Kile,kilice..

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#31 Post Postao/la belly_dancer »

bosman,onak usput,sorry sta sam ti nesta ruzno rekla..da ne kakas.. :( :huh:
i druga stvar..nije ljepo ostavit djevojku gladnu.. :huh:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#33 Post Postao/la ra-ja »

Najbrza i najefikasnija dijeta je......

!.Jedi samo jednom na dan i to nesto sasvim anemicno bez masnoca po mogucnosti kuhano....
2. Udisi svjez zrak .punim plucima......
3. Izlazi sto vise vani...naravno kada sunce sija..setaj ili trci najmanje 3h
da bih se sto vise iznojila....
4. Pij vode sto vise...jer je voda zdrava ..a posebno prilikom dijete....

Ova dijeta zahtjeva malo novaca...ili nikako ...ali jako efikasna i korisna..

Sto da ne sve treba ukonponovati ugodno sa korisnim.... :baa:

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#34 Post Postao/la bosanka100 »

Ma nevalja vam to ¹to jedete samo jednom na dan - jako, jako krivo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trebate jest ¹to vi¹e puta na dan ali u malim kolièinama.
Jer ako jedete 1 put na dan, va¹ organizam se navikne na to, i on èeka, èeka, èeka kad ce dobit hranu, i misli moram cijeli dan èekat, trpit pa sve to ¹ta tada pojedete on sprema u SALO da ima od èega ¾ivit, i tako svaki dan..... jadnik

zato dajte mu jest!!!! [-X :)
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#35 Post Postao/la belly_dancer »

ra-ja bi mene dala izgladnjivat..juj :(
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#36 Post Postao/la ra-ja »

belly_dancer je napisao/la:ra-ja bi mene dala izgladnjivat..juj :(
Da...@belly_dance...Ra_Ja se samo salila ...jer sa tom dijetom ne da bih oslabila u kilazi nego bih ti krvna slika imunitet metabolizam i sve otislo u vraga..... :huh:

Slazem se sa bosankom100....treba rasporediti jela tako da svaki sat jedes po malo....i to vise svjezeg voca i povrca...smanjiti masti i secer na minimum ......

Naravno mora se tu obavezno ukomponovati i fizicka aktivnost..... :D

Znas........ ti pitas koju dijetu da upotrebis da skines kile...kao da si probala sve dijete koje su navedene tu...pa ti neodgovaraju...i zelis novu....Zato sam ti dala moj saljivi predlog..... :baa:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#37 Post Postao/la ra-ja »

belly_dancer je napisao/la:ra-ja bi mene dala izgladnjivat..juj :(
Ra-Ja...se samo salila ...jer sa tom dijetom ne da bih skinula kilograme samo...nego bih ti metabolizam ....krvna slika....imunitet ...sve otislo u vraga.... :baa:

Slazem se sa @bosankom100...da treba jesti svaki sat po malo ...i to sto vise svezeg voca i povrca.Naravno minerala i vitamina....isto...
Obavezno smanjiti na minimum masti...i secer.....ako gusteraci fali secer ...ona uzima iz sala to sto joj treba te na taj nacin razlaze masti....
Tako nam se topi salo na nasem tijelu....
Obavezno treba ukonponovati i fizicku aktivnost....da bih se trosile kalorije...
:D :D

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#38 Post Postao/la paparaci »

pokusajte sa "Slank/Clank u snu"(Schlank im Schlaf)- metodom od Dr. Detlefa Pape . mozete jesti koliko hocete! stvar je u tome samo da pazite kad sta jedete. tj. za dorucak samo stvari koje sadrze ugljikohidrate, za rucak mozete sve, cak i poslasticu. navecer samo hranu koja sadrzi bjelancevine. takodjer morate voditi racuna da izmedju svakog obroka mora biti 5 sati rastojanja. stvar je u tome, da ako pratite ovaj ciklus, organizam nocu dok spava uzima energiju koja mu je potrebna iz rezervi sala. tako da stvarno u snu mrsate. idealno, zar ne :D naravno, preporuceno je tri puta sedmicno po pola sata sportski se angazovati, jer to pospjesuje cijeli proces.
metoda je provjerena od mnogih i bilo je na tv-u. zena je prije dvije godine pocela s tom metodom i imala je nekih 120kg. sad je smrsala na 70 i nesto, ako se ne varam. koga vise interesuje moze potraziti na google. knjiga nije skupa. kosta 15 eura.
nadam se da ce nekom od vas biti od pomoci :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#40 Post Postao/la belly_dancer »

paparaci je napisao/la:pokusajte sa "Slank/Clank u snu"(Schlank im Schlaf)- metodom od Dr. Detlefa Pape . mozete jesti koliko hocete! stvar je u tome samo da pazite kad sta jedete. tj. za dorucak samo stvari koje sadrze ugljikohidrate, za rucak mozete sve, cak i poslasticu. navecer samo hranu koja sadrzi bjelancevine. takodjer morate voditi racuna da izmedju svakog obroka mora biti 5 sati rastojanja. stvar je u tome, da ako pratite ovaj ciklus, organizam nocu dok spava uzima energiju koja mu je potrebna iz rezervi sala. tako da stvarno u snu mrsate. idealno, zar ne :D naravno, preporuceno je tri puta sedmicno po pola sata sportski se angazovati, jer to pospjesuje cijeli proces.
metoda je provjerena od mnogih i bilo je na tv-u. zena je prije dvije godine pocela s tom metodom i imala je nekih 120kg. sad je smrsala na 70 i nesto, ako se ne varam. koga vise interesuje moze potraziti na google. knjiga nije skupa. kosta 15 eura.
nadam se da ce nekom od vas biti od pomoci :)
znas ovo uopce nije losa ideja..samo da se pohvalim..smrsala sam :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#42 Post Postao/la ra-ja »

Ima jedna nova dijeta ,,,nemoj nista jesti ...nemoj nista pricati ...zagarantovano skidanje kila.... :D

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#44 Post Postao/la Danielle »

EdeLa67_ je napisao/la:Pitam se dali je iko ovdje na forumu probao UN-dijetu? :chuckel:
Cula sam da pomaze i da je -pogotovo- cijela Hrvatska na tom dijetu..

Samo dali pomaze? :lol:
jesam ja sada imam 25 kg manje :)

Odgovori