Samoca

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
Beksi
Pocetnik
Postovi: 18
Pridružen/a: 26 Aug 2007 02:00
Lokacija: Macedonia

#2 Post Postao/la Beksi »

u posljedno vjrme kod mene se pojavila neka monotonija samoca i dosadan zivot neznam razloge no pokusavam to sklonit nekako od sebe vise sam kuci pred racunarom rjetko uz drustvo i tako

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#3 Post Postao/la Mala_zaebana »

ee ne valja to :( ponekad me uhvati taj neki cudan osjecaj i jednostavno pozelim da se zatvorim u svoju sobu da ugasim mob da se tako rec iskljucim iz svega... i cudno ali posle toga nekako se i bolje osjecam ...
volim biti u drustvu ,izlaziti tak al dodje i vrijeme kada pozelim da me svi ostave malo na miru :)
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#4 Post Postao/la mala-plava21 »

Nikada se ne osjecam usamljeno bas kako si rekla kada sam i sama ne osjecam se sama jer mi misli vrludaju glavom i lijep je osjecaj kada vam je
usamljenost nepoznanica :D
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#6 Post Postao/la Alyssa_ »

da mije malo samoce, al jok
nemam kada, josh pogotovo kad sam pocela radt
nejam vremena za sebe :ballbounce:

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#9 Post Postao/la becanka »

bluesky je napisao/la:Kad te pocnu nervirati ljudi s kojima se svakodnevno vidjas-vrijeme je da se osamis!!! :ballbounce:


:thumbsup: slazem se stobom... :)

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#10 Post Postao/la Tourniquet »

Vecinom sam sam ,ali nisam usamljen. uvijek se nadje neko pa da se ne osjecas usamljeno.. NEkad sam se puno povlacio u sebe i bio stvarno usamljen ali to vrijeme je sada iza mene.. tako da sam sada rijetko kad usamljen..
A usamljenosti jednim dijelom i sam pridonosis.. ako se izoliras ili nesto slicno. a to ne biti dobro... :D bez obzira na situaciju uvijet trebas naci neki izlaz... a nikako ne treba da ti izlaz bude povlacenje u samocu.. Samoca nije bas dobar prijatelj.. Sa njom dolazi i lose raspolozenje, suze, tuga i sve ostalo..

Nikad ne treba biti sam... [-X [-X

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#11 Post Postao/la mala-plava21 »

lonely je napisao/la:ne osecam se osamen jer imam vas na forum :-) tako da nemam nikakvih problema sa samocom [-X :ballbounce:

A slatkica kako je to lijepo reko =D> =D> =D> =D>
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

#14 Post Postao/la italianboy15 »

Ja imam stvarno puno osoba oko mene i imam cak i voljenu osobu al eto opet ponekad mi dodje da se zatvorim u sobu i tako po jedno 2-3 stat neznam sto...Ja mislim usamljenost je dio nas znaci i kad smo u drustvu nekad se znam osjecat usamljenim... :ballbounce: :chuckel:
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#15 Post Postao/la ra-ja »

Neko puno casova provede sam pa mu je potrebno malo guzve.... :D
Tako neko ima puno momenata guzve pa pozeli mir i tisinu...... :-k

Mislim da je to sasvim normalno..... :)

Odgovori