Da li je bilo moguce da se spreci rat u bosni?

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#76 Post Postao/la mrki62 »

nenci je napisao/la:Svemu ima kraj samo kada se hoce i kada narod dodje do pameti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neko neæe da doðe do pameti , nekoga ne zanimaju ( lièno ) zloèinci !!!

slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Ilir
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 81
Pridružen/a: 28 Nov 2007 02:00
Lokacija: Kosova

#79 Post Postao/la Ilir »

[/quote]
Neko neæe da doðe do pameti , nekoga ne zanimaju ( lièno ) zloèinci !!!

slika[/quote]


Glup si ti Mrco isto ko i ovaj Hari Miller,nece ti 150.000 Amerikanaca izaci ne demosntracije,i jos sedmicno,da Amerika gori,a kamoli za Bosnu.
Sto bi Amerikanci branili Interese Bosne ,kad ti kao njen Gradjanin pljujes po njoj.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#81 Post Postao/la mrki62 »

Ilir je napisao/la:

Glup si ti Mrco
Pazi , to nek ti bude poslednji put , da mi se obraæa¹ tako - u buduæe ti uzvraæam istom mjerom , a mo¾da i gore i to na Albanskom jeziku ( æiv¹a i tako naprijed ) , zato sinko pazi kako mi se obraæa¹.Dr¾i se teme i ne etiketiraj nikoga !
Ilir je napisao/la: isto ko i ovaj Hari Miller,nece ti 150.000 Amerikanaca izaci ne demosntracije,i jos sedmicno,da Amerika gori,a kamoli za Bosnu.
Jel bilo rijeèi o Amerikancima ????
Ilir je napisao/la: Sto bi Amerikanci branili Interese Bosne ,kad ti kao njen Gradjanin pljujes po njoj.
Jel pljuvanje prezentiranje istine ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Ilir
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 81
Pridružen/a: 28 Nov 2007 02:00
Lokacija: Kosova

#82 Post Postao/la Ilir »

mrki62 je napisao/la:
Ilir je napisao/la:

Glup si ti Mrco
Pazi , to nek ti bude poslednji put , da mi se obraæa¹ tako - u buduæe ti uzvraæam istom mjerom , a mo¾da i gore i to na Albanskom jeziku ( æiv¹a i tako naprijed ) , zato sinko pazi kako mi se obraæa¹.Dr¾i se teme i ne etiketiraj nikoga !
Ilir je napisao/la: isto ko i ovaj Hari Miller,nece ti 150.000 Amerikanaca izaci ne demosntracije,i jos sedmicno,da Amerika gori,a kamoli za Bosnu.
Jel bilo rijeèi o Amerikancima ????
Ilir je napisao/la: Sto bi Amerikanci branili Interese Bosne ,kad ti kao njen Gradjanin pljujes po njoj.
Jel pljuvanje prezentiranje istine ?
Mrcooo,nemoj da mi prijetis,jer na prijetnje reagujem bas ono ........
A nisi glup,samo se pravis..........
Ti stalno pljujes po muslimanima i Islamu,to je ovdje opstepoznato.....
Spreman sam za tebe i na Albanski i na Bosanski da ti vratim duplom mjerom,kontas?

Avatar
Ilir
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 81
Pridružen/a: 28 Nov 2007 02:00
Lokacija: Kosova

#83 Post Postao/la Ilir »

Hajmo Ljudi na Dzumu,vrijeme je.............

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#84 Post Postao/la pasa74 »

mrki62 je napisao/la:
pasa74 je napisao/la:

ajoj mrki covjece smorime sa ovim glupostima imaj milosti,neocekujes da ovo procitam jer i onaj ko ovo napisa vjerovatno nezna sta je htio reci!!!
Tu sam te èekao :biggrin:
Sve ono ¹to ide kontra ostav¹tini se tebi tobo¾e ne da èitati , ma de potrudi se , potrudi se , jer je to pisano u BiH , kao i OVO

A èitaj i OVO
jer se to tebe i tebi sliènim tièe .
Vidi¹ , ja redovno èitam sve dnevne novine i malo se pozanimam. Budi ti domoljub na naèin da zna¹ i shvati¹ ¹ta se de¹ava u tvojoj dr¾avi.

Na to ¹to pi¹e OVO , klikni i otvorit æe ti se link.
ma citao sam ja i ono sto si poslao i onaj clanak od sinoc,nista novo,opet prepucavanja politicara koji se bore za fotelje.

mislim da si me pogresno shvatio mrki,ja znam vrlo dobro sta se desava u BiH danas,ali tema je da li se moga sprijeciti rat u BiH.
znam ja sta rade oni dole nazovi,Bosnjaci,bore se za fotelje,a narodu sve gore,jedini covjek koji je bio iskreni i pravi Bosnjak je rahmerli Alija Izetbegovic.da negrijesim dusu,ima ih jos samo ih treba moci prepoznati!!!!

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#85 Post Postao/la pasa74 »

nenci je napisao/la:Svemu ima kraj samo kada se hoce i kada narod dodje do pameti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cao nenci,
mislim da mi nije jasno sta si htjela reci svojim komentarom,pa bi te molio da objasnis.
za mene nije"doci do pameti",ako zaboravim ko sam i sta sam samo da bi mi bilo dobro,a oni koji me ne prihvataju onakvim kakav sam,kazu,BRAVO kako si ti moderan i nisi kao oni dole zatucan!!!
nije dolazak do pameti,prihvatanje onih stvari koje se kose sa nasom kulturom,alkohol,prostitucija,narkomanija,preljuba!!!
nije za mene "doci do pameti" isto sto i blacenje moje drzave mog naroda i osporavati mu pravo da se bori za svoje!!!vi koji ste bili vani u toku rata nemozete to shvatiti,ali o tom po tom jer ovo nije tema o tom.
jednostavno treba dati misljenje da li se moga sprijeciti rat u BiH :wave:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#86 Post Postao/la mrki62 »

Ilir je napisao/la:
Mrcooo,nemoj da mi prijetis,jer na prijetnje reagujem bas ono ........
Ja ne prijetim , ja sam ti samo objasnio da pazi¹ kako se pona¹a¹ - mrèo te je napravio !
Ilir je napisao/la: A nisi glup,samo se pravis..........
Ti stalno pljujes po muslimanima i Islamu,to je ovdje opstepoznato.....
Spreman sam za tebe i na Albanski i na Bosanski da ti vratim duplom mjerom,kontas?
Ne pljujem ja po muslimanima ni po islamu - ja samo ukazujem na gre¹ke pojedinaca a ti generalizira¹,.............. pojedinac nije narod i ne mije¹aj pojmove.
Kritika je svaka dobro do¹la a pogotovo svojim voðama a kad to ti bude¹ skontao onda æe vjerovatno prohujati s vihorom !
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Ilir
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 81
Pridružen/a: 28 Nov 2007 02:00
Lokacija: Kosova

#88 Post Postao/la Ilir »

mrki62 je napisao/la:
Ilir je napisao/la:
Mrcooo,nemoj da mi prijetis,jer na prijetnje reagujem bas ono ........
Ja ne prijetim , ja sam ti samo objasnio da pazi¹ kako se pona¹a¹ - mrèo te je napravio !
Ilir je napisao/la: A nisi glup,samo se pravis..........
Ti stalno pljujes po muslimanima i Islamu,to je ovdje opstepoznato.....
Spreman sam za tebe i na Albanski i na Bosanski da ti vratim duplom mjerom,kontas?
Ne pljujem ja po muslimanima ni po islamu - ja samo ukazujem na gre¹ke pojedinaca a ti generalizira¹,.............. pojedinac nije narod i ne mije¹aj pojmove.
Kritika je svaka dobro do¹la a pogotovo svojim voðama a kad to ti bude¹ skontao onda æe vjerovatno prohujati s vihorom !
Ja znam ko je mene pravio,ne pravim se slovenac kao ti............

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#89 Post Postao/la mrki62 »

Ilir je napisao/la:
Ja znam ko je mene pravio,ne pravim se slovenac kao ti............
Ja sam ovdje od 1982 godine a kad bih bio toliko na Kosovu - prilagodio bi se tamo¹njoj kulturi.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Ilir
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 81
Pridružen/a: 28 Nov 2007 02:00
Lokacija: Kosova

#90 Post Postao/la Ilir »

mrki62 je napisao/la:
Ilir je napisao/la:
Ja znam ko je mene pravio,ne pravim se slovenac kao ti............
Ja sam ovdje od 1982 godine a kad bih bio toliko na Kosovu - prilagodio bi se tamo¹njoj kulturi.

Ma ti si onaj pravi opurtunista,ko iz knjige.
Ja sam to sto sam gdje god da sam.Ti na Kosovu mozes da trazis Azil ako hoces,ali ove stvari koje ovuda pises bi trebao zaboraviti,jer na Kosovu malo drugcije idu stvari ..........kontas?

Odgovori