Kutak za one koji vole a nisu voljeni,.............

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

Re: Kutak za one koji vole a nisu voljeni,.............

#16 Post Postao/la italianboy15 »

GARAVA je napisao/la:
italianboy15 je napisao/la:
Sabah je napisao/la:Oni koji vole a nisu voljeni , oni koji pate,.... koji su nesrecni ...
Ima li takvih!?,.......Sta Vi mislite????


Ja nisam od tih ali naravno da ih ima.



Ja upravo sam u toj situaciji,volim al nisam voljen,a i nesrecan sam puno jer sam upravo prekino sa djevojkom,i sve one teme o ljubavi u daljini mislio sam da moze funcionisat a sad tek vidim da ne moze...Treba mi malo ljibavii..!!!! :chuckel: :( ](*,)


Bas mi je zao :( sta je bio razlog ako smijem pitati?




Mah sta ja znam ona kaze da je daljina razlog,al je i upravu ocekivo sam tako nesto... :huh:
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

#19 Post Postao/la italianboy15 »

:huh: :huh: Ok garava ako ti tako kazes probacu... :( :)
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#23 Post Postao/la mrki62 »

sama_ca je napisao/la:Da bas sada osobe koje mi pokusavaju prici i pruzaju mi pravu ljubav guram od sebe..Neznam dali ce to vijecno trajatiiiii
Da si bila takva do biv¹eg - jo¹ bi bila s njim , previ¹e si mu ugaðala :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#28 Post Postao/la mrki62 »

GARAVA je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:
sama_ca je napisao/la:Da bas sada osobe koje mi pokusavaju prici i pruzaju mi pravu ljubav guram od sebe..Neznam dali ce to vijecno trajatiiiii
Da si bila takva do biv¹eg - jo¹ bi bila s njim , previ¹e si mu ugaðala :wave:



ma nije to :P i ja muzu ugadjam i on meni pa eto funkcionise :biggrin: :wave: nemoj davati neke lose savjete haha :)
Ne boj se , stari sam ja maèak i znam ¹ta prièam :biggrin:
Kroz njeno pisanje sam ja skonto koliko je sati :ballbounce:
Mi mu¹karci smo po prirodi lovci i volimo da lovimo i da se muèimo pri tome a ako nam se sve na dlanu nudi ,............... onda to nije to :wave:
Ima¹ sreæu pa tvoj mu¾ koristi razum =D>
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#30 Post Postao/la mrki62 »

GARAVA je napisao/la:

malo se i on patio na pocetku sa mnom ali onda vremenom to postane drugacije volimo se ,jedno drugom ugadjamo i normalno svadjamo se ali pomirenje je uvijek najsladje. :biggrin: :wave:
Hehe , garavu¹o , de ti ne¹to doooooobro razmisli ; ako se bude¹ kad ¾enila, ja bih se udo za tebe :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori