremena poslje su nam dojavili da je moja mala sestrica preselila na drugi svijet, ipak ja mislim da je i to greskom doktora, jer je sa djetetom bilo sve u redu, bar su nam tako govorili... Sad sta je stvar, prije 4 godine, trebala sam imati brata, ali je poslje 3 dana i on preselio, majka je to jedva podnjela, kao i svaka druga sto bi, ja razumijem to, ali opet podnjela je bolje nego sto ce ovu sitaciju podnjeti. Otac i majka su u bolnici trenutno i trebaju mi neki savjeti sta da radim kako bih majci pomogla da preboli to, ja razumijem da je to velika bol, i necu spominjati sebe i svoje psihicko stanje trenutno jer mi je ipak bitnije da njoj bude bolje nego meni, jer je zena ipak u godinama i ne znam kako ce to psihicki izdrzati. Molim vas neki hitni savjeti sta da uradim, kako da joj pomognem, kome da se obratim, gdje da je vodim, jer njeno psihicko stanje je nestabilo. Hvala svima

Odgovori