Kak ne zaplakati......

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#31 Post Postao/la mrki62 »

Svi ne¹to o plaèu , pa da i ja malo :ballbounce:
Prvi put kad smo sa dragom sexali i zavr¹ili ona mene u oèi gleda i ka¾e ; joj ¹to ti ima¹ velike oèi ,......... na koga li su ?
Ma , to je bona meni od malena , kad sam bio mali ,......... ja sam samo plakao , plakao i plakao i tako su mi oèi narasle .
Ona se malo zamisli i reèe ; a za¹to nisi pi¹ao , pi¹ao ,........................ ni sad mi nije jasno ¹ta je s tim htjela reæ :wave:

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#33 Post Postao/la becanka »

mrki62 je napisao/la:Svi ne¹to o plaèu , pa da i ja malo :ballbounce:
Prvi put kad smo sa dragom sexali i zavr¹ili ona mene u oèi gleda i ka¾e ; joj ¹to ti ima¹ velike oèi ,......... na koga li su ?
Ma , to je bona meni od malena , kad sam bio mali ,......... ja sam samo plakao , plakao i plakao i tako su mi oèi narasle .
Ona se malo zamisli i reèe ; a za¹to nisi pi¹ao , pi¹ao ,........................ ni sad mi nije jasno ¹ta je s tim htjela reæ :wave:



Hahaha... :) ma legenda si...

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#34 Post Postao/la becanka »

:P
Zadnja izmjena: becanka, dana/u 06 Aug 2007 23:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#35 Post Postao/la mrki62 »

ekranka je napisao/la:puknut cu ko kokica :biggrin:

e stvarno si osvjezenje , cmok
Ti si jedina koja me razumije¹ - klikni http://youtube.com/watch?v=FsKs2DVxfZU& ... ed&search= :wave:

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#36 Post Postao/la becanka »

Kako nezaplakati, kada luk sjeckas... :D

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#39 Post Postao/la ra-ja »

kako neces zaplakati kada otkrijes da te prijatelji lazu.... :chuckel:

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#40 Post Postao/la danjel »

Ma svi smo mi nekada bar jednom u ¾ivotu zaplakali hehe,a iskren da budem i ja sam neka 2-3 puta u zadnje 3 god e sad da ne navodim razloge nema smisla ali jednostavno odem u sobu,pustim muziku,uzmem 1l vina i laganini sam...Ali sve je to vi¹ak nekih hormona hehe,ma toga se ne treba stiditi...Ne postoji niti jedna kap neke tekuæine da je èistija od kapi suze.... :huh:

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#41 Post Postao/la Bebuskaa »

Kako ne zaplakat,ja kao osoba kad mi je tesko isplacem se i bude mi lakse ,ali to radim potajno dok ovamo glumim neku snaznu osobu pred drugima,opt zavisi uo cemu se radi kad je u pitanju plakanje,,pred momkom nikad nebih zaplakala...never ever everr..... :P

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#43 Post Postao/la mrki62 »

melisa76 je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:Svi ne¹to o plaèu , pa da i ja malo :ballbounce:
Prvi put kad smo sa dragom sexali i zavr¹ili ona mene u oèi gleda i ka¾e ; joj ¹to ti ima¹ velike oèi ,......... na koga li su ?
Ma , to je bona meni od malena , kad sam bio mali ,......... ja sam samo plakao , plakao i plakao i tako su mi oèi narasle .
Ona se malo zamisli i reèe ; a za¹to nisi pi¹ao , pi¹ao ,........................ ni sad mi nije jasno ¹ta je s tim htjela reæ :wave:
8) strasano covjece,strasno!
konacno puse novi vjetar na bol-chatu,vrijeme je bilo da se malo izraci.Pokupit ces u kratko vrijeme simpatije svih cura koje vole dobar humor.Ludoooooooo,utjeces bolje na mene od kafetina!
Ma pusti ti ostale cure ,......... meni si dovoljna samo ti :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#45 Post Postao/la becanka »

Srculenculence je napisao/la:.......kak ne zaplakati kad ti se neko non-stop mije¹a u ¾ivot,i sve ti ru¹i????!!!! :(



Tako je [-(
Treba odmah cekic uzeti i izcekicati ga po glavi... :(

Odgovori