Sve za ljubav!!!!!

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

Sve za ljubav!!!!!

#1 Post Postao/la danjel »

Evo skoro sam proèitao prièu pa da napi¹em ovdje par rijeèi kao uvod u temu...Na brzinu upoznali se,izlazili godinu dana i zavolili se nenormalno kad je saznala da ima bolesno srce i da æe morati tra¾iti novo sve joj se okrenulo...Oti¹la je na neku kliniku,na operaciju....Na aerodromu on je nije ni ispratio jer je u kontaktu s njenim roditeljima znao kakva je situacija s njenim srcem i da neæe pre¾ivjeti operaciju...Meðutim na klinici se iznenada pojavio donor i cura je dobila srce.Kad je do¹la kuæi on je opet nije doèekao kao ¹to je nije ni ispratio,pitala je majku gdje je???A ona u suzama rekla,pa zar ne zna¹ ko je donor...Tu je i bio the end....

©ta bi vi uradili???Da li biste osobi koju volite svim srcem u ovakvoj i sliènoj situaciji poklonoli srce tj. svoj ¾ivot...Malo je dugo nadam se da mi moderatori neæe zamjeriti,ali potresla me prièa skroz...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#2 Post Postao/la sabinax »

Nije uopæe dugo....takobas treba biti, znam tu pricu....ali iskreno mislim da je to samo prièa i da takve ljubavi ne postoje
Jer tesko bi bilo natjerati nekom u klinici da dodes i kazes...ubijte me i dajte joj moje srce....
Danijel...morat cu te razocarati, ali mislim da je to samo prica :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#3 Post Postao/la indeks »

Recite mi da je ovo laz......inace cu da pocnem plakati....kmeeeeeeee.........
Slazem se Bina,ovo je samo prica,i to jedna od onih iz ljubavnih romana,gdje je u ljubavi sve moguce.......... :baa:

Danjel,cemu takva inspiracija?Zar si tako emotivan i romantican,i........
Izvini,nisam te prepoznala........... :D :D

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#4 Post Postao/la Bijesanpuz »

Iako i ja mislim da je to samo prica... Mislim da bi bio spreman to uraditi..

MAda ... to je 0,1 % sanse da se moze uraditi.. Jer kako god okrenes to je ubistvo...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#5 Post Postao/la danjel »

indeks je napisao/la:Recite mi da je ovo laz......inace cu da pocnem plakati....kmeeeeeeee.........
Slazem se Bina,ovo je samo prica,i to jedna od onih iz ljubavnih romana,gdje je u ljubavi sve moguce.......... :baa:

Danjel,cemu takva inspiracija?Zar si tako emotivan i romantican,i........
Izvini,nisam te prepoznala........... :D :D
Pa zar sumnja¹ u moje kvalitete,dobro,dobro...
A ja iz pouzdanih informacija znam da je prièa istinita...hehe...
©to se prièa ili je bilo ili æe biti...
Ja ne znam da li ib to mogao uraditi...Dodu¹e jo¹ se nisam zaljubio do te granice...
Ali kako èovjek ubije sebe kad vidi voljenu osobu s drugim...Isto ti to doðe...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#6 Post Postao/la sabinax »

Dati krv...ili bubreg to da ali srce......hmmm, a ako te ta osoba voli vjerojatno to nebi ni htjela, pa ti vidi
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#9 Post Postao/la ra-ja »

Da nije smijesna prica....bila bih tragicna ....... :-k

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#10 Post Postao/la paparaci »

bilo istinito ili ne, ne bih to uradio. cisto iz tog razloga sto je zabranjeno da sam na sebe dignes ruku tj. da si oduzmes zivot. najzad, sumnjam da je sretna zbog toga sto je to uradio. na jednu stranu da, jer joj je s tim pokazao koliko je volio. a s druge strane, tugovat ce i bolovat ce za njim do kraja zivota, tako da je to vise patnja nego sreca.
ako je istinit slucaj, kao sto kazes. interesuje me gdje se to odigralo. kako je to izveo. jer mislim da po zakonu to doktori ne smiju ni da urade. jedino ako je izvrsio samoubistvo u bolnici i napisao pismo zbog cega, itd.

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#11 Post Postao/la danjel »

Ne znam ba sigurno ali sam prièu proèitao i èuo od dosta ljudi da je istinita,e sad ne uzimajte me za rijeè...Ovo je èisto iz radoznalosti ovdje da vidim ¹ta bi vi uradili....
A ja lièno....Desila mi se situacija da mi je stari bio na te¹ko bolestan(Ne daj Bo¾e nikom) i da sam zakasnio 5 min tu bi bio kraj,to mi je rekao Dr.,ja ga vozio u Tuzlu na gradinu...Pa ako je ko do¾ivio sliènu situaciju znat æe o èemu prièam...U tom trenutku molim Boga da sve bude ok i bio sam spreman dati i svoj ¾ivot da on bude ok...Jer starog volim vi¹e neg sebe...Tak da mi je to bilo ne¹to najgore u ¾ivotu,ne ponovilo se...

Odgovori