Interesantna tema o muskoj ljubomori

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#46 Post Postao/la vornevljev »

sabinaX je napisao/la:A jeste konzerve :lol: ...hehhehe pa svako jutro ja i taj kolega pijemo kavu, on ima zenu i djete imam i ja...dodiri...sta to znaci.. da ako idete u salon za masazu (ne erotski) odmah svrsavate ako vas takne masazer ili masazerka, a tek fizikalna terapija :baa:


ma nismo konzerve majke mi,ali ja sam mu¹ko i znam ¹ta je to,a ti ne mo¾e¹ uæi u njegove misli,i ne mo¾e mi niko reæi da mu nesto ne pada na pamet dok ima ¾enske ruke na svom tijelu.a to ¹to on ima ¾enu ne znaèi da ne bi volio malo promijeniti,mislim ne ljubav i to nego èisto sex,jer kako ka¾u kod nas ovi stari ljudi:

"Ðe æe¹ istu supu srkati èitav ¾ivot"


sabina nemoj da se ljuti¹ molimj te,ja volim vas sviju i nemam nista protiv tvog prijatelja,a protiv tebe pogotovo i po¹tujem te stvarno jer znam da imamo dosta sliènih pogleda na veæini tema ovdje. :poz:

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#48 Post Postao/la bosman »

papaya je napisao/la:
vornevljev je napisao/la:
papaya je napisao/la: Pocinje masazom. Pa sto ne bi i na kafu, ma ja, cisto drugarski, itd...
Mani se masaze, imas muza, njega masiraj
Binchek
nemash ljutish
Bubi papaya

Pa da , mo¾da taj njen frend jadnik skonta da bi ne¹to moglo biti,kao vidi odgovara joj masa¾a i te stvari,jer tako to ide.Mislim ne bih ja nikome ni¹ta rekao,ali samo iznosim svoje mi¹ljenje.
potpisujem

Da nisam procitao nebi vjerovao da je ovo sabina i da pita ima li razlog za ljubomoru? Sabina moja draga, ima. I potpisujem poduplano! :angry:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#49 Post Postao/la ra-ja »

sabinaX je napisao/la:A jeste konzerve :lol: ...hehhehe pa svako jutro ja i taj kolega pijemo kavu, on ima zenu i djete imam i ja...dodiri...sta to znaci.. da ako idete u salon za masazu (ne erotski) odmah svrsavate ako vas takne masazer ili masazerka, a tek fizikalna terapija :baa:
Kada opravdavas tu tvoju masazu sa kolegom tako nonsalantno...Bas me interesuje kako bih opravdavala da tvoj muz masira svoju radnu kolegicu...Jos dodje kuci pa ti se hvali.....
Mozda bih dobro bilo..... da ti to priredi...... :-k

Mislim da ti muz sasvim ispravno reaguje.....

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#51 Post Postao/la bosman »

papaya je napisao/la:da se nadovezem na sabinino pitanje.

Jednom sam sa koleginicama pricala bas o toj temi. I sad, ajd iskreno, koja bi od vas prevarila muza? Ja jedina rekla, ja ne bi. Ma daj, ne vjeruju mi, ja kazem, ja 100% ne i gotovo. Sve su mi rekle da ja to ne mogu unaprijed tako da kazem. Rekoh, mogu.

Pa ne vjeruju, pa kao, sta recimo da si sa nekim tipom na zurci, malo si nesto popila i mic po mic, bla bla bla

Eto, to je to. Ja ne bi sebe dovela u tu situaciju da sjedim polupijana sa nekim tipom na zurci.

Isto tako masaza. Mozda mi zene ne vidimo nista lose u tome, mozda, ali za muskarca je to vec nesto malo vise.

Ako se varam...izvinite muski
Pa ja mislim da je i za zene to malo vise. Ali skidam kapu to sa muskarcem pod alkoholom. Zato te i toliko volim ovdje sto imas "NJESTO"

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#52 Post Postao/la vornevljev »

papaya je napisao/la:da se nadovezem na sabinino pitanje.

Jednom sam sa koleginicama pricala bas o toj temi. I sad, ajd iskreno, koja bi od vas prevarila muza? Ja jedina rekla, ja ne bi. Ma daj, ne vjeruju mi, ja kazem, ja 100% ne i gotovo. Sve su mi rekle da ja to ne mogu unaprijed tako da kazem. Rekoh, mogu.

Pa ne vjeruju, pa kao, sta recimo da si sa nekim tipom na zurci, malo si nesto popila i mic po mic, bla bla bla

Eto, to je to. Ja ne bi sebe dovela u tu situaciju da sjedim polupijana sa nekim tipom na zurci.

Isto tako masaza. Mozda mi zene ne vidimo nista lose u tome, mozda, ali za muskarca je to vec nesto malo vise.

Ako se varam...izvinite muski



Jel' da da je to ono ¹to ja gore isprièah!?

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#57 Post Postao/la sabinax »

Ekranka podrzi me...vidi sta mi rade :huh:
Bitno je tko je u pitanju...i kako se gleda na to
Isto tako da neka uzme u ruke mog muza...a hebi ga ako popusti i ode u helac...to bi se desilo kad tad...pa onda bolje prije nego kasnije :listen:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#59 Post Postao/la bosman »

sabinaX je napisao/la:Ekranka podrzi me...vidi sta mi rade :huh:
Bitno je tko je u pitanju...i kako se gleda na to
Isto tako da neka uzme u ruke mog muza...a hebi ga ako popusti i ode u helac...to bi se desilo kad tad...pa onda bolje prije nego kasnije :listen:
Nista ti lose nerade. Mislim da to nisi trebala da dozvolis i jos da kazes muzu i ako je bilo u dobroj namjeri! [-X

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#60 Post Postao/la vornevljev »

Raja treba biti iskren i zamisliti scenu da mo¾emo ne¹to uraditi ¹to sutra ne bi imalo posljedice,de sad zamislite!

eto toliko od mene

Odgovori