Prvi sastanak

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#16 Post Postao/la Bijesanpuz »

LiEn je napisao/la:a onda kod mene? :D

moze :D da nisi sama preko noci :P
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#18 Post Postao/la bosanka100 »

lana_ana-na_a je napisao/la:ej ja sam na prvom sastaku provalila.....tako.....
ej ja osmi razred i izasla van s drugaricama.........i oko pola 9 trebam se naci s jednim momkom.....i toliko mi se svidjao da nisam ni primjetla da setamo oko moje zgrade...i taman kad me momak poljubio....brat nas polio s balkona hladnom vodom i onda mamu dozvao :seka se vani ljubi s momkom.....i u ponedjeljak....citava je skola to znala....... :stupid: :huh:
A joj, brata ti :D :D
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Prvi sastanak

#20 Post Postao/la vornevljev »

ekranka1 je napisao/la:
bosanka100 je napisao/la:Ovako: Nekog znate vec dugo, a niste se jo¹ vidili - do kraja upoznali. Da se upoznate idete na neki izlet - par dana na samo.

Sad pitanje: dali biste to mogli napraviti, dali biste to ¾eljeli...
>kako biste se osjecali??

ekranka a jel' da da u svakom gradu ima poneki park.....hahaha,¹alim se nadam se da se neces naljutiti




pa,ne bih ja na izlet nikakav [-X ,upoznati se mozemo i u gradu ,pa natanane..jer taj izlet po meni ukljucuje i sex do kojeg bi vjerojatno doslo posto blizina i ostali cimbenici :chuckel: ucine svoje ..
a ovako ipak imas na neki nacin kontrolu nad postupcima ..
no ,opet ovisi o stupnju onoga koga "vec znas dugo" i jednostavno tvoje zelje za istim..

ja bih prvo potvrdila sliku o njemu vizualno i rijecima ,pa tek nakon tog upoznavanja ako bi jos to bilo to,odlucila se za izlet :chuckel:

Odgovori