Kak ne zaplakati......

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#2 Post Postao/la ra-ja »

zaplacem.............kada gledam ljubavni film sa losim krajem
..........................kada citam neku tesku knjigu
.........................kada me povredi osoba do koje mi je stal
..........................kada me uvredi prijatelj
..........................kada gledam golgote rata
,--------------------kada me neka draga osoba zaboravi i nejavi se dugo
..........................kada mi je neko drag jako bolestan
..........................kada vidim da je neko gladan
toliko od mene a ima jos toga :(

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

Re: Kak ne zaplakati......

#3 Post Postao/la mala-plava21 »

Srculenculence je napisao/la:.....eh...ovak...ne¹ sam razmi¹ljala...ja kad sam povrijeðena,kad me povrijedi osoba koju volim....ja plaèem non-stop...pa sad...ba¹ me zanima,ak neko zna kak oèvrsnuti,ne biti tak krhak....ili to samo sami mi mo¾emo postiæi....?!
Jako rijetko placem kada nekoga izgubim(smrtni slucaj) tu nadoknadim
sve sto nism plakala do tada :(
Placem kada gledam nesretnu osobu koju volim(nesretnu radi bolesti takve stvari ne radi tuge)

Razlog je jer ocvrsnes bar je takav slucaj kod mene jako sam
inace emotivna i znala sam pustit suzu kad god bi bila tuzna,
koliko sam primjetila ima takvih dosta ovdije
Uglavnom jednog dana sam rekla sama sebi nema smisla
plakati i tugovati tako nista necu promijenit samo ce mi biti jos teze
a realno gledajuci dali netko tko nas ne voli zasluzuje nase suze i tugu?
Ma nema sanse da placem radi toga (to su najcesci razlozi zenskog plakanja)
Ma ako treba uzet cu vrecu i udarat je tri dana, trcat dok mi noge budu
htijele izdrzati ali nikad vise necu plakati radi tih stvari.
Kad mi dode tesko mislim na stvari koje imam zbog kojih mi je lijepo i dogadaje koji su me usrecivali NE ne placem vise. Niko nije vrijedan mojih suza i moje tuge takvo je stanje gledanja nastupilo kod mene i takvo ce i ostati. Samo si postavi pitanje dali zelis najljepse godine mladosti provesti svakodnevno placuci ili sa osmijehom na licu i postavi si pitanje hocu li sta na bolje promijenit sa tim suzama. Naravno da neces i nemaju smisla da krase tvoje prekrasno lice. [-X [-X
Od srca ti zelim da ti svaki dan prode sa osmijehom i da zaboravis kakav je osjecaj sa suzama u ocima ja jesam. Veliki pozdrav :wave:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#4 Post Postao/la Alyssa_ »

Ni jedna osoba ne zasluzuje tvoje suze, a oni koji zasluzuju nikad te nece navesti da places!!!!

...to sve kaze :)

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#5 Post Postao/la mala-plava21 »

Alyssa_ je napisao/la:Ni jedna osoba ne zasluzuje tvoje suze, a oni koji zasluzuju nikad te nece navesti da places!!!!

...to sve kaze :)

Imala sam predosjecaj da ces to napisati :chuckel: :chuckel: cmok
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#6 Post Postao/la Tourniquet »

Isplaci se i bice ti lakse....

Sta nas kosta par suza.. nista.. pa onda najbolje kad si tuzan plakati.. bolje to nego drzat sve u sebi... Jer bez obzira koliko to drzali u sebi jednom puknemo... A onda je bolje da se na vrijeme pomalo ispusemo..
I tu nema nish loshe...

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#7 Post Postao/la mala-plava21 »

ToUrNiQuEt je napisao/la:Isplaci se i bice ti lakse....

Sta nas kosta par suza.. nista.. pa onda najbolje kad si tuzan plakati.. bolje to nego drzat sve u sebi... Jer bez obzira koliko to drzali u sebi jednom puknemo... A onda je bolje da se na vrijeme pomalo ispusemo..
I tu nema nish loshe...
Postoje drugi nacini za ispoljit tugu osim suza,a neke placu svaki dan meni to nije normalno niti je ucinkovito, :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#8 Post Postao/la Tourniquet »

mala-plava21 je napisao/la:
ToUrNiQuEt je napisao/la:Isplaci se i bice ti lakse....

Sta nas kosta par suza.. nista.. pa onda najbolje kad si tuzan plakati.. bolje to nego drzat sve u sebi... Jer bez obzira koliko to drzali u sebi jednom puknemo... A onda je bolje da se na vrijeme pomalo ispusemo..
I tu nema nish loshe...
Postoje drugi nacini za ispoljit tugu osim suza,a neke placu svaki dan meni to nije normalno niti je ucinkovito, :baa:
Najbolje je kroz suze.. a sad ti sto svaki dan placu to je opet druga stvar.. njima treba dat po guzi pa da imaju razlog da placu i sve bi bilo k :P :P :P :P

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#9 Post Postao/la mala-plava21 »

ToUrNiQuEt je napisao/la:
mala-plava21 je napisao/la:
ToUrNiQuEt je napisao/la:Isplaci se i bice ti lakse....

Sta nas kosta par suza.. nista.. pa onda najbolje kad si tuzan plakati.. bolje to nego drzat sve u sebi... Jer bez obzira koliko to drzali u sebi jednom puknemo... A onda je bolje da se na vrijeme pomalo ispusemo..
I tu nema nish loshe...
Postoje drugi nacini za ispoljit tugu osim suza,a neke placu svaki dan meni to nije normalno niti je ucinkovito, :baa:
Najbolje je kroz suze.. a sad ti sto svaki dan placu to je opet druga stvar.. njima treba dat po guzi pa da imaju razlog da placu i sve bi bilo k :P :P :P :P

E da samo znas koliko takvih ima primio bi se za glavu, normalno zaplakati u teskom trenutku da ali to svakodnevno (valjda pubertet) ne ne ne [-X [-X nije normalno i u tome treba ocvrsnut
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#10 Post Postao/la Alyssa_ »

kako ono kazu......ehhmmm.......-- vishe placi manje pishaj--, mozda zato neki stoput na dan placu :chuckel:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#11 Post Postao/la Tourniquet »

mala-plava21 je napisao/la:
ToUrNiQuEt je napisao/la:
mala-plava21 je napisao/la: Postoje drugi nacini za ispoljit tugu osim suza,a neke placu svaki dan meni to nije normalno niti je ucinkovito, :baa:
Najbolje je kroz suze.. a sad ti sto svaki dan placu to je opet druga stvar.. njima treba dat po guzi pa da imaju razlog da placu i sve bi bilo k :P :P :P :P

E da samo znas koliko takvih ima primio bi se za glavu, normalno zaplakati u teskom trenutku da ali to svakodnevno (valjda pubertet) ne ne ne [-X [-X nije normalno i u tome treba ocvrsnut

nesto jeste... i normalno da nije normalno..

a da li je funkcionalna ta tvoja parola.. "Kad ti se place ti se nasmij od srca"??
samo tad se prikriva ono sto se stvarno osjeca

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#12 Post Postao/la mala-plava21 »

Da sada ne ulazim u detalje i ne bijezim previse s teme reci cu ti ovo.
Postoji nesto u mom zivotu zbog cega bi imala razloga plakati svaki dan i to opravdanih razloga i biti nizmjerno nesretna. Ali sam se trgnula i shvatila da mi je teze ako placem da tako samo ubijam psihicki sebe. Pocela sam gledati sirom otvorenih ociju i cijeniti sve sitnice oko sebe i one te pocnu jako usrecivati i radovati i borim se da ne placem. A moja parola dijeluje jer to je jedini nacin da ne budem nesretna jer neke stvari ne biras sam. Evo ako ces me uspijet shvatit.
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#13 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Kak ne zaplakati....................Budi musko :ballbounce:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#15 Post Postao/la Alyssa_ »

LAFF je napisao/la:Kak ne zaplakati....................Budi musko :ballbounce:

i mushkarci pojedini placu, koji imaju srca :wave:

Odgovori