Nadogradnja kose i noktiju

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Nadogradnja kose i noktiju

#46 Post Postao/la alyssa_27 »

slazem se, zato i ja radim te nokte [smile.gif] u mene su manji i izgledaju prirodno [smile.gif]
slika

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Nadogradnja kose i noktiju

#47 Post Postao/la nella26 »

Ja ne nadograđujem nokte ali su moji ok i redovno radim manikir, jer jednom sam nadogradila i uništila svoje, tebalo mi je 3 mjeseca da se oporave.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Nadogradnja kose i noktiju

#48 Post Postao/la alyssa_27 »

sve zavisi kako ko radi..ja sam promjenila 6manikira dok sam naisla na tog sto zna sta je manikir i kako treba sa noktima...vec godinu dana redovno stavljam nokte,koristim ulje svako jutro i vece a nikad za ovu godinu dana nisu mi se nokti moji upropastili.
slika

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Nadogradnja kose i noktiju

#49 Post Postao/la nella26 »

Ma danas svako radi nadogradnju ali bez obzira kad skineš nadogradnju, skine ti se tvoj površinski dio i onda se listaju i pucaju zbog toga što prije nego stave nadogradnju turpijaju pločicu nokta.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
lattemma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 281
Pridružen/a: 16 Mar 2009 14:53

Re: Nadogradnja kose i noktiju

#50 Post Postao/la lattemma »

Kosu nisam nikad nadogradzivala nisam imala potrebe volim promjene i bez toga...
A nokte s´vremena na vrijeme kako sam raspolozena...
Thank´s god i´m a women

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Nadogradnja kose i noktiju

#52 Post Postao/la im_ex »

upravo, drug [eusa_clap.gif]

Odnosno, ne pegla li se, kosa izgleda k'o slama, suha. A nakon peglanja, dlaka gdje god pogledas, pfuuj

Ljetos jedna koja se kvarta u tako razne vidove pomodarstva, u Sarajevu, nakon sto je produzila nokte, udje i da produzi kosu s tim da je izrazila zelju da joj ti produzetci budu plave boje, kontrast njenoj, smedjoj.
Dodjose kod mene potom, eto, sat dva nakon toga, produzeni pramenovi strse stila * a la bas me briga*, al ajd to, nego, izgledaju posve sinteticki ... a ne mora se biti nikakav strucnjak u razaznavanju.
rekoh joj: e, neka bas, hoSh se ti kvartat u svasta :lol:

Na stranu to sto, dok je "dama" uzivala, muz frcO pazeci na troje male djecice od kojih je jedna bebica [Happy.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Nadogradnja kose i noktiju

#53 Post Postao/la alyssa_27 »

nella26 je napisao/la:Ma danas svako radi nadogradnju ali bez obzira kad skineš nadogradnju, skine ti se tvoj površinski dio i onda se listaju i pucaju zbog toga što prije nego stave nadogradnju turpijaju pločicu nokta.

kao sto vec rekoh,sve zavisi kod koga radis nadogradnju noktiju...meni ne turpija uopce plocicu nokta.

tvoj_drug je napisao/la:Ajd ko gricka nokte da ih nadogradi,to je okey...

A vala ove umetke na kosi ne volim nikako vidjeti...izgledaju samo dobro kad tek izađeš iz frizerskog salona,jesil prespavala,i kosa se zaprljala ,primjeti se brate draaagi...ne znam meni je barem ružno!!!

ja sam radila nadogradnju kose vise puta u raznim bojama kose, i nikad se nije mogla primjetiti da je nadogradnja, sve zavisi od tebe kako ces je ti njegovati poslije, nije samo staviti i boli te briga [eusa_snooty.gif]
slika

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Nadogradnja kose i noktiju

#54 Post Postao/la zivinicannn »

mozeli se sta drugo nadograditi osim kose i noktiju :D :D

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Nadogradnja kose i noktiju

#55 Post Postao/la alyssa_27 »

zivinicannn je napisao/la:mozeli se sta drugo nadograditi osim kose i noktiju :D :D
:lol: :lol:
slika

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Nadogradnja kose i noktiju

#56 Post Postao/la zivinicannn »

alyssa_27 je napisao/la:
zivinicannn je napisao/la:mozeli se sta drugo nadograditi osim kose i noktiju :D :D
:lol: :lol:
sta li ti mislis....hahah

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Nadogradnja kose i noktiju

#57 Post Postao/la beca »

zivinicannn je napisao/la:mozeli se sta drugo nadograditi osim kose i noktiju :D :D

mogu trepavice [Happy.gif]

Avatar
lezbejkaaa
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 55
Pridružen/a: 10 Sep 2010 21:09

Re: Nadogradnja kose i noktiju

#58 Post Postao/la lezbejkaaa »

Eh ovako ja sam frizerka i kozmeticarka,,,da nadogradjujem kosu nema potrebe i onako je duga sama od sebe ,,ponekad ugradim koji neobicni pramen ,,cisto onako iz nekog hira hehe ,,,a radim i nadogradnju noktiju ali ne sebii vec musterijama,,a sto se mojih noktiju ticee prije sam stalno radla nadogradnju dok sad za to nemam potrebe jer imam svoje priodne nokte koji su jako lijepi ,,i cvrsti !
Lezbejkaaa: Zasto je bolje biti zena i sa zenom * Žene mogu iskoristiti svoj seksepil da dođu do onog što žele
* Postoji veća vjerojatnost da se proguramo preko reda*Ako prijatelj nabavi bolji auto, ne dobivaš slom živaca.

Kazimir
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 112
Pridružen/a: 02 Nov 2014 09:33
Lokacija: USA

Re: Nadogradnja kose i noktiju

#59 Post Postao/la Kazimir »

Besposlem. Pop i kerove jalavio Te i to nadograda kose i nokti svaka zena koja ima duge nokte i zaostrene na spic premazane crvenim lakom. Zove se. Luciferova. Ruka [icon_e_ugeek.gif]
Trebam prijatelje

Odgovori