Mozete li bez mesa?

Umjetnost zivljenja. Kulinarstvo. Recepti.Savjeti kako napraviti bolje.
Poruka
Autor/ica
Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#47 Post Postao/la bosanka100 »

nemo¾e se! :D
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#49 Post Postao/la mrki62 »

Od kako su psi poèeli jesti briketiranu hranu - nisu vi¹e agresivni kao nekad .
Uzgajivaèi krvoloènih pasa hrane pse sa svje¾im mesom - da su krvoloèniji .

A mukotrpni transporti i te kako utjeèu na kvalitetu mesa , ne da mi se ovdje nekakve referate pisati a svakako se mo¾e o tome mnogo ¹ta na Google naæi .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

x

#50 Post Postao/la vornevljev »

ma ne znam ok je meni to sto su neki ljudi vegetarijanci,ali ja ne bih mogao,sta cu ne mogu protiv sebe,ali ipak jedem meso mozda dva puta sedmicno,ali me fast food zgazi.malo ja nezdravo zivim

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: x

#51 Post Postao/la mrki62 »

vornevljev je napisao/la:ma ne znam ok je meni to sto su neki ljudi vegetarijanci,ali ja ne bih mogao,sta cu ne mogu protiv sebe,ali ipak jedem meso mozda dva puta sedmicno,ali me fast food zgazi.malo ja nezdravo zivim
Ljudo¾derac kad vidi èovjeka kako trèi on na njega poka¾e rukom i ka¾e fast food :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#55 Post Postao/la mrki62 »

Jel se ko pita za¹to Japanci nisu debeli ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#57 Post Postao/la sabinax »

Ej Papaya jedno pitanje...dali tvoja djeca jedu meso ili ne?
I opcenito sta mislite dali svatko ima pravo na odabir bez da mu neko pridikuje jeli to u redu ili ne, imam kolegicu koja ne jede meso i starci je stalno tlace zbog toga.
A s druge strane mislim da ako smo mi vegetarijanci da djeca imaju pravo sama odluciti zele li to biti ili ne?
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#58 Post Postao/la Bijesanpuz »

Ja ne volim previshe meso.. ali ga jedem.. jedem ga u svemu...i nikad se necu pobunit protiv mesa...

I mislim da je bezveze to izbacivat iz jelovnika... pogotovo zbog nekih onih parola.. spasimo zivotinje..

Zivotinje su tu da bi se mi hranili sa njima... U prirodi postoji lanac ishrane.. I uvijek vece rase jedu one manje...


A ako cemo vec o tome... I biljke su ziva bica.. Pa ako necete zivotinje.. nemojte ni biljke :D
Isto dodje...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#60 Post Postao/la sabinax »

Recimo znam da postoji jedna podjela po krvnim grupama gdje pojedinim krvnim grupama vise pase meso pojedinim ne, zato smatram da dijete ako bas ne voli da ga ne treba pretjerano prisiljavati, evo moje kcerke su sasvim razlicite (iako ja nisam neki ljubitelj mesa) starija komotno moze bez mesa, dok je mlada pravi mesojed, da mi jedna od njih kaze "od danas ne jedem meso" podrzala bi ih (naravno uz savjet da unose dosta drugih namirnica koje vrijednoscu zamjenjuju meso, kao npr.grahorice i sl.)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori