Bosanska policija

Sve o Bosni i Hercegovini
Odgovori
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Bosanska policija

#1 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Dostavljeno EUPM-u ponasanje Policije na putevima BiH
Radi se o verbalnim uvredama od strane uniformisanih lica
Citat:''¹ta ima da raspravlja¹ sa njim,uzmi mu vozaèku odmah,vidi¹ da je neki KARINA©...



http://www.youtube.com/watch?v=e-h_4nukuO4

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Bosanska Policija

#2 Post Postao/la mrki62 »

LAFF je napisao/la:Dostavljeno EUPM-u ponasanje Policije na putevima BiH
Radi se o verbalnim uvredama od strane uniformisanih lica
Citat:''¹ta ima da raspravlja¹ sa njim,uzmi mu vozaèku odmah,vidi¹ da je neki KARINA©...



http://www.youtube.com/watch?v=e-h_4nukuO4
Veæ viðeno :D
©ta reæi nego da je policija previ¹e dobra, jer na zapadu ti nema¹ pravo ni iz auta izaæi a kamo li jo¹ da se kurèi¹ , izaziva¹ rijeèima i jo¹ snima¹ ,............. ima¹ pravo da odgovori¹ na moguæa postavljena pitanja a da raspravlja¹ NE.
U pojedinim dr¾avama izlazak iz auta tretiraju kao napad i tada se upotrebljava sila - oru¾je.
©ta bi to na¹a raja, a pogotovo taj razma¾eni ( ¹to je snimao ) ?
Policija je temelj dr¾ave i ako se policija ne mora po¹tovati - ko se onda mora ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#4 Post Postao/la danjel »

To je jo¹ davno isprièana prièa,mito i korupcija ali sla¾em se i da je policija limitirana u odreðenim dijelovima djelovanja na najni¾u moguæu granicu...Svjedok sam na desetine sluèajeva gdje policajcu psuju,vrijeðaju ga itd a on ne smije ni¹ta..
Ma brate mili opali mu dva tri ¹amara pa ako opet nastavi idemo u stanicu u ¹ok sobu..Èisto sumnjam da æe poslije takve procedure opet raditi isto...

Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

Re: Bosanska Policija

#5 Post Postao/la Amigo_x »

LAFF je napisao/la:Dostavljeno EUPM-u ponasanje Policije na putevima BiH
Radi se o verbalnim uvredama od strane uniformisanih lica
Citat:''¹ta ima da raspravlja¹ sa njim,uzmi mu vozaèku odmah,vidi¹ da je neki KARINA©...



http://www.youtube.com/watch?v=e-h_4nukuO4
Sreca pa nisam ja taj policajac...zavrsila bi ta kamera negdje.. :angry:
Predobri su nasi policajci :-k

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#6 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Dedo Selimoviæ iz Potoèara kod Srebrenice, koji se obratio na¹em tuzlanskom dopisni¹tvu, potvrdio je da ga je prije nekoliko dana u zgradi Policijske stanice u Bratuncu pretukao jedan od policajaca usljed èega je zadobio vidne povrede. Selimoviæ je nakon toga u ®ivinicama i Tuzli zatra¾io pomoæ ljekara, gdje je dobio ljekarsko uvjerenje o nanesenim povredama.

- Do¾ivio sam saobraæajnu nezgodu u kojoj sam na mjestu suvozaèa zadobio lak¹e povrede. Zajedno s vozaèem Sejdalijom Ja¹areviæem, koji je zadobio te¹ke povrede, u pratnji jednog policajca, kolima Hitne pomoæi prevezen sam u bolnicu u Zvorniku, a potom vraæen u Bratunac.

Taèno je da sam bio pod utjecajem alkohola, ali ne toliko da ne znam ¹ta se oko mene dogaða, tako da sam dobro èuo policajca koji mi je rekao da æu nakon ¹to se vratim u Bratunac "vidjeti svog Boga". Tako se i dogodilo. Istjerali su me iz vozila i uveli u jednu prostoriju u zgradi policije, gdje me je taj policajac tukao nogama i policijskom palicom do iznemoglosti - prièa Selimoviæ.

Selimoviæ u izjavi za na¹ list tvrdi da je nakon ¹to je pretuèen, u polusvjesnom stanju izbaèen na ulicu. Po njegovom tijelu, kako su ljekari konstatirali, ostali su vidni tragovi udaraca palicom, posebno po nogama, leðima i rukama. Navodi da æe ovih dana podnijeti kriviènu prijavu protiv policajca koji ga je pretukao, te o svemu izvijestiti EUPM.


Izvjestaj poslat je u EUPM ali ne vidim osnovu
Moze te li je vi vidjeti

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#8 Post Postao/la mrki62 »

LAFF je napisao/la: Izvjestaj poslat je u EUPM ali ne vidim osnovu
Moze te li je vi vidjeti
©to li mu je to policajac uradio?
Jel iz èistog mira ?
Ne pi¹e u kakvom je stanju bio vozaè, jel i on u pripitom stanju bio ?
Trebali su tako pijani nekoga na mrtvo ime zgaziti i onda policajci da ih jo¹ na rukama nosaju .
Dobrih 20 godina sam za volanom i nisam imao probleme sa policijom.
Ljudi zaboravljaju da je policija ni¹ta drugo do dr¾avni organ - kojeg treba vi¹e po¹tivati nego Predsjednika dr¾ave , jer Predsjednik dr¾ave je cca 4 godine na toj funkciji a policajac ima dosta du¾e razdoblje.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori