Ljubavno pismo

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

Ljubavno pismo

#1 Post Postao/la bosanka100 »

:inlove:
Dali ste ikad napisali ljubavno pismo ili dobili od drage osobe?
Dali vam je to ljep¹e, romantiènije od mailova ili sms poruka? :thumbsup:

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#2 Post Postao/la bosanka100 »

:baa:
Evo ja jesam - puno puta svom biv¹em i on meni. I to mi je tako romanticno, kad i¹èekuje¹ pismo, dobije¹ ga - mo¾e¹ ga osjetit pomirisat (uvjek ga naparfemi¹em) :D ...
Jest da treba vremena i skuplje je nego ovako ali kad ga dobije¹ osjeti¹ koda je ta osoba uz tebe...

:inlove:

Avatar
Biny
Pocetnik
Postovi: 5
Pridružen/a: 17 Jul 2007 02:00
Lokacija: Slovenia

#4 Post Postao/la Biny »

jo¹ uvjek imam svoja ljubavna pisma koja sam dobila od osobe ¹to mi je puno znaèila...najbolje od svega je to, da je napisano s puno emocija i ljubavi..i tako ne¹to nije lako napisati...pogotovo kad mu¹karac pi¹e...nisu svi za to...ali on je bio u rjeèima toliko dobar....mislim kad stvarno voli¹ pi¹e ti srce samo....i puno lak¹e se osjeèa¹ kad izlije¹ osjeèaje na list papira...ni meni nikad nije bio problem napisati ljubavno pismo...mada sam ga samo njemu pisala....vi¹e sam jih pisla prijateljicama kad su trebale...jednostavno upane¹ u prièu i veè si tamo...rjeèi same dolaze iz tebe...

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#5 Post Postao/la Bebuskaa »

Pisama nemam ali ih se rado sa osmjehom na licu sjecam...ali bi rado zeljela da sam ih sacuvala..jer su posjedovali moc njeznosti toplih rijeci i slatki rijeci volim te,nedostajes mi itd...... :chuckel:

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#7 Post Postao/la Mala_zaebana »

Bilo je toga u Osnovnoj skoli :ballbounce:
Ali i dan danas cuvam jedno pismo koje mi je onak bas drago i nechu ga nikad baciti :chuckel:
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#10 Post Postao/la mrki62 »

Auuuuuuu , kad je to bilo ,....... mnogi od vas ni roðeni niste bili :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#12 Post Postao/la mrki62 »

little-baby je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:Auuuuuuu , kad je to bilo ,....... mnogi od vas ni roðeni niste bili :wave:
ti pisao ili primao????
I jedno i drugo :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#14 Post Postao/la mrki62 »

little-baby je napisao/la: opaa sto si ti bio neki fin momak...i ostao nadam se
Pa u moje vrijeme :D nije bilo mobitela, interneta, ma zna¹ li ti uop¹te koliko je tad romantike bilo mmmmmmmmmm , pa struje nestane ,............... ¹ta æe¹ drugo u mraku raditi do ,............................. ukljuèi ma¹tu :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori