Ispod haube

Automobili, motori... Oldtajmeri i najnoviji...

Poruka
Autor/ica
Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

#31 Post Postao/la Amigo_x »

To mije posao.....barem moram malo da znam :biggrin:

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#33 Post Postao/la Sabinam »

Ja sam cesto bila ispod haube dok sam imala peglicu, tj.pegla nema haubu nego onaj gepek odozada. Cesto ste me mogli vidjeti u vecernjim satima s lampicom kako pokusavam spojiti neke zice od struje koje su se stalno odpajale. Znala sam i skupljati djelove te pegle s ceste, jednom mi je prilikom otpao i taj gepek.Sada kada imam malo noviji auto ne radim na njemu nista skoro ali znam doliti ulje, vodu i vodu za pranje stakala, znam zamjeniti lampice i brisaèe, promjeniti gumu i mislim da je to dovoljno za jednu zenu, za neke mozda i previse.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#34 Post Postao/la mrki62 »

sabinaM je napisao/la:Ja sam cesto bila ispod haube dok sam imala peglicu, tj.pegla nema haubu nego onaj gepek odozada. Cesto ste me mogli vidjeti u vecernjim satima s lampicom kako pokusavam spojiti neke zice od struje koje su se stalno odpajale. Znala sam i skupljati djelove te pegle s ceste, jednom mi je prilikom otpao i taj gepek.Sada kada imam malo noviji auto ne radim na njemu nista skoro ali znam doliti ulje, vodu i vodu za pranje stakala, znam zamjeniti lampice i brisaèe, promjeniti gumu i mislim da je to dovoljno za jednu zenu, za neke mozda i previse.
Haha, smotko smotana,................. naði nekog mu¹kardinu , koji æe ti kontrolisati tijelo a i auto - prijatno s korisnim :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#35 Post Postao/la ra-ja »

Posto nisam neki sofer ...nista neznam popravljati na autu.....mislim da je mjesto i posao za muskarce....... :)

Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

#37 Post Postao/la Amigo_x »

Stalno sam ispod haube..vazda se nesto moze bolje napraviti ili staviti :biggrin:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#38 Post Postao/la belly_dancer »

et ja znam promjenit ulje i vodu za stakla ubacit..to je to..ako ce mi neko davat instrukcije..rado bi jos sta znala! :biggrin:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#39 Post Postao/la Megaskotica »

ja znam nazvat slep sluzbu ,uvjerih se danas :(

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#40 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

na jednom od sluzbenih vozila (olaksavajuca okolnost je da je bio auto novo i Geländer Jeep)
Nisam mogao da otvorim Tank poklopac
Bruka vrtio sam se par minuta,
unutra isto tako sve ispipao
Na kraju ipak se snasao slucajno otkrio da se treba da tank poklopac pritisne samo :glupost:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#42 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

taj hobi te moze skupo kostati :P
Prvo mogu te odshlepati vidim da si u DEU
i to po paragrafu gemäß 51 Abs. 2 zbog blokiranja drugih
kosta 50 Eur plus troskovi shlep sluzbe
Zadnja izmjena: ADMIN_BOL-CHAT.DE, dana/u 06 Apr 2008 23:25, ukupno mijenjano 1 put.

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#44 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

papaya je napisao/la:Ne blokiram ja nikoga :P
Ako je faca, moze par puta napred-nazad i izadje, samo se mora malo namucit 8)
aha propisano rastojanje je 30 cm :P
nemoj da na letis na nekog advokata
Zadnja izmjena: ADMIN_BOL-CHAT.DE, dana/u 06 Apr 2008 23:27, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori