Ljubav preko zice??

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Ljubav preko zice??

#47 Post Postao/la andro »

papaya je napisao/la:i tu imas pravo,sledeci tip ima da mi nacijepa drva pa da vidimo jel dovoljno muskarcina za mene
a kada iscjepa hoce li sjekira u med da upadne [mmmux2.gif]
slika
slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Ljubav preko zice??

#49 Post Postao/la andro »

STIZEM JA :arrow:
drvosjeca.jpg
slika
slika

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Ljubav preko zice??

#51 Post Postao/la Bebana_de »

nema sanse [Happy.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Re: Ljubav preko zice??

#52 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

Ljubav preko zice?? . . . .Nemoguce [cool.gif] [cool.gif]
slika

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Ljubav preko zice??

#53 Post Postao/la srebrni »

nella26 je napisao/la:Mislila sam da sam jednom pisala na ovu temu kad evo nisam [icon_chuckel.gif]
Imala sam nekad davno takvu vezu, i bilo je lijepo, trajala je dugo.Ali se problem pojavio kada smo se mogli viđati i izlaziti.Nismo znali razgovarati kad smo zajedno, svaki problem smo i dalje rješavali telefonom.
I tvrdim da može postojati ljubav koja se održava "preko žice" samo teško je održati i vjerujem da ne može svako jer se toliko toga moraš odreći.
Iz te moje veze preko žice ostale su lijepe uspomene [smile.gif]
jako lijepo receno....bas ne bih nista dodao niti oduzeo

potpisujem.....
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Ljubav preko zice??

#55 Post Postao/la nella26 »

vidovita_dzemila je napisao/la:ma evo ja se dopisujem s jednim likom ima desetak dana i mogu reći da zaista uživam. ali sreli smo se dva puta prije pa razmijenili br tel. a onda msn-a pošto je jeftinije [mmmux2.gif]

sad se vadim na ramazan kao ne mogu se naći s njim. kasno iftar pa dok ovo, dok ono nemam vremena za izlaske. a ustvari ja hoću da ga ovako malo bolje upoznam, da testiram njegovo strpljenje pa ćemo poslije vidjeti
Pametno Džemila, zaista i vjerujem da se ovako može puno bolje upoznati neko nego dok izlaziš, razlog jednostavan, izađeš sa njim i pretežno odmah dođe do tog da te on "munta" i onda je upitno da li ćeš saznati o njemu sve što želiš.

Pa trenutno se i ja dopisujem i ovo što "imam" stvarno ne bih mijenjala za ne znam kakva viđanja i izlaske, upitno je jako hočemo li i kad se vidjeti ali opet mi je lijepo, jako lijepo [smile.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Ljubav preko zice??

#56 Post Postao/la ra-ja »

Danas sam gledala jednu reportazu na tv..Razvedena zena sa sinom..preko interneta upoznala se sa covjekom iz Nigerie...Imali su duzi period kontakt..pokaza slike zgodnog boijelca manekena...Rekao joj je da je iz Amerike ali momentalno je zbog posla dole....Uz konstantni kontakt preko chata..ona kaze da joj se veoma svidio i zaljubila se. a kako i nebih kada je na slici zaista lijep i zgodan covjek..koji joj je slao bukete emocija i zelja..cak i djetetu se dopao buduci tata.Nakon par mjeseci poslao joj poruku...sa naznakom da je ostao bez novca treba mu 4000eu jer se mora neizostavno vratiti u Ameriku...U saglasnosti sa sinom poslali su mu novac...Nije se javljao jedno vrijeme ,pa ga ona nazvala..i odmah joj je rekao gdje je moj cek ..pa kakav cek,,,pa moras mi slati novac...i tako da je dosla cak i do tv..Otkrila je da je su slike lazne..mije uopste bijelac..nego Nigeriac. klosar..da nema kom u kuci..nego ide u neku supu kao kaffe info i za 1eu..chata po 10h...
Danas me to veoma nasmijalo...ljubav ah ljubav..Naravno nije svaki covjek takav kao on...kao ni takve srece kao ona :!: ....

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Ljubav preko zice??

#58 Post Postao/la kajs »

eee sve im se to ne bi desilo da je imala web kameru [Happy.gif]

pametno dzemila pametno [icon_chuckel.gif] [icon_wave.gif]
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Ljubav preko zice??

#59 Post Postao/la ra-ja »

ljubav preko zice je moguca..koliko cu puta reci nemam pojma... :!:
Ali treba covjeka dobro upoznati prije nego sto krenes u takvu vezu..Neznam da li bih se odlucila krenuti snekim u vezu koga od prije nepoznajem .....

Svasta se desava inace u svijetu..znali se ili ne od prije...ali kraj bude ruzan...u pojedinim vezama...

Kada sam zivjela u hajmu ...mladic se dopisivao preko chata sa djevojkom iz Amerike.....Veza je trajala mislim oko par mjeseci.Djevojka ga je pozvala da se nadju..Posto nije imao novac,ona mu je poslala.Mislim da se radilo o svoti 1000$....obecavao je da ce doci ali nikada nije ni pomislio da to izvrsi.Novac koji je dobio ....platio troskove dolaska svoje cure iz Bosne....
Mogu misliti kako se ta cura osjecala kada je to saznala i da li je saznala..ali meni nimalo nije prijalo....
Mislim da nikada nebih poslala nikome na takav nacin novac..jer ako je nekome stalo do tebe,ako ima ljubavi za tebe,ako zeli da te sretne...snaci ce se taj za novac ,i znat ce kojim putem doci do tvog srca.... [eusa_think.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Ljubav preko zice??

#60 Post Postao/la beca »

sve je moguće

Odgovori