* Marke- odjeca; D&G, Gucci, Versace, Armani.....*

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

* Marke- odjeca; D&G, Gucci, Versace, Armani.....*

#1 Post Postao/la Alyssa_ »

shta mislite o odjecama koje su marke?
dali vi to nosite?

ja volim marke, ali nisam bash ono luda za njima...
n.pr. moj momak, njegov stil je Dolce & Gabbana, tj. cipele, patike, majice, kajshevi, torbe, sat itd........kod nas u oslu ima par takvih prodavnica gdje samo imaju marke odjeca, mislim onda na orginal naravno, ja u takve prodavnice nikad nisam unishla, jer me nije interesovalo, kad je preskupa odjeca, dok mome momku je tu unici ko n.pr. meni u obicnu recimo H&M....mislim mogu nosit i kupovat i ja to, ali necu, volim vishe pare dati na neshto drugo a ne na jednu stvar...


haj sad da cujem vas :wave:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#3 Post Postao/la Alyssa_ »

hehe, @EdeLa, dobra si :biggrin: :biggrin:
moja ljubav nosi sve od Di and Gi, jest skupa odjeca, ali on kaze da se najbolje osjeca u njoj, i shta god da obuce, nevidi se da je ta marka, mali slovima pishe, osim patike i to, vecinom sam ishla sa njim kad je kupovo i kada sam unishla u butikk, joj ko novi svijet koji nije za mene, josh kad sam cula cijenu za majicu, okrenula sam se oko sebe...
ali nek nosi ko shta hoce, morem i ja, ali nisam za to, jock [-X hehe....

@EdeLa, svidjaju mi se sada jedne patike, i kupila sam ih, reebok su, bijele i zlatno boja, zaljubila sam se i kupila ih, hehe....
ali sada mi se svidjaju jedne lace, levi`s su, ono poshiroke nisu uske, ono ko malo reperske ali nisu, a moram cekati platu i prvi, shmrc a hocu ih sada... :huh:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#5 Post Postao/la Alyssa_ »

EdeLa67_ je napisao/la:Patike mi lice odlicne!!! I ja sam htjela sebi tak nesh kupiti, na zlatnu boju, al shta ja znam, nisam :P
Levi's hlace su isto udobne, lijepe... Da mi je da radim u tvornici Levis'a/Reebok'a ili neke druge marke hehehee :chuckel:


jooj patike su haos, samo sam ih 2put obukla dosad, a ima mjesec kako sam ih kupila, bile malo poskupe a i bijele su :chuckel:


levi`s su mi cool te, zato shto nisu utegnute i neocrtaju puno guzice, hehe :blush: i pashu uz svu obucu :chuckel:

hehe, jooj i ja isto, ali et ipak sam frizerka, negdje barem ushparam, hehe :P

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#7 Post Postao/la Alyssa_ »

nema, kod nas su sve neke neznam ti nija...sve neke parfymelle koch, unique, bothern, christinas, chic itd.........

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#8 Post Postao/la ra-ja »

Kada kupujem odjecu nikada negledam koja je marka ...vise gledam kako mi odjeca stoji....da bude udobna.......
Znaci kupujem i markiranu i nemarkiranu odjecu i obucu koja mi odgovara...jer kada nesto nosim nenosim tiketu vec ugodjaj i ljepiotu u tome sto imama na sebi....... :huh:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#9 Post Postao/la Tourniquet »

Uopste nije bitno.. I nikad nisam pucao na markirano.. to mi je bezveze.. jer s tom markiranom odjecom osoba pokusava da postane nesto vise nego sto je... a ustari ostaje ista..

I nikad ne cjenim ljude po onom sto nose na sebi nego u sebi...


Jedina stvar koju sam ja imao markirano original jeste adidas patike... :P :P :P

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#10 Post Postao/la Alyssa_ »

ToUrNiQuEt je napisao/la:Uopste nije bitno.. I nikad nisam pucao na markirano.. to mi je bezveze.. jer s tom markiranom odjecom osoba pokusava da postane nesto vise nego sto je... a ustari ostaje ista..
aaha... :-k znaci ja ako nosim versace ili reebok ili nike, znaci ja hocu da postanem neshto vishe ili da se pushem?
ima raje shto nosi to, eto samo shto osjeca dobro u tome a ne da se pokaze :huh:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#11 Post Postao/la Tourniquet »

Alyssa_ je napisao/la:
ToUrNiQuEt je napisao/la:Uopste nije bitno.. I nikad nisam pucao na markirano.. to mi je bezveze.. jer s tom markiranom odjecom osoba pokusava da postane nesto vise nego sto je... a ustari ostaje ista..
aaha... :-k znaci ja ako nosim versace ili reebok ili nike, znaci ja hocu da postanem neshto vishe ili da se pushem?
ima raje shto nosi to, eto samo shto osjeca dobro u tome a ne da se pokaze :huh:
Osjeca se dobro jer se cini malo na vecem nivou nego ostali..
Stvar prestiza.... uglavnom

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#12 Post Postao/la Alyssa_ »

ToUrNiQuEt je napisao/la:
Osjeca se dobro jer se cini malo na vecem nivou nego ostali..
Stvar prestiza.... uglavnom

molim?hehe...okej moj momak je onda na vecem nivou, ja bi se trebala osjecat ko na malom nivou pored njega, haha :biggrin:
a i prijateljima, koji nose marke :chuckel:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#13 Post Postao/la Tourniquet »

Alyssa_ je napisao/la:
ToUrNiQuEt je napisao/la:
Osjeca se dobro jer se cini malo na vecem nivou nego ostali..
Stvar prestiza.... uglavnom

molim?hehe...okej moj momak je onda na vecem nivou, ja bi se trebala osjecat ko na malom nivou pored njega, haha :biggrin:
a i prijateljima, koji nose marke :chuckel:

pa vjerovatno...

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#15 Post Postao/la mala-plava21 »

ekranka je napisao/la:Nikad mi nisu bili jasni ti snobovi ,koji prezentiraju potpise,meni je bilo vazno da se dobro osjecam u tome sto nosim ,ap bilo to roba i s tezge :biggrin:
Otela mi rijec iz usta :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Odgovori