Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#91 Post Postao/la im_ex »

Bebuskaa je napisao/la:Mladje sladje ...mm... :chuckel: :chuckel:
ev' je :thumbsup:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#93 Post Postao/la im_ex »

EdeLa67_ je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:
Bebuskaa je napisao/la:Mladje sladje ...mm... :chuckel: :chuckel:
ev' je :thumbsup:
A kako se ja onda ne palim na mladje mushkarce?! :chuckel:

To pogotovo samo vrijedi za mushkarce,, ja, dobro, oni bi shto mladje :baa:
Jedini razlog da tako razmisljas nalazim u tom da si jos "pozelena" :biggrin:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#95 Post Postao/la belly_dancer »

ma to one stare koke,one briju na mlade,kako bi se i one tako osjecale..hehe..sala! :wave:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#96 Post Postao/la im_ex »

EdeLa67_ je napisao/la:
IM_ex je napisao/la: Jedini razlog da tako razmisljas nalazim u tom da si jos "pozelena" :biggrin:
Moze biti :-k

Znaci kada budem punoljetna (kada josh malo steknem pameti), postoji mogucnost da krenem da mladji? :-k
U najmanju ruku, nece ti bas toliko smetati ako je partner mladji ... a vremenom, ko zna, mozda se onda budes interesovala iskljucivo za mladjima :P :)

Eh, sad tu dobru ulogu ima i tvoj izgled.
Naravno, niko se od nas ne drzi principa " e, vala, pitacu za godine pa onda cu reci hocul s njim/njom il ne" kao pijan plota ... to il se desi il ne desi.
Ne znam dal ces mi vjerovati ako ti kazem da me cijeli zivot darivao mladjima od mene ... starijeg ni za dvije godine cak nisam imala i nekako mi bas drago sto nisam.
A mladji, eh ... mmm, sto se kaze :)

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#98 Post Postao/la im_ex »

EdeLa67_ je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:
U najmanju ruku, nece ti bas toliko smetati ako je partner mladji ... a vremenom, ko zna, mozda se onda budes interesovala iskljucivo za mladjima :P :)

Eh, sad tu dobru ulogu ima i tvoj izgled.
Naravno, niko se od nas ne drzi principa " e, vala, pitacu za godine pa onda cu reci hocul s njim/njom il ne" kao pijan plota ... to il se desi il ne desi.
Ne znam dal ces mi vjerovati ako ti kazem da me cijeli zivot darivao mladjima od mene ... starijeg ni za dvije godine cak nisam imala i nekako mi bas drago sto nisam.
A mladji, eh ... mmm, sto se kaze :)
Dobro, sve u sveu ti hvala za savjet :) :P
bilo mi je zadovoljstvo :)

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#99 Post Postao/la paparaci »

mislim da je okaj ako razlika nije veca od 5 godina. sve preko toga je previse i sve vise ce se vremenom odrazavati na vezu. meni je bezze ovo sto je danas haman u modi, da je razlika cak 20 i vise godina. nema smisla stvarno.
dodje vrijeme npr. gdje je jedno od njih ostarilo, a drugo jos puno zivota tako reci. bezze!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#100 Post Postao/la im_ex »

Istina, jesi u pravu al ako ovu temu gledamo tako da se na pominjanje "odrzavanja veze" OBAVEZNO podrazumijeva rezultiranje brakom, a ja ne vidjeh u opisu teme da je to pomenuto bas konkretno :)

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#101 Post Postao/la paparaci »

ma bez obzira da li brak ili "obicna" veza. protiv sam u svakom slucaju, a pogotovo ako je rijec o braku!

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#102 Post Postao/la bosman »

Ja nisam protiv, ljubav je komplikovana pa i tad funkcionise bez obzira na razliku u godinama.

Avatar
Zmixa
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 96
Pridružen/a: 18 Nov 2007 02:00
Lokacija: Beograd

#103 Post Postao/la Zmixa »

Ja sam u fazonu prava ljubav godine ne broji! Ako su se ljudi pronasli u svemu sto da ne! Sto se mene licno tice ako se zatreskam u nekog ko je i 10 godina stariji od mene sigurno da bi se udala za njega! Jer to je ljubav! :)
Ne bi se naravno udala za nekog ko je u ravni godina sa mojim caletom, mislim toliko matori nikad ne bi ni mogli da me privuku!
Ako je cura starija od decka meni to bas i nije dobra kombinacija! Jer muskarci su i ovako dosta nezreli, tacnije devojke su zrelije i onda te veze su mi smesne! Mada eto vremenom bi i taj brak mogao da se normalizuje, sve zavisi od osoba! Mada po meni devojka moze najvise 5 godina da bude starija od decka, to mi nekako jos i moze da prodje!
Moji mama i tata su isto godiste, deke su mi starije od baka po 6 godina i sva tri braka su bruka dobra! Ono sta ja znam ljudi se vole, postuju, malo se svadjaju ali ipak to je sve u nekim granicama normale!
Moji roditelji su ziv primer jednog vrh braka i drago mi je da sam rasla u tako zdravoj atmosferi! Mogu samo da zahvalim Bogu na tom blagoslovu!!!
:thumbsup:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#104 Post Postao/la belly_dancer »

slazem se-ljubav nebi trebala imat granice :inlove:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori