Zbog cega se parovi najcesce svadjaju?

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

#3 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Postoji teorija po kojoj svaka pojava na svijetu ima odredjene grupacije.
Tako i vrste svadja i ljudi koji se svadjaju
Svadje u vezi su sasvim normalna pojava i nije problem u tome, nego u nacinu kako se ljudi svadjaju.
Svadje su prema tome neminovnost u zajednickom zivotu kao i braku, ali one mogu da budu i korisne ako resavaju problem i ako ostanu u granicama fer ponasanja.
Oni koji se zaista vole uspjet ce i da se svadjaju na pravi nacin, odnosno, pokusace da zajednicki rijesti svaki problem koji iskrsne.


A razlog za svadju je bezveze pominjati jer se uvijek nadje neki pri ruci
U pozadini svih ovih naizgled nezncajnih svadja uvek zapravo stoji neko dublje psiholosko nezadovoljstvo
a svadje su samo nacin da se ono ispolji.

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#4 Post Postao/la Tourniquet »

Ja sam jedna osoba ali nekad se posvadim sam sa sobom... heheh... mislim ne bukvalno al dodje nekad,...

a normalno kad imaju dvoje ljudi da ce doci i do nesuglasica.. E sad treba znati kako rijesit nesuglasice, da li mirno ili da bude to neka zestoka svadja. ak je zestoka onda ne valja..

a kaze se ko se tuce taj se voli... Mada ja izbjegavam da se svadjam i dosta sam popustljiv... tak da se sve rijesi mirno..

i jos nikad se nisam sa nekim posvadio da je bilo zestoko..
uglavnom su to drrugacija misljenja, malo prepirke i kasnije sve bude ok...


svadja nije dobra...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#5 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

ToUrNiQuEt je napisao/la:Ja sam jedna osoba ali nekad se posvadim sam sa sobom... heheh... mislim ne bukvalno al dodje nekad,...
...
Za takve ljude kazu da su samokriticni i miroljubljivi
Jedna jako dobra osobina covjeka
PS. vezano za citat Sve je dobro dok su sake mirne 8)

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

Re: Zbog cega se parovi najcesce svadjaju?

#6 Post Postao/la Alyssa_ »

Srculenculence je napisao/la:....et...bas me zanima oko cega se parovi najvise svadjaju,koji su razlozi?...da li je to zanimljivo(jer kazu da su pomirenja najsladja),ili ustvari to skodi odnosu u vezi?......


oko cega? oko gluposti :-k
...ali svadja je nekad i dobra kad samo pomislish na pomirenje, auuuuu sad zavisi koje i kako pomirenje... :chuckel: ako u vezi nema svadje nikako, onda tu neshto neshtima, treba se svadjati i pomirivati, nishta sladje od toga, ali ne bash ona zestoka svadja cesto, ehh onda to nevalja... :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#7 Post Postao/la ra-ja »

Za svadju je potrebno dvoje...nemozes se sam sa sobom posvadjati...
dali to bili bracni par .dvoje u vezi , izmedju prijatelja ,ukucana itd...

A najcesce dolazi zbog neslaganja misljenja po bilo kojoj temi iz zivota..

Sve je normalno ako ishod svadje neostavi teze posledice (teze uvrede
kao i ozlede od batina).... :(

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#8 Post Postao/la Bebuskaa »

Svadja je normana pojava samo razlika izmedju ljudi,medjutim ima osoba kojima dugo treba da planu i da se posvadjaju dok ima osoba ne treba im puno da se posvadjaju bilo muzem bilo skim drugim...a u svakom braku ima svadjica i prepiranja...sve zavisi od osobine covjeka..... :) ...a zbog cega svadje nastaju i koje su najcesce ima ih dobar spisak za navest.... :biggrin:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#10 Post Postao/la mrki62 »

Kad vrag doðe po svoje , najbolje je naæi neki kompromis , popustiti a kasnije kad nema oluje i kad ponovo zasja sunce na lijep naèin objasniti kako to i to nije bilo u redu i onda si ¹aputati na usta i na taj naèin se najlak¹e naðe zajednièki jezik - vjerujte mi na rijeè :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#11 Post Postao/la becanka »

Radi daljenskog... :D :D :D ko ce film gledati a ko fussball... :-k

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#12 Post Postao/la mrki62 »

BeCaNkA je napisao/la:Radi daljenskog... :D :D :D ko ce film gledati a ko fussball... :-k
Imam rje¹enje ,................... kupi se jo¹ jedan tv i to je to :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#13 Post Postao/la becanka »

mrki62 je napisao/la:
BeCaNkA je napisao/la:Radi daljenskog... :D :D :D ko ce film gledati a ko fussball... :-k
Imam rje¹enje ,................... kupi se jo¹ jedan tv i to je to :wave:




Imamo, ali to je bio jedan normalan komentar, ne samo o ekstremnim svadzama... :)

Odgovori