Sta kupiti voljenoj odnosno voljenom za rodjendan?..........

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#2 Post Postao/la ra-ja »

Ako bi pravila poklon za dragu musku osobu kupila bih mu parfen i cestitku sa specijalno napisanom pjesmicom samo za njega.......... :D

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#5 Post Postao/la ra-ja »

kupila bih mu dobru knjigu sa posvetom.....sa rijecim upucenim samo njemu........ :D

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#6 Post Postao/la mrki62 »

Ra-Ja je napisao/la:kupila bih mu dobru knjigu sa posvetom.....sa rijecim upucenim samo njemu........ :D
Joooooojjj i tebe ¾eno draga, pa ko to danas od mu¹karaca èita i to jo¹ knjigu :ballbounce: :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#8 Post Postao/la mala-plava21 »

mrki62 je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:kupila bih mu dobru knjigu sa posvetom.....sa rijecim upucenim samo njemu........ :D
Joooooojjj i tebe ¾eno draga, pa ko to danas od mu¹karaca èita i to jo¹ knjigu :ballbounce: :wave:

hehh nasmija me


Definitivno nesto sto ostaje za uspumenu, narukvicu, lancic i u uz to ruzu mozda zajednicku sliku uokviriti i tako :D
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#9 Post Postao/la becanka »

Parfem ili Nakit ili nesto ljepo od Odjece... ili nesto sto je vezano sa Fudball, jer moj voli Fudball a i igra sam...
Jednom sam mu poklonila kartu, fudball na njoj nacrtan, pravo je lijepa, nije kao obicna karta, nego ima bas nesto na sebi interesantno, tako da je on nju uokvirio... :)

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#11 Post Postao/la leptirica-de »

aaaaaaaaaaaaaa nisam citala komentar nijedan ! al sam nekad htjela istu temu otvorit hehe pa cu ih sad procitat :P :biggrin: :P

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#12 Post Postao/la leptirica-de »

mala-plava21 je napisao/la:Definitivno nesto sto ostaje za uspumenu, narukvicu, lancic i u uz to ruzu mozda zajednicku sliku uokviriti i tako :D
´


ja sam bivsim jednom kupila lancic , i na njemu privisak - pola srca na njegovim lancicu a pola na mojim :

Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

#13 Post Postao/la italianboy15 »

Da to je bas slatko hihih...Ja sam svojoj bivsoj uzeo lancic za privjeskom srce u kojem je pisalo moje i njeno ime... :chuckel:
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

#14 Post Postao/la Amigo_x »

Kupio sam joj auto i slomila ga je za sedmicu dana...sad razmisljam da joj kupim godisnju kartu za autobus..

Odgovori