Za nekoga teške riječi "volim te"

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Za nekoga teške riječi "volim te"

#1 Post Postao/la mrki62 »

Dvije teske rijeci:
VOLIM TE

Ironicno je da se mnogi ljudi zale kako je izricaj "Volim te" cesto previse ili pogresno koristen - primjerice, kao pogresan opis pocetne privlacnosti, kao umirujuci izraz na koncu prepirke, kao zahtijev da druga osoba odgovori istim rijecima, kao navika kojom se zavrsava razgovor - te tako postaje besmislena

Medjutim, za mnoge druge ljude, cak i one koji taj izraz koriste toliko cesto koliko i mijenjanje programa na TV-u, izricanje "Volim te" nekome predstavlja toliko znacajan, prisan, ranjiv trenutak da je za njega potrebno mnogo prikupljanja hrabrosti kako bi se napokon i dogodio. Tuzno, ponekad se ljudi vrlo duboko zaljube, ali nikako ne mogo sebe dovesti do priznanja te cinjenice.

Iako se takav slucaj najcesce javlja u muskaraca, ni zenama nije stran. Takve se osobe plase priznati i izjaviti ljubav, jer tako otvaraju put mogucnosti da budu povrijedjene. Mnogi ljudi, nazalost, tesko mogu verbalizirati svoje osjecaje. Medjutim, takav nacin ponasanja rijetko donosi dobre rezultate. Cinjenica da je netko zaljubljen vrlo snazno utjece na vezu, bez obzira sacuvala se ta tajne ili ne. Zabluda je vjerovati da prikrivanje ljubavi stiti onoga koji je prikriva. Ako nista drugo, zatomljavanjem ljubavi moze se nakon nekog vremena prekinuti vrlo dobra veza i otjerati voljena osoba.

S osobama koje prikrivaju ljubav ipak treba imati strpljenja. One cine velike korake kako bi postigle odredjen stupanj intimnosti, a to ih plasi. Volite li takvu osobu, slobodno joj to i recite. Ne tjerajte ih da one ucine isto. Opustite se i uzivajte u uvjerenju da i one prema vama osjecaju isto.

Medjutim, postoji i druga mogucnost. Ponekad se tvrdi da je netko tko osjeca ljubav, a ne moze se postaviti u polozaj da je izrazi - bilo rijecju, bilo djelom - vrlo slab kandidat za zdravu, ispunjenu vezu. Tada treba brinuti ne o sposobnosti te osobe da nekoga voli, vec o sposobnosti da prihvati svijest o tome. Treba biti realistican. Neki se ljudi ne mogu otvoriti iznad odredjene tocke. Ako su njihovi partneri osobe koje traze vise od te granice - sto je sasvim opravdano - tada je moguce da kazu "Volim te", pa pronadju nekoga drugoga radi koga ce se osjecati jednako dobro kao sto ce se taj osjecati radi njih



edit by mod LAFF

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#2 Post Postao/la mrki62 »

Eto ja volim od kako znam za sebe :wave:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#4 Post Postao/la mrki62 »

Srculenculence je napisao/la:........ja mogu reæi "volim te",samo ak to stvarno osjeæam.....nije bitno da li to bio momak,mama,prijateljica.......malo mi to te¾e ide od ruke,¹ta æu...... :chuckel:
Nauèit æu te ja da voli¹ a onda æe to VOLIM TE iæi samo od sebe :biggrin:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#5 Post Postao/la mala-plava21 »

Vise pokazujem da nekoga volim nego sto to izgovaram ali bitno je
da to dam do znanja [smilie=win your love.gif]
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#7 Post Postao/la mrki62 »

Srculenculence je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:
Srculenculence je napisao/la:........ja mogu reæi "volim te",samo ak to stvarno osjeæam.....nije bitno da li to bio momak,mama,prijateljica.......malo mi to te¾e ide od ruke,¹ta æu...... :chuckel:
Nauèit æu te ja da voli¹ a onda æe to VOLIM TE iæi samo od sebe :biggrin:

......heh...ok!...ma volim ja....ali samo mi to te¹ko reæi.... :huh: ........èudno!
Vidi kako je lako ; jesam li ti reko da te volim :wave:

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#9 Post Postao/la Mala_zaebana »

Ja kad volim nekog to mu i pokazujem...
pa ja , ne znam sutit i nije to tako bas tesko reci kad se naviknes onda ide super :chuckel:
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#10 Post Postao/la danjel »

Da bi nekom rekao VOLIM TE to moram i osjeæati,a to ne ide tako brzo,neko to govori iz koristi ali nemam namjeru jer kad to ka¾em ima da bude tako a ne zavoli se ba¹ lako... :huh:

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#11 Post Postao/la Mala_zaebana »

pa dobro treba vremena da zavolis nekoga a onda kada se to konacno desi normalno je da prema toj osobi pokazujes svoje emocije svoju ljubav ...
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#12 Post Postao/la danjel »

Normalno ali opet sve zavisi od pojedinaènog shvatanja te dvije rijeèi,za mene jesu te¹ke ne zbog toga ¹to ih je te¹ko izgovoriti,nego kao prvo ne ¾elim da la¾em sebe a kao drugo ne ¾elim da la¾em druge...mislim da se treba dosta potruditi (odreðena osoba) oko mene da bi zaslu¾ila moju ljubav,to je za mene ne¹to posebno,dragocjeno,ne¹to ¹to se ne ka¾e i ne daje svaki dan...hehe... :chuckel:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#13 Post Postao/la ra-ja »

RIJECI VOLIM TE naravno nekazu se svaki dan....

kada osjetis da je ta osoba prijatna dobra kulturna izlazi ti u susret u svakom datom momentu..vidis da osjeca prema tebi nesto VISE..privlaci te polako ali sigurno.....pocinju da se pojavljuju leptirici u stomaku, kada se pojavi ..ili javi...nedostaje mi kada ga nema ..mislim na njega non stop...prva misao kada ustanem je on, a i poslednja misao kada lezem je on...............nema se tu sta vise pisati.........
DALI JE TO LJUBAV,,,,,,,,,,,, ako je ljubav,,,onda moram reci..................

..............................VOLIM TE SRECO :P .........................................

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#15 Post Postao/la Bebuskaa »

Danijel slazem se stobom,ali vjeruj da im aosoba koje se vrlo lako zaljube i nakon kratkog vremena izjave ti ljubav....koje su jako osjecajne osobe ne treba im puno ako im se ta osoba dopala odmah na prvi pogled....sad reci nekom volim te a ne osjetiti pravu ljubav je pogresno,osim ako bas voli neku osobu onda nije frka...... :)

Odgovori