Kile,kilice..

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Kile,kilice..

#1 Post Postao/la belly_dancer »

Ok..evo nesta novo..dali imate problema sa kilogramima?100%ste bar jednom probali ic na mrsavljenje,ali vam se nijedna djeta nije dopala..
Ja vas trazim tu da mi kazete svoja misljenja i da mozda napisete pokoju djetu :biggrin: ...
Ugodnu zabavu :wave:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

#2 Post Postao/la Amigo_x »

Trening,trening i trening :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#5 Post Postao/la belly_dancer »

ma ja ko da sam trudna..mislim..tolko sam se udebljala.. :huh: nije mi sad bas vise trendy pa bi tjela bar malo vjezbat..ali niko nece smenom pa mi se neda..nisam bas neka osoba koja si zacrta tako .. :chuckel: neorganizirana :huh: :wave:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#6 Post Postao/la Tourniquet »

Meni bi mozda trebao neki obrnut proces od diete :D ...

vazem kilu gore dole vec nekih.. podosta godina unazad.. nit mrsham niti debljam..(mada ne znam sto bi jos mogao smrsati nego sad)..


a za dietu nikom nebi preporuci... pogotovo ne neke rigorozne od kojih ti moze naskoditi previshe..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#8 Post Postao/la belly_dancer »

covjece ma ja sam sebi veliiiika!
prosle godine sam imala (u isto ovo doba) 47,5 kg..
a sada imam 58!!!
izvlacim se na ples..ali to nije normalno!sve sam to dobila u zadnjih par mjeseci..nis ne radim..samo sjedim..bljeeee... :huh:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#10 Post Postao/la im_ex »

provjerena Jedes malo - skidas salo :biggrin:

Nikad nisam ganjala dijetu pa i ne mogu preporuciti ni jednu.

Kilazom sam zadovoljna, mislim, proporcije su skoro pa savrseno skladne :P

Ruzno je za vidjeti mlade osobe koje su se bas izgubile u kilama( izuzetak su osobe poremecenih hormona, kao i osobe koje zbog visegodisnjeg narusenog zdravlja kilograme gomilaju "zahvaljujuci" terapiji) i to im, onako gledajuci okom posmatraca, ni malo ne smeta.
Jos gore u svemu tome je sto nemaju osjecaj za prikladno odijevanje ... npr. obuku plitki shnit farmerica, a ono, kipi li kipi salo u predjelu struka.
Tu je obicno i kratka maica, pa stomacina ubi okolinu.

Za pocetak, od mene toliko :)
Nego, u opisu teme si, kao Autor, izbjegla reci svoje misljenje ... to nije lijepo od Autora :P :biggrin:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#11 Post Postao/la belly_dancer »

GARAVA je napisao/la:pa koliko si visoka?
157 :blush: to je dosta kila za osobu moje visine..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#12 Post Postao/la belly_dancer »

IM_ex je napisao/la: Nego, u opisu teme si, kao Autor, izbjegla reci svoje misljenje ... to nije lijepo od Autora :P :biggrin:
evo..moje misljenje je da se ljudi nebi trebali ni gojiti previse..ali posto sam sama slaba na hranu..(sta ja mogu kad je fino!)nemogu bas da komentiram..sta da kazem?!
ali opet ima hrpa ljudi koji su tako genski odredeni..njima je strasno uopce pomislit da smrsaju..onda krecu sa onim balonima,koji unistavaju zeludac..cuda!
a opet tu su i oni koji su nabili nezeljene kile,pa bi nekako to skinili,al se neusudjuju svacemu se podvrgavat..
zato sam otvorila ovu temu,da mozda nekom pomognemo korisnim savjetima..mozda ipak neko zna kaku zanimljivu djetu..ali ne nesta sta je lose po zdravlje..
nesta lagano.cisto da se uspostavi neka ravnoteza..

jel sada ok im_ex? :wave:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#13 Post Postao/la im_ex »

Ma ok je ... al, obzirom da si poguzija i da vjerovatno osjetis da imas nesto vise viska kg. ne znam smatras li ok ono moje izlaganje o neimanju osjecaja za prikladno odijevanje, odnosno, kako se ti nosis s tim.

Kako god - i ne moras da odgovoris jer, to nije bit teme :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#14 Post Postao/la belly_dancer »

Iskreno,u pocetku sam bila jako zadovoljna sa novim kilama,jer sam se trudila udebljat..ali ondaje krenulo na jos vise..i jos vise..Od pocetne kilaze sam narasla za 10 kila..Imam displaziju kukova i to mi sada tesko pada..Jer sada imam vise trbuha i teze mi kukovi to podnose..a odjevam se ko i prije,nije mi tolki problem izmjenit koju krpicu..bitno je da je isti broj noge :P ..
Ali nadam se da cete mi napisat koju pametnu djetu da se malo dovedem u red..nije da mi smeta trbuh il nesta,nego me boli ovako vise.. :huh:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#15 Post Postao/la im_ex »

belly_dancer je napisao/la:nije da mi smeta trbuh il nesta,nego me boli ovako vise.. :huh:
Mani, bona, zamajavanja ... znas dobro da se i ne dicis trbuhom jer ne znam jos nikog ko je ponosan na mjeshinu ma u kom omjeru da on bio izrazen u odnosu na podnosljivost pri vidjenju. Tim vise sto si zensko i sto ne spadas ni blizu starim zenama kojima je sto se tice izgleda i figure orilo - gorilo.
Muskarci se groze na vlastite bojlercice/bojlere ... zamisli se onda, tek.

Moj savjet je:

Man' se bilo kakvih dijeta kao dijeta ... izbjegavaj masnocu i tjesteninu, hljeb, pita, pizza, kebap itd. nek bude tek ono nekad u nekad i to ne da se izistahis.
Dati prvenstvo hrani od povrca (ne pohovanom) i voca ... spinat nek ti bude glavno jelo najcesce.

Slatkisima reci - stop

Sto se prehrane tice, najjednostavnije: zaboravi na sve ukusno - jedi ono sto te ni malo ne privlaci da jedes.
Tesko jeste, ali, skupa je cijena ljepote - vrijedi pokusati.


Obavezno raditi trbusne vjezbe ... trcanjem ces takodje doprinijeti skladnijoj figuri

Odgovori