Zasto se cure prave puno vazne....

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
Sexy_amy
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 44
Pridružen/a: 01 Feb 2005 02:00
Lokacija: Wien
Kontakt:

#31 Post Postao/la Sexy_amy »

dobra ti ta skola... gdje to ima majke ti?

Avatar
Sexy_amy
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 44
Pridružen/a: 01 Feb 2005 02:00
Lokacija: Wien
Kontakt:

#32 Post Postao/la Sexy_amy »

ccccc svasta... nisam znala da je to kod vas tako tamo... kod nas je ipak veoma strogo...

Avatar
Sexy_amy
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 44
Pridružen/a: 01 Feb 2005 02:00
Lokacija: Wien
Kontakt:

#33 Post Postao/la Sexy_amy »

wow. to nigdje nisam vidjela.... pa nije skola striptease bar.. ccc

Avatar
Dr_kan
Pocetnik
Postovi: 12
Pridružen/a: 28 Jan 2006 02:00
Lokacija: Dje me nadje?
Kontakt:

#35 Post Postao/la Dr_kan »

de,ba..mani generaliziranja....nisu svi ljudi isti....tako se neko pravi vazan kad ima, neko kad nema, neko uvijek neko nikad....neko hoda ponizan...itd....kaj dalje da velim :naughty:
prof. Na dr Kan,spec.zajebancije

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#36 Post Postao/la Alma_sa »

...hvala Bogu da nismo svi isti, i naravno, uvijek ce biti onih koji su najpametniji, onih koji su izmislili "svijet", onih koji sve znaju, onih koji misle da su svi tu zbog njih (rodjeni takvi, op.a.)...

...ima jedan odlican stih od Vatrenog Poljupca, koji kaze - Pravilo igre, seme, sve se zna, a ja po svom, pa kako Bog mi da, ludak, budala, iza ledja kazu svi, kako vjetar duva, moraces i ti, a ja po svom, pa kako bude mi...

...znaci, treba biti svoj, prirodan, bez foliranja, bez nekih predrasuda, ne treba se nicega stidjeti, ono si sto jesi i tocka...

Avatar
Dr_kan
Pocetnik
Postovi: 12
Pridružen/a: 28 Jan 2006 02:00
Lokacija: Dje me nadje?
Kontakt:

#37 Post Postao/la Dr_kan »

:rubbel:
prof. Na dr Kan,spec.zajebancije

Avatar
Dino_at
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 66
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: BiH/USA

Oholost

#38 Post Postao/la Dino_at »

Bismil-lahir-rahmanir-rahim

''I Allahu se klanjajte i nikoga Njemu ravnim ne smatrajte!A roditeljima dobroèinstvo èinite, i roðacima, i siroèadi, i siroma¹nima, i kom¹ijama bli¾njim, i kom¹ijama daljnjim, i putnicima-namjernicima, i onima koji su u va¹em posjedu. Allah, zaista ne voli one koji se ohole i hvali¹u.'' An-Nisa 36

Avatar
_maca_
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 21 Apr 2006 02:00
Lokacija: ........

#39 Post Postao/la _maca_ »

neznam zasto,al znam da ih ima puno koje se "dizu" a nemaju cime,bukvalno nema sta da jede u kuci,a kad dodje u grad da izadje digne se... :rubbel: to ne volim nikako!!! dobro je sto nismo svi isti,nebi bilo nikako dobro!

Avatar
Dr_kan
Pocetnik
Postovi: 12
Pridružen/a: 28 Jan 2006 02:00
Lokacija: Dje me nadje?
Kontakt:

#40 Post Postao/la Dr_kan »

_MaCa_ je napisao/la:neznam zasto,al znam da ih ima puno koje se "dizu" a nemaju cime,bukvalno nema sta da jede u kuci,a kad dodje u grad da izadje digne se... :rubbel: to ne volim nikako!!! dobro je sto nismo svi isti,nebi bilo nikako dobro!
kaj osh rec...da onaj koji ima sta da jede...taj more da digne surlu do neba?
ne kontam vas, dobijete odgovore na pitanja..i onda opet postavljate pitanja i pitanja a sva ista u biti....sta nije jasno u odgovorima?
prof. Na dr Kan,spec.zajebancije

Avatar
_maca_
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 21 Apr 2006 02:00
Lokacija: ........

#41 Post Postao/la _maca_ »

Nisi ti mene shvatio sta hocu da kazem...Evo npr.kod nas ima jedna cura i ona je siromasna a kad dodje u grad tako se digne,ja je jedva prepoznam i svima prica kako ona "ima" kako je bogata i slicne stvari...zar to nije ruzno??? nisam ja rekla sad da se smije samo dignuti onaj koji ima, nego mi nije jasno zasto se neki ljudi stide sto nemaju itd. Netreba da je bude sramota...jel sad razumis sta hocu da kazem???

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#42 Post Postao/la Alma_sa »

...skontali smo te, naravno da se ne treba nicega stidjeti, ono si sto si...zaista zalosno od te djevojke sto se tako ponasa...

Avatar
Dr_kan
Pocetnik
Postovi: 12
Pridružen/a: 28 Jan 2006 02:00
Lokacija: Dje me nadje?
Kontakt:

#43 Post Postao/la Dr_kan »

_MaCa_ je napisao/la:Nisi ti mene shvatio sta hocu da kazem...Evo npr.kod nas ima jedna cura i ona je siromasna a kad dodje u grad tako se digne,ja je jedva prepoznam i svima prica kako ona "ima" kako je bogata i slicne stvari...zar to nije ruzno??? nisam ja rekla sad da se smije samo dignuti onaj koji ima, nego mi nije jasno zasto se neki ljudi stide sto nemaju itd. Netreba da je bude sramota...jel sad razumis sta hocu da kazem???
kahm....ne znam cijelu prichu, ne donosim sud na ime samo jedne strane....tu djevojku nismo chuli .....
svejedno monogi se pretvaraju..pache svi....pa kaj...i ti stavis sminku time pokazujes da nisi ono kaj jesi.... hehe...ako chemo stvari gledat bukvalno...uostalom, nekako mi djelujes ljubomorna na tu curu...
ne mora neko imat bogastvo da bi bio bogat...nadalje mozda ona ima samo tako drzhanje, a mozda lazhe jer ju je stid...ne znas iz kojeg je razloga siromashna....treba joj pomoch a ne napadat ju.
Mozhda je ona samo ponosna...al ako govori jedno a radi drugo...e jbga...ne valja, dakako, tu se slazem....al hochu rech...ne mozes znat razloge, ne valja sudit na precac.....Jel znas ti ono kad je Musa-u a.s. dosao melek, pa su isli skupa po svijetu, a Musa a.s. nije mogao da izdrzi a da ne upita, a cinilo mu se da melek chini nepravdu ochitu!!!!?? eto to je ono kaj ja hochu reci..upravo to, i nista vise od toga, a Allah najbolje zna!
prof. Na dr Kan,spec.zajebancije

Avatar
_maca_
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 21 Apr 2006 02:00
Lokacija: ........

#44 Post Postao/la _maca_ »

Ja ljubomorna boze sacuvaj,ja hocu da kazem kako se treba ponasati u skladu sa onim sto ima,a ne da se stidi sto nema razumis...

Avatar
Dr_kan
Pocetnik
Postovi: 12
Pridružen/a: 28 Jan 2006 02:00
Lokacija: Dje me nadje?
Kontakt:

#45 Post Postao/la Dr_kan »

_MaCa_ je napisao/la:Ja ljubomorna boze sacuvaj,ja hocu da kazem kako se treba ponasati u skladu sa onim sto ima,a ne da se stidi sto nema razumis...
ne
zar je moj odgovor bio tako nejasan?
prof. Na dr Kan,spec.zajebancije

Odgovori