Gledate li reality show-ove?

Diskusije vezane na temu filma i glume
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Gledate li reality show-ove?

#76 Post Postao/la vornevljev »

vidovita_dzemila je napisao/la:nije istina vorn. kao prvo ti ne pratiš redovno emisije i taj, nimalo naočit tip, je korektan prema njima. on je sa sonjom pričao pola sata. a počeo je od toga kako ima par njih koji su tu na akademiji zbog sebe samih, koji misle samo na sebe, hoće li uspjeti itd. a zapravo se trebaju okrenuti publici i raditi na tome da zadovolje publiku. da publika stekne dojam da su oni tu, da pjevaju njima i zbog njih. rekao joj je da mora poraditi na emocijama tj da pjeva tako da iskazuje emoocije, da se stopi s publikom. i onda je spomenuo da mora smršati i ne takvim tonom kao što si ti rekao. a to da smrša joj je prvi rekao trener s kojim vježbaju. njoj i adnanu. zbog zdravlja i okretnosti na pozornici. ako misliš da joj je to rekao zbog izgleda...možda i jeste. ali njeni problemi nisu samo kila već cjelokupan izgled. da nije najljepši ženski glas u kući davno bi letila iz nje nažalost.
profesori ih uopće ne ponižavaju, već naprotiv. pojedini tamo su tako puni sebe da ih profesori kritikuju i savjetuju da se spuste na zemlju. nažalost sve mlado i ludo pa misle da su ulaskom na akademiju osvojili svijet. a takvi su vukašin, danijel, igor, sajko, pa i adnan. dižu sami sebe u nebesa.

Ej shvatam ja da ti njih moraš braniti,ali nemoj toliko očito da dižeš njihove psihologe i ljude koji stoje iza OT,pa oni "žele najbolje stundentima",oni tu nisu zbog novca.

Da,svima su nam puna usta kad treba braniti ljude koji izgledaju ovako ili onako,i kad smo protiv diskriminacije u svakom pogledu,a kad se desi da cura koja,uzgred,nije toliko lijepa,ali ima odlične vokalne sposobnosti, a lik ("savjetnik") joj u prenesenom značenju kaže da ne liči ni na što,onda ste na njegovoj strani.

Odlično,prelijepo je vidjeti žensku solidarnost na djelu - ako ništa trebala si zbog te zenske solidarnosti biti na njenoj strani zato sto joj je ono rekao,ali ne on je to njoj rekao sa "najboljom namjerom".

Zašto je nije neko upitao kako se ona osjecala u tom trenutku kad joj je ono rekao?
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Gledate li reality show-ove?

#78 Post Postao/la badgirl »

a vidi ovo dvoje golubica :mrgreen:



a da bi ostala pri temi .....na kojem programu je ta gala vecer :?: :?:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Gledate li reality show-ove?

#80 Post Postao/la im_ex »

Marina odlazi iz "Operacije Trijumf"

slika

Marina Tucaković je očajna. Smrt sina Miloša skrhala je poznatu srbijansku umjetnicu, kojoj u ovom momentu najveću podršku pružaju suprug Futa i stariji sin Milan. O učešću u žiriju "Operacije Trijumf" Marina, razumljivo, ni ne razmišlja. Kako saznaje Press iz izvora bliskih najpoznatijem srpskom tekstopiscu, osim Cece Ražnatović, koja se ne odvaja od najpoznatije srpske estradne „mame", Marina ne želi da joj u porodičnu kuću bilo ko dođe.

- Marina je na ivici nervnog sloma. Smrt mlađeg sina Miloša potpuno je dotukla i uopšte nema snage da se izbori sa tragedijom. Uz nju su suprug Aleksandar Futa Radulović i drugi sin Milan, a Marina je insistirala da joj u kuću ne dolazi niko od brojnih prijatelja i članova šire familije, koji neprestano pokušavaju da dođu do nje i pruže joj riječi utjehe.

Iako se producentska kuća "Emotion" nije zvanično oglasila i objelodanila dalje planove vezane za aktivnosti Tucakovićke u "Operacije Trijumf", Press saznaje da Marina više neće biti član žirija na muzičkoj akademiji:

- Marina jeste veliki profesionalac i u vrijeme najvećih problema u životu radila je vrijedno na pripremi hitova Ceci, Čoli, Lukasu, Breni, ali sad uopšte nema namjeru da se uskoro vraća pisanju pjesama. Priča o žiriranju u „Operaciji Trijumf" za nju je završena, i sad je svima najvažnije da iz čitave tragedije izađe što normalnija - kaže za Press jedna od Marininih omiljenih pjevačica koja je insistirala na anonimnosti.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Gledate li reality show-ove?

#82 Post Postao/la vornevljev »

vidovita_dzemila je napisao/la:
vornevljev je napisao/la: Ej shvatam ja da ti njih moraš braniti,ali nemoj toliko očito da dižeš njihove psihologe i ljude koji stoje iza OT,pa oni "žele najbolje stundentima",oni tu nisu zbog novca.

Da,svima su nam puna usta kad treba braniti ljude koji izgledaju ovako ili onako,i kad smo protiv diskriminacije u svakom pogledu,a kad se desi da cura koja,uzgred,nije toliko lijepa,ali ima odlične vokalne sposobnosti, a lik ("savjetnik") joj u prenesenom značenju kaže da ne liči ni na što,onda ste na njegovoj strani.

Odlično,prelijepo je vidjeti žensku solidarnost na djelu - ako ništa trebala si zbog te zenske solidarnosti biti na njenoj strani zato sto joj je ono rekao,ali ne on je to njoj rekao sa "najboljom namjerom".

Zašto je nije neko upitao kako se ona osjecala u tom trenutku kad joj je ono rekao?

a zašto to ja njih moram braniti? objasni mi to.
a ti kao vip osoba bi morao znati da off nije poželjan (tvoj i ramajanin razgovor).

znam da znaš dosta stvari i skidam ti kapu. mislim da si najpametniji lik na forumu. ali nemoj mi pametovati kad je OT u pitanju. ja to redovno pratim i posjećujem njihov forum svakodnevno. nisam toliko glupa da ne mogu shvatiti da se tu sve vrti oko para i da ima namještaljki koliko hoćeš. ali lik nije uvrijedio sonju i uopšte nije psiholog već ih, zajedno sa svojom suprugom, preslušava na probama.

i malo ti je patetična ona priča "listam ja programe, slučajno naletim na OT i vidim kako onaj tip ponižava sonju". to je tako providno. ne znam zašto je ljudima teško priznati da to gledaju. vjerovatno ne gledaš redovno ali baciš oko. i evo recimo da je istina da si listao kanale pa naletio na OT--opet si se morao zadržati na tom programu da bi čuo šta je lik rekao sonji.
a ako ne pratiš OT kako onda znaš da sonja nije lijepa, a ima odlične vokalne sposobnosti. i o kakvoj ženskoj solidarnosti pričaš? kad je maca rekao andrei, koja je na OT-u saznala da je trudna, use the condoms naravno da sam se zgrozila. isto kao kad je taj maca rekao jasmini kolika joj je guzica. ali ovaj lik ništa nije ružno rekao. reko je činjenicu (i to ne na ružan način). ja u tom trenutku nisam pomislila "eh u pravu je vidi je ko krmača" da bi me mogao optužiti za takvo nešto.






1) Ne braniš ti njih nego svoje mišljenje o cijelom tom projektu (što je sasvim uredu),koje je umnogome različito od mog,kad je riječ o ovoj problematici.

2)Jeb'ga nisam ni prvi ni posljednji koji je otišao u off,ionako sam znao da ce biti obrisan i mirna Bosna (izuzeci potvrđuju pravila,a pravila postoje da bi ih ponekad kršili na ovaj ili onaj način - ko je bez grijeha nek' baci kamen prvi).

3)Hvala ti,ali ipak te moram razočarati.
Nisam se "vagao" u MENSI,mada mislim da je moj IQ prosječan,i nisam ni blizu toga da budem najpametniji (ma šta to značilo) ovdje.

4)Naravno da sam pogledao dijelove Å¡oua,jer ne pisem ako nemam nikakva saznanja.


Pozdrav!
Zadnja izmjena: vornevljev, dana/u 04 Dec 2008 03:50, ukupno mijenjano 1 put.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Gledate li reality show-ove?

#83 Post Postao/la grga »

Gleda li tko Trenutak istine,Bože nebi tamo za sve pare ovog svijeta... :oops: :oops:

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Gledate li reality show-ove?

#85 Post Postao/la grga »

Joj kad je bila ona starija Treba pa pala na pitanju dal je sadašnji ljubavnik zadovoljava..Nebi je nitko izgleda zadovoljio...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Gledate li reality show-ove?

#86 Post Postao/la im_ex »

GRGA je napisao/la:Gleda li tko Trenutak istine,Bože nebi tamo za sve pare ovog svijeta... :oops: :oops:

Koji kanal? Kojim danom? U kolko sati?
Ako nije previse ... sadrzajan opis, molim! :oops: :mrgreen:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Gledate li reality show-ove?

#87 Post Postao/la Bijesanpuz »

vidovita_dzemila je napisao/la:gleda puž

ne gleda puz... ja sam samo malo vise informisan... Citam vijesti i slicne stvari i znam sta se desava i BB i u OT. i u TI.. i ostalim glupostima...


IM_ex... trenutak istine,.. je kada moras govoriti istinu o svom zivotu pred kamerama.. stvari koje nikome nisi rekao niti bi nekad zelio reci.. ALi za pare se sve kaze pa tako i ovo..
PA tako da tu ljudi priznaju da su recimo snimali sex sa svojom zenom.. i kasnije taj snimak pokazivali nekim trecim osobama.. .pa da varaju muza. ili zenu.. da su imali pobacaje.. i slicne stvari..

uglavnom... ako slazes.. padas.... sto vise istine kazes i sto istina bude sokantnija...ides dalje....

ako bi gledala....
[NOVA] 06.12.2008 Saturday 18:10 Trenutak istine, game show
[NOVA] 09.12.2008 Tuesday 20:00 Trenutak istine, game show
Zadnja izmjena: Bijesanpuz, dana/u 04 Dec 2008 13:59, ukupno mijenjano 1 put.
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Gledate li reality show-ove?

#88 Post Postao/la im_ex »

woou, :shock: pa to mora da je jedan od gledanijih reality-a
Hvala na sadrzajnom opisu ... ama, sto mi ne odgovori na ona 3 pitanja .. hajd, pliiiZ :mrgreen:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Gledate li reality show-ove?

#90 Post Postao/la Bijesanpuz »

NA SRPSKIM forumima razvila se zanimljiva teorija prema kojoj je kuća na beogradskom Košutnjaku, gdje žive studenti Operacije trijumf, ni manje ni više, nego ukleta. Naime, forumaši su počeli povezivati nesreću, koja se dogodila u neposrednoj blizini prije 140 godina, sa smrti sina Marine Tucaković.
U beogradskoj park-šumi Košutnjak prije više od 100 godina ubijen je Knez Mihailo Obrenović, a osim njega u atentatu je stradala i njegova sestra. Prema mnogim mišljenjima ovaj događaj je zapravo početak tragičnog niza nesreća. Taj park u Košutnjaku stariji Beograđani i danas izbjegavaju, a baš u neposrednoj blizini sagrađena je kuća u kojoj se snima srpski Big Brother, a sada i Operacija trijumf.
Smrt Miloša povezana s prošlogodišnjim natjecateljima Big Brothera?
Od izgradnje "uklete" kuće dogodio se niz raznih nesreća. Kao jednu od njih forumaši najviše spominju smrt, zapravo tragičnu nesreću, izbačenih stanara prošlogodišnjeg Big Brothera. 23-godišnji Stevan iz Novog Sada, 24-godišnja Zorica iz Zemuna i 26-godišnji Elmir iz Tuzle bili su stanari Kuće te su nakon ispadanja doživjeli automobilsku nesreću. Čelni ljudi iz produkcije Emotion su tada prekinuli show zbog tragičnih okolnosti. Nakon samo godinu dana svi su se pomalo oporavili od tog bolnog udarca, a sada, mjesec dana prije završetka Operacije Trijumf se dogodila tragedija, smrt sina članice žirija Marine Tucaković. Miloš Radulović umro je u ponedjeljak u obiteljskoj kući u centru Beograda, a mrtvo tijelo pronašla je njegova djevojka. Najvjerojatnije je da se predozirao drogom.
Osim ove dvije tragedije navode se i smrti Danijelovog i Đorđinog djeda, iznenadna bolest Danijela Alibabića, jednog od ukućana prošlogodišnjeg VIP Big Brothera, koji je nakon gostovanja u Kući otkrio da ima veliko oštećenje jetre. Da li je ovo samo puka slučajnost ili je zaista riječ o ukletoj kući nikada nećemo saznati, ali velika je vjerojatnost da će mnogi potencijalni natjecatelji razmisliti prije nego se odluče spavati tamo.


vidovita je vec spominjala... ali eto nije na odmet ....
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Odgovori